شرکت‌های بزرگ مخابراتی کانادا با یک قرارداد قطع اضطراری موافقت کردند


فرانسوا فیلیپ شامپاین، وزیر نوآوری، علم و صنعت روز چهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که شرکت‌های بزرگ مخابراتی پس از قطعی راجر در ژوئیه با یک قرارداد قطعی اضطراری موافقت کرده‌اند.

شامپاین گفت که در روزهای پس از قطعی عظیم، جلسه ای را با مدیران عامل راجرز و دیگر شرکت های بزرگ مخابرات بی سیم تشکیل داد.

او به شرکت‌ها 60 روز فرصت داد تا برای تضمین و تضمین رومینگ اضطراری، کمک‌های متقابل و یک پروتکل ارتباطی برای مشاوره به مردم و دولت در هنگام قطعی‌های بزرگ و سایر موارد اضطراری، یک توافق رسمی امضا کنند.

شامپاین گفت: «امروز، می‌توانم به کانادایی‌ها گزارش دهم که یک توافق رسمی توسط این شرکت‌ها، همراه با تعدادی دیگر از ارائه‌دهندگان خدمات مخابراتی که خدمات اینترنت و تلفن همراه ارائه می‌دهند، حاصل شده است».

از روز جمعه، 9 سپتامبر، اگر یکی از ارائه دهندگان با یک قطع شبکه بزرگ مواجه شود، سایر شرکت ها پشتیبانی لازم را برای اطمینان از اینکه اتصالات 911 و تراکنش های تجاری تحت تأثیر قرار نمی گیرند، ارائه خواهند کرد.

سیزده امضاکننده شامل بل کانادا، براگ ارتباطات (Eastlink)، Cogeco Communications، Rogers Communications، Shaw Communications، Freedom Mobile، Tbaytel، Telesat Canada، Telus Communications، Videotron، Xplornet Communications، Zayo Canada و Telecommunications Saskatche هستند.

شامپاین افزود که در حال برداشتن گام‌های بیشتری است، از جمله هدایت کمیته مشورتی مخابرات امنیت کانادا (CSTAC) تا اقدامات بیشتری را در طول شش ماه برای اطمینان از شبکه‌های مخابراتی قوی و قابل اعتماد در سراسر کانادا انجام دهد.

او خاموشی اخیر راجرز را “غیرقابل قبول” خواند و خاطرنشان کرد که باید اقداماتی انجام شود تا اطمینان حاصل شود که چیزی مشابه دیگر تکرار نخواهد شد.

حتما بخوانید:
Pinterest راه های جدیدی برای ایجاد مشارکت تجاری با هزینه پرداخت به سازندگان منتخب ارائه می دهد


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید