شرکای غیرانتفاعی مایکروسافت و تورنتو برای کمک به شرکتها در تنظیم سریع برنامه غربالگری محل کار فقط در عرض یک هفته


هفته گذشته ، مایکروسافت با همکاری کنسرسیوم آزمایش سریع تخریب خلاق (CDL) مستقر در تورنتو (RSC) ، پیشنهاد جدیدی را ارائه داد که به کارفرمایان اجازه می دهد صفحه های سریع آنتی ژن COVID-19 را قبل از ورود به فضای کار ، از جمله خانه به کارمندان ارائه دهند. گزینه غربالگری.

آمارپریت کاور ، معاون دانشیار گفت: “تنظیم یک برنامه غربالگری سریع در محل کار ، بسته به اندازه سازمان ، محلول داده مورد استفاده ، آموزش و سایر منابع مورد نیاز ، فقط یک هفته یا چهار هفته طول می کشد. از CDL. تجارت فناوری اطلاعات.

این کنسرسیوم برای پیاده سازی سریع برنامه غربالگری محل کار ، در هر سازمانی در کانادا یک فرآیند ورود ساده دارد. راه حل این بخش ، بخش تجاری است و به راحتی به سازمانهایی با هر اندازه قابل ترجمه است. کائور گفت ، به عنوان بخشی از مشارکت CDL RSC ، سازمانها از پشتیبانی هیئت مدیره ، میز راهنمای مجازی و ابزارهای ارتباطی و همچنین پشتیبانی فنی برای تأیید دریافت داده و موارد دیگر برخوردار می شوند..

مایکروسافت به عنوان ارائه دهنده ارجح راه حل های سازمانی برای CDL RSC ، راه حل را با استفاده از Azure و Power Platform توسعه داد. مایکروسافت با دستیابی به نتایج فقط در 15 دقیقه ، مایکروسافت می گوید که روش غربالگری سریع می تواند به کاهش خطرات در یک محیط کار مشترک کمک کند و همچنین یک سیستم مقرون به صرفه برای کمک به بهبود اقتصادی فراهم می کند زیرا دولت های سراسر کشور محاصره را برطرف می کنند.

حتما بخوانید:
هشتگ روند 18 اوت - کمپین فیس بوک برای ممنوعیت طالبان ؛ دعاوی عمده فنی ؛ T-Mobile توافق ادغام را نقض می کند

برای سازمانهایی که گزینه غربالگری خانگی را ارائه می دهند ، این راه حل به کارمندان اجازه می دهد تا خود را غربال کنند و اطلاعات خود را از طریق برنامه کارمند خود گزارش دهند. راه حل غربالگری خانگی در حال حاضر در سازمانهای کانادایی ، از جمله Air Canada استفاده می شود.

برای سازمانهایی که غربالگری در محل را انتخاب می کنند ، یک برنامه غربالگری ثانویه برای کارکنان بهداشت و ایمنی در حال انجام غربالگری وجود دارد که با برنامه کارمندان برای برنامه ریزی ، مدیریت و ضبط صفحه ارتباط برقرار می کند. این دو برنامه به یک مرکز داده متمرکز امن به نام Dataverse ارسال می شوند. بر اساس این داده ها ، کارفرمایان اطلاعات مهمی را با سرویس تجزیه و تحلیل تجاری Microsoft Power BI دریافت می کنند ، مانند اطلاعات در مورد سایت های محلی یا در تمرکز سازمان برای شومینه ، کارایی صفحه و پذیرش برنامه خود.

کاور در آگوست سال 2020 تأسیس شد و گفت که این کنسرسیوم در حال حاضر بیش از 350 سازمان علاقه مند به راه اندازی یک برنامه غربالگری سریع محل کار دارد.

کنسرسیوم CDL Rapid Screening همکاری بی سابقه ای بین مشاغل ، محققان و دولت است که برای منافع عمومی با هم کار می کنند. غربالگری سریع باعث افزایش اعتماد به نفس کارگران به عنوان یک لایه اضافی برای محافظت از کارکنان در برابر قرار گرفتن در معرض COVID-19 می شود. کار با آنها ایمن تر است و احتمال کمتری دارد که ویروس را با خود به خانه بیاورند. “

حتما بخوانید:
ظروف مسی بهتر است یا برنجی ؟ مزایا و معایب ظروف برنجی و مسی

این کنسرسیوم با بیش از 115 سایت غربالگری عملیاتی در حال حاضر در کانادا و حدود 70 سایت برنامه ریزی شده اضافی تا ماه مه 2021 ، اعلام کرد که هدف آن ایجاد یک سیستم غربالگری سریع قوی همراه با یک استراتژی عملیاتی جامع برای اجرای کانادایی ها و سایر نقاط جهان است.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید