شارژ مودم ایرانسل | خرید بسته اینترنت ثابت ایرانسل

البته؛ چندین مودم TD-LTE قفل نشده (آنلاک) در بازار عرضه شده و میتوانید این مودمها را خریده و از سیمکارتهای TD-LTE اپراتورهای گوناگون استفاده کنید ولی هزینه دو تا چند برابر بیشتری متحمل میشوید که عملا توجیه منطقی و اقتصادی ندارد. معمولا کاربران اینترنت TD-LTE نیاز به حجم اینترنت بیشتری دارند و در این سرویس بستههایی با حجمهای بسیار بالا از سوی اپراتورها عرضه میشود. این فناوری همزمان با هفته ی دولت در مراکز استان های باقی مانده ی دیگر نیز به بهره برداری تجاری خواهد رسید. قیمت هر یک گیگابایت حجم اینترنت روزانه TD-LTE نیز در این دو اپراتور ۲۵۰۰ و ۱۸۶۳ تومان میشود. سلام دوستان توسینسویی در ادامه سری آموزشهای مربوط به مودم های اینترنت ثابت شرکت ایرانسل در این قسمت میخواهیم روشی را با هم کار کنیم که شما بیشترین حجم اینترنت را با کمترین هزینه در ماه داشته باشید.خب ما در این آموزش میآییم بسته های td-lte ایرانسل را می شکافیم و در هر بازه زمانی و حجمی باشند برای یک ماه مقدار هزینه برای هر گیگابایت را به صورت حرفهای محاسبه میکنیم . نمودار نشان دهنده ی میزان فضای استفاده شده از کارت حافظه و همچنین مقدار فضای خالی در دسترس است.

یکی از نقاط منفی این مودم همراه را نیز میتوان عدم پشتیبانی از کارت میکرو اس.دی دانست. پس از تایید کد شارژ شما، سیم کارت اعتباری شما به صورت شگفت انگیز شارژ می شود. در صورتی که با استفاده از انواع مودم همراه 4G با پاور بانک خورشیدی نه تنها اینترنت اشتراکی سرعت بالا برای مدت طولانی خواهید داشت، بلکه میتوانید از پاور بانک مودم برای شارژ موبایل خود نیز استفاده کنید. ابتدا روی My Computer کلیک راست و گزینه Manage را انتخاب میکنید سپس در پنجره باز شده روی Computer Management و در سمت راست روی گزینه Device Manager کلیک میکنید حال در سمت چپ به گزینه Network Adapter رفته با زدن فلش زیر مجموعه باز شده و روی دیوایس مورد نظر آن را Disable کنید و سپس بعد از غیرفعال دوباره آن را به حالت Enable یا فعال بازگردانید. تعرفه های معرفی شده از سمت شرکت ایرانسل برای مودم های ثابت به صورت ۷ روزه، ۳۰ روزه، ۹۰ روزه، ۱۸۰ روزه و ۳۶۵ روزهه می باشد. مثلا تعرفه بسته ۵۰ گیگابایت اینترنت TD-LTE در مبیننت ۶۰ هزار تومان و در ایرانسل ۶۵ هزار تومان است که البته ترافیک شبانه ایرانسل ۱۰۰ گیگابایت خواهد بود.

حتما بخوانید:
ساخت فروشگاه اینترنتی با 7 روز تست رایگان

در مقایسه میان اینترنت 4G همراه اول و اینترنت TD-LTE مبیننت، باز هم مشاهده میکنیم مبیننت بستههای ارزانتری ارایه داده است و قیمت هر یک گیگابایت ۲۵۰۰ تومان است ولی اینترنت نوترینوی همراه اول تعرفهای نزدیک به ۲۷۰۰ تومان دارد. قیمت مودم ایرانسل با توجه به مدلهای مختلفی که دارند، متفاوت است و برای همه کاربران و سلیقهها محصولی وجود خواهد داشت. یعنی نمیتوانید با خرید یک مودم TD-LTE از یک اپراتور، سیمکارت اینترنت TD-LTE اپراتور موبایل دیگری را روی آن انداخته و به اینترنت متصل شوید. همچنین میتوانید با کپی کردن کد تخفیف شارژ و اینترنت ایرانسل برای تهیه بسته اینترنت در انواع متنوع آن از تخفیف هات جهت خرید ارزان با پشتیبانی حرفه ای irancell به صورت تخفیف دار، اقدام نمائید. در زمان خرید همزمان بسته های اینترنت نامحدود و حجمی، صرف نظر از تاریخ پایان بسته، ابتدا بسته های حجمی و سپس بسته های اینترنت نامحدود مصرف میشوند. خلاصه خیلی بده ، همش هم میگن این تازه راه اندازی شده کمی زمان میخود اینا !

زده 2600 ولی اونا میگن 3500 که مودم های خودشون فروش بره. وارد پنل مدیریتی مودم خود با با باز کردن مرورگر خود و نوشتن http://192.168.0.1 شوید. اگر ترافیک و حجم هدیه شبانه را هم در نظر بگیریم؛ هزینه هر یک گیگابایت ترافیک اینترنت LTE 4G در همراه اول نزدیک به ۱۴۰۰ تومان و در ایرانسل برابر با ۹۰۰ تومان است. اگر بخواهیم ترافیک شبانه را هم محاسبه کنیم؛ قیمت هر یک گیگابایت در مبیننت به ۸۳۴ تومان و در ایرانسل ۶۲۱ تومان میرسد. اگر ترافیک شبانه را هم اضافه کنیم؛ هر یک گیگابایت TD-LTE حدود ۲۰۰ تومان ارزانتر است. همچنین اگر حجم اینترنت همراه شما به پایان برسد میتوانید به کمک سرویس بوم پلاس از اعتبار بستهی ترکیبی خود به عنوان جایگزین آن استفاده کنید. توجه کنید ایرانسل بسته ۱۰ گیگابایتی TD-LTE ندارد و بسته ۱۱ گیگابایتی با ۲۲ گیگابایت حجم ترافیک شبانه در نظر گرفته شده است. جدول بالا به ما میگوید تقریبا هزینه هر گیگابایت حجم اینترنت موبایل LTE 4G در همراه اول ۲۸۰۰ تومان و در ایرانسل ۲۷۰۰ تومان است. تعرفه یک بسته ۵ گیگابایتی در همراه اول و ایرانسل ۱۸۹۰۰ تومان است. برای سادهتر شدن مقایسه تعرفههای دو نوع اینترنت LTE 4G و TD-LTE؛ سراغ بستههای یک ماهه اپراتورهای موبایل و اینترنت میرویم و سعی میکنیم تعرفه یک گیگابایت اینترنت را محاسبه کنیم.

حتما بخوانید:
لیزر موهای زائد معجزه زیبایی یا عامل سرطان ؟

دیدگاهتان را بنویسید