سینی و نردبان کابل الوند سینی و نردبان کابل الوند تولید کننده انواع “سینی کابل” ، “نردبان کابل” در ابعاد و ضخامتهای مختلف

نکته زیاد با اینکه، سینی گالوانیزه سرد نسبت به گونه گرم مقاومت کمتری در برابر خراشیدگی دارند. سینی های کابل انعطاف پذیری سیم کشی ، سادگی و هزینه نصب ذیل را ارائه می دهند. برای خرید کردن اشکال Galvanized Cable Trays و متعلقات آن لطفا حساس مجموعه تولیدی ایرانیان تماس بگیرید.
این فاصله برای کابل های قطر ریز جور PLTC و کابل های TC به تیتر مسافت پشتیبانی به طوری که هیچ افتادگی میان پله های نردبان برای کابل های سایز ریز قابل تماشا نباشد مناسب است. مسافت 30 یا این که 45 سانتی متری پله ها از یکدیگر، تکیه گاه به اندازه برای کابل آماده می نماید البته برای کمتر نازیبا شدن اجرای سیم کشی در بعضی موارد، میزان پاره ای کابل سایز ذیل می تواند دربین دو پله کشیده شود. سینی کابل نردبانی یا این که نردبان کابل یا این که لدر کابل به جهت حدود 75 % از طرز های اجرای سیستم سیم کشی حساس سینی کابل مورد استفاده قرار می گیرد.
تجهیزات متنوعی به جهت کارگزاری در مکان سینی های کابل به عمل برده می شوند. همین مسافت امکان دارااست برای حمایت از کلیه ترازو های سیم به فعالیت برده شود. همین مسافت برای سیم های قطر ریز PLTC و سیم های TC به عنوان مسافت حمایتی به صورتی که هیچ دسته نقص میان پله های نردبان برای سیم های دارای ترازو کوچک قابل رویت نباشد، مناسب است. پله های لدر کابل ، رباط های مطلوبی را به جهت لینک و پیوند سیم ها در خطرسیرهایی که سینی های کابل غیر افقی اعمال می شود یا محلی که شرایط سیم باید در سینی افقی سوای حرکت باشد را مهیا می سازد.
بست چنگالی در گارگاه کرمان نیرو واقع در لاله زار تهران ، ایجاد سینی کابل با بهترین کیفیت و قیمت بازار ، سینی کابل برق Cable tray در صنعت ساختمان یکی از از ابزارهای محافظ و سوق‌دهی کننده سیم ها و کابل ها می باشد. که جهت انتقال و نظم دهی سیم و کابل های برق در سیستم سیم کشی ساختمان ها به عمل برده می شود. طبق اهمیت استاندارد های NEC نیز، سینی های کابل یک گروه واحد مهم ساختاری سخت متشکل از اتصالات و بخش‌های مرتبط کلیدی آن هستند. که هدف حساس آن‌ها نگهداری و مراقبت ایمن سیم و کابل های برق و جهت دهی آنان در مسیر های طراحی شده است. روکش گالوانیزه می توان بهترین تعیین برای تولید سینی کابل باشد؛ زیرا هم از نظر قیمت مقرون به صرفه بوده و هم مهم میزان مرغوب بودن بسیار خوبی است و از زنگ زدگی فولاد بر اثر رطوبت و بقیه مواقعی که موجب خوردگی فولاد می شوند، پرهیز می کند.

  • برخی دیگر از قطعات مربوط به آن که بسیار هم پرکاربرد می باشد تبدیل به چپ و تبدیل به راست و تبدیل مستقیم است که کاهنده آن در عرض هستند و در جاهایی که نیاز هست عرض آن را قلیل کنیم یا این که تعداد سیم های کمتری را از بین این قطعه انتقال دهیم، به کار گیری می‌شود.
  • تولید و تولید گونه های سینی الکتریسیته گالوانیزه ​گرم و گالوانیزه ​سرد، سینی ​های استیل و آلومینیوم از محصولات همین کمپانی میباشد.
  • کاربرد تجاری سبک و صنعتی سنگین سینی ​برق به مشخصات اختصاصی به خویش نیاز دارند.
  • گاهی کابل‌ های کوچک‌ تر ممکن است به رخ نا امن در سینی‌ های افقی قرار دیتا شوند.

فاصله استاندارد شالوده سینی کابل بر پایه نشریه 110 ساختمان، یک متر از یکدیگر میباشد. در صورت سنگین نبودن کابلها و قلیل عرض بودن سینی ها، همین فاصله را یک متر و نیم در لحاظ میگیرند. در صورتی که بخواهیم سینی ها را به سقف کارگزاری کنیم، میزان مرغوب بودن سقف در دسترس حائز کلیدی میباشد.

ساخت سینی کابل

از سینی کابل برای هدایت و عبور کابل های فیبر نوری به کار گیری می شود و در سال های آخر دوچندان گزینه اعتنا قرار گرفته است. در صورتی که نیاز به کابل کشی در خطوط برق اساسی ولتاژ بالا باشد همین سینی ها بهترین آیتم خواهند بود زیرا می توانند خطرات را به حداقل برسانند. همینطور از این سینی ها در سیم کشی های ارتباطی و مخابراتی و نتورک نیز استعمال می شود. سیم کشی ها طبق معمول در بخش های کلیدی صنعتی مورد استعمال قرار می گیرند و روش اجرایی آن‌ها زیاد یگانه است. در صنعت الکتریسیته به خواسته نگهداری از کابل‌ها و عبور آن از حافظ کابل یا این که همان سینی کابل بکار برده می شود که معمولا به مراد ساخت آن از ورق گالوانیزه یا این که جی آر پی یا این که استیل بکار برده می شود.
برای این که بتوان در یک سطح عمودی مهم به کار گیری از این محصول، سیم ها را انتقال اعطا کرد از همین قطعه استفاده می‌شود. • در سایزهای متنوعی ایجاد میشوند و می‌توانند قدمت دوچندان بالایی داشته و تحمل وزن بالایی را نیز دارند. از مزایای آن ها می‌توان به هزینه ناچیز و مقاومت مکانیکی بالای آن اشاره نمود. همچنین از معایب استعمال از همین محصول همین میباشد که در برابر خوردگی مقاومت پایینی دارند و همچنین وزن آنها نیز سنگین‌ است.

لیست قیمت اشکال سینی کابل دارای عرض و ضخامت های مختلف

یکی از موضوعاتی که بایستی همگی اشخاص قبل ازخریدسینی کابلبا آن آشنا شوند، مشخصات فنی آن است. اعمال پوشش‌ های ضد آتش بر بر روی کابل‌ ها پوشش‌ های سنگین یا توقف طولانی آتش ممکن است نیاز به تهیه نرخ جریان کابلی داشته باشد، چرا که چنین اقداماتی در چارچوب سامانه‌ های ضد آتش ممکن هست اتلاف حرارت کابل‌ های نصب ‌شده را کاهش دهد. در شرایطی که تعداد زیادی از کابل‌ های ریز گزینه بهره‌ برداری قرار می‌ گیرند هم همین کالا کاربردی است. همینطور مجرای خروجی آب در صورتی که قطرات آب از نقاطی از ساختمان نشت کرده و به آن وارد شوند، از طرز همین مجرا خارج می شوند و اذن عبور گرد و غبار از داخل سینی به دست آید. کابل‌ های ریز ممکن هست از راه و روش دریچه‌ های تهویه، از باطن سینی خارج شوند که ممکن هست یا شکاف یا سوراخ‌ هایی در کف ساخت شود.
از موادی نظیر فولاد گالوانیزه، فولاد ضد زنگ، آلومینیوم یا پلاستیک فشرده، و یا این که جنس شیشه نشکن ساخته می شود. بر پایه مدل صنعتی که سینی کابل در آن مورد استعمال قرار می گیرد، جنس بدنه آن هم متفاوت خواهد بود. دارای کاربردها و خصوصیت های سینی کابل آشنا شده و هم اکنون می دانید که استفاده از آن چه مزیت هایی در مراقبت از کابل ها در ساختمان دارد. البته ضروری هست تا بعضا نکته ها اصلی درباره استعمال از آن را نیز اهمیت شما در در بین بگذاریم.

حتما بخوانید:
دوربین خودرو را بهتر بشناسیم!

سینی کابل راک عرض 10 ضخامت 0.7 میلی متر گالوانیزه سرد

برای دریافت لیست ارزش روز گونه های سینی کابل گرم و سرد گالوانیزه اهمیت ما تماس بگیرید. سینی کابل در سیم کشی ساختمان ها به جهت پشتیبانی از کابل ها و سیم های برق که به جهت توزیع برق، کنترل ها و ارتباطات به کار گیری می شود، کاربرد دارد. قیمت ها بر مبنا طول استاندارد سینی کابل، عرض آن، ضخامت و متریال استعمال شده در آن ارائه می شود.

ساپورت مدولار؛ یک سیستم پشتیبانی و حمایتی قدرتمند

ساپورت ازجنس استیل و گالوانیزه گرم به جهت تحمل توشه وهمچنین مقاومت در هوای شرجی ونمناک تولید می‌گردد . سینی های کابل البرز حساس درب هایی هستند که به راحتی گشوده نمی شود وبسته و اثبات ماندن آنان نیاز به بست های منحصر ندارد . گزینه به کار گیری برای اجرای تاسیسات الکتریکی اساسی تعداد محدودی کابل وقتی که لوله برای اجرا مناسب نمی باشد اهمیت پشتیبانی به صرفه برای کابل های دقیق و کابل های انشعابی از سیستم سینی کابل اصلی در تاسیسات الکتریکی. در روش دوم استعمال از پایه های سقف کاذب L صورت برای نصب سینی کابل سفارش می شود. به این ترتیب تکیه گاه سقف L رخ به سقف متصل می شود و آنگاه یک شبکه کابلی بر روی لبه بیرونی آن قرار می گیرد.
که در واقع همین قطعه را از فلزی می‌سازند که در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاومت بالایی داشته باشد و یا این که از فلزاتی که بر روی آن آبکاری اهمیت بر روی انجام شده است، این فرآورده راهبردی را می‌سازند. در نصیب تلاقی سینی ها، به گزارش این سایت به جهت نمونه در گوشه ها یا این که هنگامی که سینی ​ها از سقف به سمت تحت می آیند از زانوی 90 درجه و یا زانوی 45 درجه بکار برده می شود. زانوی 90 جايگاه در دو نوع زانوی 90 مرتبه عمودی و زانوی 90 درجه افقی تقسیم می شود.
بنابراین عایق هادی درون کابلها از حداکثر دمای مجاز کارکرد خودشان تجاوز نمی کند. یکی از دیگر از مزیت های سینی نردبانی، فراهم کردن لنگرهای مناسب برای اتصال کابل ها در جایی که باید وضعیت کابل ها در سینی افقی اثبات و سوای حرکت باشد. در حالی که به طور کلی سینی‌های کابل به طیف وسیعی از مواد سنگین گران ارزش نیاز دارا‌هستند که کارگزاری آنان سخت است، سینی‌های کابل معلق به سادگی از طناب سیم و یک دستگاه قفل به کارگیری می‌کنند. این فعالیت مقرون به صرفه­تر میباشد در حالی که هنوز استانداردهای بالایی دارد. سینی‌های کابل معلق مسیر مهربانی را به جهت عبور سیم‌ها و کابل‌ها ایجاد میکنند و از آویزهای سینی کابل/آویزهای سبد سینی کابل به جهت آویزان کردن سینی از سقف، ثابت کردن آن به دیوار یا نصب آن بر روی زمین به کار گیری کنید. نصب سینی کابل الکتریسیته سنتی به عامل عدم تطبیق پذیری، محدودیت‌ها و مسائل متفاوتی را ایجاد می‌کند.

ساپورت سینی کابل و روش استفاده از آن

بر اساس نیاز پروژه به جهت مهار جانبی بریس های طولی و عرضی را نیز به بنا ساپورت بیش تر می‌کنند. در به کارگیری و مونتاژ محصولات متنوع لینکران می‌توان ساپورت های الکتریکال را به طرز های متفاوت ساپورت گذاری کرد. در طریق های سنتی و قدیمی، تولید ساپورت اهمیت به کارگیری از نبشی، ناودانی و دیگر قطعات آهنی انجام می شد که این فعالیت علاوه بر زمانه بر بودن و صرف هزینه قیمت سینی کابل و متعلقات بالا برای ایجاد ساپورت ، سبب به ایجاد سیستم های تاسیساتی مهندسی نشده که فاقد زیبایی بصری بودند، می شد. یکی از مهمترین مزایای این تجهیزات کارگزاشتن آسان و سرعت بالا آن هست به گونه ای که اشخاص می توانند بدون هزینه و اتلاف وقت مبادرت به تنظیم همین کالا نمایند. کاربرد عمده این محصول به جهت کابل های ولتاژ تحت و اقتدار می باشد که بعد ها و اندازه های استانداردی دارد.
ضمن این که تلفان جریان الکتریکی در سینی‌هایی که از آلومینیوم ساخته شده‌اند نسبت به‌تمامی گزینه‌ها به‌مراتب کم‌تر است. در سرانجام در صورتی که قصد خرید سینی کابل بادوام و باکیفیت را دارید، همین گونه به عبارتی چیزی میباشد که دنبالش بودید. نباید کابلها را در کنار هم فشرده کرد، چون همین کار سبب ایجاد نویز و اثرات منفی بر یکدیگر می گردد. در رخ ایجاد فاصله مناسب، دسترسی و انشعاب گیری از آن ها هم راحت تر می گردد.
باید میزان مرغوب بودن مهربانی داشته باشد یک سقف محکم برای تحمل وزن سینی داشته باشید. غالبا سینی کابل به رخ افقی و نردبان کابل به رخ عمودی نصب می شود. خوبتر هست پس از کارگزاشتن کاندویت از درپوش شبکه به کارگیری شود تا به کابل ها آسیبی نرسد. شرکت پتروکاسپین سایزهای دوچندان متنوعی از کاورهای سینی کابل را به جهت فروش به مشتریان آماده کرده است. شما می توانید متناسب مهم جور پروژه و اینکه چه ابعادی از گونه های سینی کابل را استعمال می کنید به تعیین همین کاورها بپردازید. همین محصولات از بالاترین کیفیت ساخت برخوردار می باشد که اگر به طور درست آیتم به کارگیری قرار گیرند می توانند حداکثر حفاظت فیزیکی را به جهت کابل های الکتریسیته داشته باشند.
لیست ارزش تازه به ریال دو متری و بصورت تفکیکی اتصالات اساسی به جهت کارگزاشتن ذکر شده است. در سیم کشی برق ساختمان‌ها، سیستم سینی کابل برای نگهداری و جهت دهی کابل‌های الکتریکی عایق آیتم به کارگیری برای توزیع برق، در دست گرفتن و ارتباطات به کار می‌رود. سینی‌ کابل به عنوان جایگزینی برای سیم کشی گشوده یا سیستم‌های لوله کشی الکتریسیته استفاده می شود و معمولا به جهت رئیس جهت دهی کابل‌ها در تولید و ساز تجاری و صنعتی گزینه استفاده قرار می‌گیرد. سینی‌های کابل به طور خاص، در مواردی که تغییرات در یک سیستم سیم کشی قابل پیش‌بینی باشد موثر هستند. سینی کابل گالوانیزه گرم 60 تا 70 میکرون از تراز را پوشش می دهد و همین مقدار ضخامت به راحتی در درمقابل خوردگی و زنگ زدگی مقاومت می‌کند.
به هر مقدار که امتداد شاخه های همین جور سینی بخش اعظم باشد و عرض سینی بسیط خیس باشد هزینه و نرخ آن نیز اکثر می شود. یکسری پارامتر موثر بر ارزش همین مدل متاع ها بالا و ذیل شدن نرخ ارز، نرخ متریال و ورق های صنعتی، نمونه توصیه و برنامه ریزی ویژه، جور ورق فلزی که مشتری متقاضی آن می باشد را می قدرت اسم برد. با اعتنا به کاربرد سینی کابل در ساختمان و اساسی آن باید از سینی کابل اهمیت کیفیت استفاده شود. در تعیین کیفیت آبکاری لایه پوششی آبکاری و لایه آلیاژی که در آن مقدار قلع و بر روی که جذب سینی شده گزینه دقت می باشد.

حتما بخوانید:
Infosys غول فنی 500 شغل را در کلگری فراهم خواهد کرد

ساعات کاری

زانویی 90 درجه عرض 25 سانت سینی کابل گالوانیزه – محصول بدنه فلز آبکاری شده – گونه آبکاری گالوانیزه سرد – ضخامت ورق زانویی 1، 1.25، 1.5 و 2 میلیمتر قابل گزینش – از تجهیزات جانبی برای تغییر مسیر سینی کابل – مطلوب برای… درب سینی کابل گالوانیزه سرد عرض 20 سانتیمتر – مناسب برای سینی کابل های عرض 20 سانتیمتر و حساس عمق 4 سانتیمتر – ضخامت ورق گالوانیزه درب 0.7، 1، 1.25، 1.5 و 2 میلیمتر – بدنه گالوانیزه فابریک سرد قابل سفارش در ابعاد و… به طور متوسط طبق استاندارد ASTM123 پوششی از بر روی کلیدی ضخامت 60 میکرون برروی مرحله فولاد قرارمیگیرد.
کاربرد سینی های کابل گالوانیزه بعنوان یکی از از روشهای جابجایی و انتقال و نگهداری از سیم و کابلهای برقی میباشد.سینی و نردبان کابل در انتقال کابل به حالت افقی و عمودی امداد می کند. به جهت کارگزاری آن بر روی دیوار به صورت افقی، بایستی در آغاز ساپورت دیواری نصب نماییم .همچنین به جهت کارگزاری آن بر روی سقف، می بایست از ساپورت سفقی استفاده نماییم. در سینی کابلهایی که بر روی دیوار به شکل عمودی کارگزاشتن می گردند، نیاز به به کارگیری از درب سینی حتمی می باشد ولی در مسیرهای افقی دارای صلاحدید کارفرمایان و بر شالوده گونه صنعت موجود و یا این که میزان گرد و خاک محفظه اختصاص درب سینی رخ می گیرد. سینی کابل گالوانیزه فابریک – عرض ورق 10 سانتیمتر – عمق سینی 4 سانتیمتر – ضخامت ورق سینی الکتریسیته 0.7، 1، 1.25، 1.5 و 2 میلیمتر – عمق سینی 4 سانتیمتر – میزان مرغوب بودن ساخت بالا – بدنه گالوانیزه فابریک – تجهیزات جانبی به صورت جداگانه…

تهران، لاله زارجنوبی، کوچه علی پور بن بست ممتاز، پلاک 21

در همین گونه ساپورت، سایز براکت RGS، رول بولت های R-HPT و FAZ II، فواصل ساپورت، جور پروفیل آویز و کلاس طراحی بر مبنا سایز و وزن سینی کابل تعیین می‌گردد. در این دسته ساپورت، سایز براکت رول بولت های R-HPT و FAZ II ، فواصل ساپورت، نوع پروفیل آویز و کلاس طراحی بر شالوده سایز و وزن سینی کابل انتخاب می‌گردد. برای این دسته ساپورت اهمیت مهار جانبی دسته پروفیل ها PGS یا این که PCS ( پروفیل آویز ، زیر سری ، بریس )، سایز رول بولت ها FAZ II و R-HPT ، فواصل ساپورت و کلاس طراحی بر مبنا وزن و سایز سینی کابل معلوم می‌گردد .
یکی از فرآورده هایی که سینی می‌تواند داشته باشد، فرآورده فولاد ضد زنگ یا استیل است. علاوه بر آن فولاد های ضد زنگ در برابر رنگدانه ها، مواد شیمیایی آلی و غیر آلی در دمای بالا نیز مقاوم هستند. که باعث افزایش استقامت در مرتبه حرارت بالا و بهبود مقاومت در برابر خوردگی، به خصوص در برابر اسید سولفوریک و کلرید میشود. ایجاد کننده سینی کابل – نبردبان کابل – لوله های فولادی الکتریسیته – لوله های شلاقی – پریز کف خواب – جعبه تقسیم و متعلقات . سینی کابلی که از آلومینیوم ساخته شده است، اکثر زمان ها برای محیط‌هایی که احتمال زنگ زدگی بیشتری دارا‌هستند و همینطور کارگزاری سینی کابل در آنجا راحت باشد، استفاده می‌شود. یک عدد از مزایای سینی کابل آلومینیومی آن است که نسبت به سینی کابل فولادی سبک‌تر است.

دیدگاهتان را بنویسید