سیسکو نمونه کارها سیسکو پلاس را به عنوان یک سرویس راه اندازی کرده است


سیسکو اخیراً سیسکو پلاس ، استراتژی خود را به عنوان یک سرویس سخت افزاری ، نرم افزاری و خدماتی اعلام کرد.

در طول اولین شرکت جهانی مجازی سیسکو زنده! کنفرانس ، تاد نایتینگیل ، معاون ارشد رئیس و مدیر کل ، شبکه های سازمانی و ابر ، سیسکو پلاس را به عنوان مجموعه ای از “راه حل های انعطاف پذیر به عنوان یک سرویس” توصیف کرد که شرکا می توانند به سرعت از آنها استفاده کنند.

“سیسکو پلاس فقط سخت افزار به عنوان سرویس یا نرم افزار به عنوان سرویس نیست. سیسکو پلاس بر روی نتایج و تجربه متمرکز است. ” “این توسط سیسکو به شما ارائه شده است و توسط تیم های فناوری و وعده سیسکو ساخته و پشتیبانی می شود. سیسکو پلاس برای ارائه یکپارچه و انعطاف پذیر ارائه خدمات در ابر به دنیا آمده است و دارای یک تجربه نظارت جدید است که می تواند به کاربران ما کمک کند درک کنند که واقعاً در زیرساخت های آنها چه می گذرد. سیسکو پلاس یک برنامه وابسته را ارائه می دهد که نه فقط برای فعال کردن ، بلکه برای فعال کردن و تسریع تحول ابر طراحی شده است. “

ابر ترکیبی سیسکو پلاس

اولین پیشنهاد ، که در اواسط سال 2021 ظاهر می شود ، Cisco Plus Hybrid Cloud خواهد بود که شامل محاسبات ، ذخیره سازی و شبکه سازی سیسکو و همچنین ذخیره سازی و نرم افزار شخص ثالث خواهد بود.

این ابرهای محلی ، انتهایی و عمومی را با یک مدل مصرف انعطاف پذیر و طیف کاملی از خدمات چرخه عمر از تجربه مشتری سیسکو و شرکای خود گرد هم می آورد. در ابتدا در استرالیا ، کانادا ، آلمان ، هلند ، انگلستان و ایالات متحده در دسترس خواهد بود. سیسکو گفت که شرکای ارائه دهنده طلای آن نقشی اساسی در ارائه پیشنهادات دارند ، در حالی که سایر شرکای سیسکو نیز می توانند از فروش و پشتیبانی از پیشنهادات از پیش تلفیقی بهره مند شوند. تیم جدید شرکای سیسکو در حال حاضر بر روی یک مدل تعامل بهتر کار می کنند.

حتما بخوانید:
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی - 44440426 - 28% تخفیف ویژه

تجربه سیسکو پلاس

در اواخر سال جاری ، سیسکو Cisco Plus Experience ، پورتال خدمات مشتری را به عنوان سرویس ساخته شده بر روی Cisco CX Cloud راه اندازی خواهد کرد. این امکان را به مشتریان و شرکا می دهد تا در مورد استفاده از محصولات به عنوان سرویس اطلاعاتی را کسب کنند ، مصرف کرده و آنها را ردیابی کنند و شامل بازاری شامل خدمات سیسکو و شرکا باشد.

شبکه و امنیت

مورد بعدی سیسکو پلاس شبکه ای به عنوان یک سرویس با تمرکز بر سرویس دسترسی امن مبتنی بر ابر (SASE) خواهد بود. Nightingale زمان راه اندازی را مشخص نکرده است ، اما مشتریان می توانند پیشنهاد جدید SASE را امروز خریداری کنند ، با این گزینه که در صورت دسترسی به سرویس اشتراک ، می توانند به آن اشتراک کنند.

کاربران Cisco SASE روشی واحد برای تعریف و مدیریت نیازهای امنیتی شبکه و برنامه از طریق یک رابط واحد دریافت می کنند. این مجموعه نمونه کارها شبکه و برنامه های امنیتی سیسکو ، از جمله دسترسی از راه دور Cisco AnyConnect و Duo ، SD-WAN مجهز به Viptela و Meraki ، محافظت از ابر Umbrella (که دارای ویژگی های جدیدی مانند جلوگیری از از دست دادن داده ها است) ، دسترسی مطمئن به شبکه Duo و از طریق هزاران چشم قابل مشاهده است.

مرکز توسعه دهنده جدید DevNet SASE منابعی را برای کمک به ایجاد یکپارچه سازی های سفارشی فراهم می کند. نایتینگل گفت: “من از اینکه چگونه شبکه ها و امنیت را کنار هم قرار می دهیم بسیار هیجان زده هستم.” “زیرا می دانیم که فقط یک WAN متحد ، ایمن و چابک قادر به مقابله با چالش این دنیای کار ترکیبی جدید ، ابتدا در ابر است.”

حتما بخوانید:
مراکز خرید چابهار (از شیر مرغ تا جون آدمیزاد در بازار چابهار) تورگردان


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید