سیج در رویداد Transform خود خریدهای جدید و به روز رسانی محصولات را اعلام کرد


شرکت فناوری حسابداری، مالی، منابع انسانی و حقوق و دستمزد مستقر در بریتانیا Sage در رویداد مشتری Sage Transform مجموعه ای از ویژگی ها، به روز رسانی ها و یک خرید جدید را اعلام کرد.

این رویداد دیروز با مدیر اجرایی استیو هیر آغاز شد که سیج بر گسترش تجارت خود تمرکز خواهد کرد.

او گفت: «برای اولین بار در تاریخ آن، ما می‌خواهیم مریم گلی را به‌صورت ارگانیک با سرعتی که قبلاً دیده نشده بود، مقیاس کنیم.» رشد درآمد این شرکت در حال افزایش است و در حال برنامه ریزی برای تمرکز بر بازار ایالات متحده است.

“ما اکنون در جایی هستیم £2 میلیارد (حدود 3 میلیارد دلار کانادا) درآمد… ما واقعاً، واقعاً روی مقیاس‌پذیری در ایالات متحده متمرکز هستیم، نمی‌توانیم در سطح جهانی موفق باشیم مگر اینکه اینجا در ایالات متحده که سریع‌ترین بازار در حال رشد ما است، موفق باشیم.

اطلاعیه های این رویداد عبارتند از:

مشارکت مایکروسافت:

Sage یکپارچه‌سازی محصول جدید با مایکروسافت را اعلام کرد: مشتریان اکنون می‌توانند فرآیندهای حسابداری و افراد را به جای برنامه‌های Sage Intacct یا Sage People از طریق Teams ارسال و تأیید کنند و نیاز به جابجایی بین راه‌حل‌ها را کاهش دهند.

در دسترس قرار دادن Sage Intacct و Sage Active در Microsoft Azure همچنین به مشتریان مایکروسافت امکان دسترسی به راه‌حل‌های مالی ابری Sage را می‌دهد.

ولید ابوحدبا، مدیر ارشد محصول در Sage می گوید: «دسترسی چند ابری به محصولات شاخص Sage، سنگ بنای استراتژی ما است – ملاقات با مشتریان در جایی که آنها کار می کنند، کلید ارائه راه های جدید و نوآورانه به SMB ها برای بهره وری بیشتر است. اوایل سال جاری، با متعهد شدن به میزبانی Sage Intacct و Sage Active در Microsoft Azure، روابط خود را با مایکروسافت گسترش دادیم. اکنون مشتریان مایکروسافت می‌توانند مستقیماً از طریق ابر Azure به راه‌حل‌های Sage دسترسی داشته باشند و همچنین بهره‌وری را که برنامه Sage Intacct و Sage People برای Teams ارائه می‌دهد، به دست آورند.

برنامه Sage Intacct برای تیم های مایکروسافت به SMB ها اجازه می دهد تا مدیریت هزینه ها را برای کارمندان ساده کنند و تیم ها را از فرآیندهای هزینه دستی رها کنند، با مشاهده فوری هزینه ها پس از ارسال.

حتما بخوانید:
تکنولوژی خودش را تغذیه می کند
بهبود محصول:

Sage در حال افزایش حضور جهانی خود است و عرضه اصلی مالی Sage Intacct را در فرانسه گسترش می دهد. اکنون، مشتریان چندملیتی فعال در فرانسه می‌توانند فعالیت‌های خود را با Sage Intacct گسترش دهند. اطلاعات مالی اصلی Sage Intacct برای مشتریان فرانسوی سال آینده برای پذیرندگان اولیه در دسترس خواهد بود

تولید مریم گلی دست نخورده در سال 2023 در ایالات متحده در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت. راه حل بومی ابری Sage Intacct را گسترش می دهد تا قابلیت های صنعتی را برای مشاغل متخصص در تولید و توزیع مجزا ارائه دهد و به آنها امکان می دهد عملیات های انتها به انتها را ساده کرده و بهره وری بیشتری داشته باشند.

Sage Intacct Inventory Automation به مشتریان Sage Intacct اجازه می دهد تا موجودی را خودکار کنند تراکنش های بارکد و ضبط داده های تلفن همراه برای مشاهده و کنترل در زمان واقعی، در سطح شرکت. Sage Intacct Inventory Automation مدیریت موجودی مبتنی بر ابر را برای کمک به کسب‌وکارها فراهم می‌کند تا مطمئن شوند از موجودی و موجودی‌شان به خوبی استفاده می‌شود. اکنون برای مشتریان Sage Intacct در سراسر آمریکای شمالی در دسترس است.

Sage Intacct Lease Accounting به کسب و کارها کمک می کند تا مطابقت با استانداردهای حسابداری اجاره ASC 842 در ایالات متحده را ساده کنند، که مستلزم آن است که تمام اجاره نامه های بیش از 12 ماه به عنوان دارایی ها و بدهی ها در ترازنامه ثبت شوند. این راه حل بومی ابری جدید، فرآیندهای حسابداری اجاره، از جمله پرداخت ها، بدهی اجاره، و استهلاک دارایی حق استفاده را خودکار می کند. Sage Intacct Lease Accounting در حال حاضر در ایالات متحده در یک برنامه پذیرش اولیه در دسترس است و انتظار می رود در اوایل سال آینده در دسترس باشد.

مریم گلی کروی به دست می آورد:

سیج خرید Spherics را تکمیل کرده است، یک راه حل حسابداری کربن برای کمک به کسب و کارها در کاهش اثرات زیست محیطی خود.

حتما بخوانید:
خرید جم فری فایر ارزان - الماس فری فایر با تحویل فوری - موجو شاپ

Spherics داده‌ها را از نرم‌افزار حسابداری مشتری دریافت می‌کند و معاملات را با عوامل انتشار مطابقت می‌دهد تا تخمین اولیه ردپای کربن آنها را ایجاد کند. سپس Spherics کاربر را راهنمایی می‌کند تا این تخمین را با ارسال داده‌ها (جزئیات دفتر، رفت‌وآمد کارکنان، مصرف انرژی) برای محاسبه انتشارات، اصلاح کند.

این خرید به Sage کمک می کند تا به هدف خود در مبارزه با تغییرات آب و هوا و محافظت از سیاره به سه طریق دست یابد: کاهش انتشار گازهای گلخانه ای تا 50 درصد تا سال 2030 و تبدیل شدن به خالص صفر تا سال 2040. حمایت از SMB ها برای رسیدن به Net Zero. و حمایت از سیاست های توانمندساز.

“این خریدی است که توانایی ما را در زمینه ثبت انتشار کربن تسریع می کند و به مدیریت و کاهش این هزینه ها از طریق ردیابی آنها کمک می کند… به طور کلی حدود 75 تا 80 درصد از SMB ها می گویند که بسیار مشتاق هستند که می خواهند کار درست را انجام دهند. پایداری و پیرامون انتشار کربن آنها. اما کمتر از 10 تا 15 درصد در واقع آن را ضبط می کنند. و بنابراین آنها به دنبال راه هایی برای آسان تر گرفتن آن هستند. این خرید در ابتدا بخشی از این توانایی را در بریتانیا به ما می دهد.

مشارکت MLB:

سیج اکنون با لیگ برتر بیسبال (MLB) همکاری می کند. با شروع فصل عادی سال آینده، به تصمیمات مربوط به زمین بازی و بینش مدیران در سراسر لیگ متصل خواهد شد و “رده بندی قدرت پارچ” Sage را معرفی خواهد کرد.

“رتبه بندی قدرت پارچ ارائه شده توسط Sage” در کانال های دیجیتال، اجتماعی و خطی MLB ظاهر می شود. این به طرفداران این امکان را می‌دهد تا با رتبه‌بندی‌هایی که دارای به‌روزرسانی بی‌درنگ تابلوی امتیازات هستند، عملکرد پارچ را در طول فصل دنبال کنند.

سیج همچنین از برنامه شرکای تجاری متنوع MLB حمایت می کند و به رشد تجارت برای مشاغل اقلیت و زنان در سراسر آمریکا کمک می کند.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید