سیتریکس مدیرعامل سابق SAP را به عنوان مدیرعامل جدید آمریکا منصوب کرد


امروز ، سیتریکس از انتصاب مارسلو جیامپیترو ، که نظارت بر کلیه فروش ، بازاریابی ، خدمات و عملیات در بازارهای آمریکای لاتین و کانادا را بر عهده خواهد داشت ، به عنوان مدیر کل جدید آمریکای بین الملل خبر داد.

عکس پروفایل مارسلو جیامپیترو
مارسلو جیامپیترو از SAP به سیتریکس پیوست. منبع: LinkedIn

جیامپیترو از SAP به سیتریکس پیوست ، جایی که او به عنوان مدیر فروش جهانی خدمت می کند و تیمی را که در 23 مرکز خرید دیجیتال در شش منطقه جغرافیایی کار می کند ، هدایت می کند. وی همچنین انتقال SAP به خدمات ابری را هدایت کرد و به رشد مداوم درآمد در زمینه های مختلف کسب و کار دست یافت.

جیامپیترو در 6 آوریل در یک خبرنامه گفت: “کار ترکیبی آینده کار است و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا مشتریان و شرکای خود را در ارائه امروز از طریق راه حل های فضای کاری دیجیتال که کارکنان را قادر می سازد تا بهترین کار خود را انجام دهند ، پشتیبانی کنیم.”

کورت هوزنر ، معاون جهانی تجارت Citrix Americas Comercial گفت: “همه گیری جهانی شرکت ها را مجبور به تغییر روش کار خود و تسریع در اتخاذ مدل های ترکیبی کار و راه حل های مبتنی بر ابر کرده است.” “تجربه ثابت شده مارسلو در کمک به مشتریان در جهت جابجایی در ابتکارات خود در زمینه تغییر شکل دیجیتال ، همراه با راه حل های فضای کاری دیجیتال ، برای مشتریان سیتریکس در بازارهای آمریکای لاتین و کانادا بسیار ارزشمند خواهد بود.”

علاوه بر انتصاب جیامپیترو ، سیتریکس از ارتقا J خوان پابلو خیمنز ، معاون رئیس سیتریکس آمریکای لاتین ، به عنوان مدیر عامل و معاون رئیس عملیات تجاری برای آمریکا خبر داد.

حتما بخوانید:
ایده ها، فرمول ها و میانبرها برای پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

سیتریکس می گوید خیمنز اکنون مسئول نظارت بر عملیات فروش و خدمات و شناسایی فرصت های رشد استراتژیک در منطقه آمریکا خواهد بود.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید