سرویس فضای مجازی Frameable راه جدیدی را برای شرکت‌ها برای ارتباط از راه دور ایجاد می‌کند


شرکت Frameable مستقر در واشنگتن دی سی قصد دارد با خدمات فضای مجازی خود، کارهای دوردست و ترکیبی را متحول کند.

Frameable Spaces به تیم ها اجازه می دهد تا محیط های مجازی برای شرکت های خود بسازند که دفاتر را شبیه سازی می کنند. همراه با عملکرد پلتفرم‌های چت ویدیویی معمولی، شرکت‌ها می‌توانند مجموعه‌ای از کنفرانس‌های ویدئویی یا «اتاق‌های» فردی را در داخل پلتفرم ایجاد کنند – مشابه اتاق‌های مختلف در یک دفتر. فضاهایی را می توان برای تیم هایی از کارمندان ایجاد کرد که به عنوان مثال در رسانه های اجتماعی، طراحی، زیرساخت، فناوری اطلاعات و موارد دیگر کار می کنند.

اتاق های کار مجازی Frameable Spaces

این شرکت می گوید آنچه Spaces را از دیگر پلتفرم های ویدئو کنفرانس متمایز می کند، عامل همکاری است.

مدیر عامل آدام ریگز

Spaces به کارمندان این امکان را می دهد که ببینند چه کسی در چه اتاقی است و به اعضای تیم اجازه می دهد در صورت نیاز به صحبت با شخصی یا پرسیدن سوال به هر اتاقی بپیوندند.

این نیاز به ارسال ایمیل به یک همکار، انتخاب زمانی که برای یکدیگر بهترین کار را دارد، و ایجاد پیوند جلسه را برطرف می‌کند و به شما امکان می‌دهد سرعت ارتباط سریع‌تری داشته باشید.

این پلتفرم همچنین به کاربران این امکان را می دهد که اگر در یک جلسه مهم هستند یا نمی خواهند مزاحم شوند، اتاق خود را قفل کنند و سطحی از حریم خصوصی را فراهم می کند.

«اگر می‌خواستم بروم و با هر یک از این تماس‌ها تماس بگیرم [virtual] آدام ریگز، مدیر اجرایی Frameable گفت: در باز بود، من می‌توانم این کار را انجام دهم. “همکاری آسان تر است. ما اساساً فقط اصطکاک را از برنامه ریزی دور می کنیم [meetings]. تجربه کار از راه دور همه در تعاملات برنامه ریزی شده بسیار سنگین است، زیرا تعاملات برنامه ریزی نشده با نرم افزار جلسات معمولی بسیار دشوار است.

حتما بخوانید:
ضد کف - آنتی فوم - مکرر بلاگ

او خاطرنشان کرد: «آنچه مردم در حضور شخصی دوست دارند این است که دوست دارند آن تعاملات مثبت، بی‌نظیر و برنامه‌ریزی نشده‌ای وجود داشته باشد که می‌توان آن‌ها را وقفه نامید، اما این واقعاً فقط کار گروهی است».

او افزود که نحوه استفاده شرکت ها از Spaces بین سازمان ها متفاوت است. به عنوان مثال، برخی از سازمان‌ها ممکن است استفاده از پلتفرم را در زمان‌های خاصی از روز انتخاب کنند، در حالی که برخی دیگر ممکن است «زمان پروژه» را برنامه‌ریزی کنند که در آن تاریخ و زمان خاصی را انتخاب می‌کنند و ارتباط با کارمندان را آسان‌تر می‌کنند.

برای به دست آوردن ارزش، لازم نیست در تمام طول روز از آن استفاده کنید، این به تیم شما و فرهنگ شرکت بستگی دارد. اما وقتی مردم ببینند چقدر آسان است، بسیار هیجان انگیز است. ریگز گفت: 90 درصد ارزش کار حضوری اما بدون رفت و آمد است.

ریگز گفت که Frameable که در پایان سال 2020 تأسیس شد، توسط همه شرکت‌های کوچک با تعداد افراد تک رقمی گرفته تا شرکت‌های Fortune 500 مورد استفاده قرار می‌گیرد. او افزود که این شرکت به دنبال انجام یک “راه اندازی کامل” در سه ماهه سوم است.

در نهایت، Riggs اضافه کرد که Spaces به دنبال این است که مطمئن شود کارگران از راه دور در مدل‌های کاری ترکیبی احساس قطع ارتباط با همکاران حضوری خود نکنند. او گفت که وقتی کسی در خانه است، اگر ابزارهایی که به او داده می شود اجازه همکاری مداوم با همکارانش را ندهد، به سرعت این ارتباط را از دست می دهد.

حتما بخوانید:
ساخت استخر (بررسی انواع استخر + روش های اجرای آن ها)

Spaces قصد دارد با “سیاست های درهای باز” و ویژگی هایی با اتصال آسان که ارتباط بین همکاران را در مکان های مختلف ساده می کند، جلوی این مشکل را بگیرد.

«ما انسان هستیم و وقتی به صورت حضوری با یکدیگر تعامل داریم، با تعامل از راه دور متفاوت است. این فناوری، محصولی که ما ساختیم، واقعاً به یک شرکت اجازه می‌دهد تا بشریت را به گونه‌ای که قبلاً گم شده بود، به کار از راه دور بیاورد.


منبع: night-sky.ir