سرمایه گذاری FedDev انتاریو برای توسعه 30 شرکت فناوری و حفظ 450 شغل در انتاریو جنوبی 2 میلیون دلار


FedDev انتاریو سرمایه گذاری 2 میلیون دلاری را برای این پروژه اعلام کرد مرکز نوآوری انتاریو (OCI) برای توسعه 30 شرکت فناوری در جنوب انتاریو از طریق شتاب دهنده فناوری OneEleven مستقر در تورنتو و حفظ 450 شغل. حداقل 25 درصد از تازه واردان خارج از GTA تورنتو بزرگتر (GTA) قرار خواهند گرفت.

این سرمایه گذاری همچنین شامل حمایت هدفمند از گروه های کم نماینده است. بیش از 45 leaders رهبران تجاری شخصی شرکت های عضو OneEleven سیاه پوست ، محلی ، رنگین پوست ، 2SLGBTQ + و متخصصان زبان فرانسه هستند.

OneEleven که به شدت تحت تأثیر وضعیت اقتصادی جهانی به دنبال همه گیری کووید -19 قرار گرفت ، تعطیلی نهایی خود را در آوریل سال گذشته اعلام کرد. به عنوان بخشی از این سرمایه گذاری توسط FedDev Ontario ، بنیانگذار اولیه شتاب دهنده فناوری ، OCI ، متهم شد کمک به راه اندازی مجدد برنامه نویسی در OneEnevenبه FedDev انتاریو می گوید که نزدیک به 1.2 میلیون دلار سرمایه گذاری خصوصی اضافی نیز جذب می کند.

هدف از سرمایه گذاری این است که OneEleven بتواند برنامه نویسی خود را گسترش داده و دسترسی دیجیتالی خود را به شرکت های کوچک و متوسط ​​(SME) با رشد بالا که در جوامع کوچکتر در جنوب انتاریو واقع شده اند ، گسترش دهد.

“برنامه نویسی در مقیاس بزرگ ارائه شده توسط OneEleven به شرکت های در حال رشد سریع کمک می کند تا چالش های ناشی از همه گیری COVID-19 را برطرف کرده و به آنها توصیه های فنی لازم برای موفقیت در حین افزایش سرمایه را ارائه دهند. به لطف سرمایه گذاری FedDev Ontario ، از طریق OCI ، OneEleven قادر خواهد بود از 30 شرکت فناوری پیشرفته و 450 شغل در GTA و جنوب انتاریو پشتیبانی کند. ”

حتما بخوانید:
دانلود سریال ایرانی

OneEleven بر حمایت از شرکت های با رشد بالا متمرکز است که قبلاً از منابع اولیه و حمایت اولیه در جوجه کشی برخوردار بوده اند و اکنون آماده افزایش سرمایه بیشتر هستند. هدف برنامه نویسی شتاب دهنده این است که همکاران شرکت های با رشد بالا را در مراحل مشابه رشد گرد هم آورد تا بتواند به طور جمعی از موانع توسعه شرکت های خود عبور کند. برخی از شرکت هایی که قبلاً توسط OneEleven تسریع شده بودند عبارتند از Borrowell ، Wealthsimple و Tulip ، که در حال حاضر شرکت های جهانی هستند.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید