روند هشتگ 9 آگوست – فروش Shopify از 1 میلیارد دلار فراتر می رود. اپل برنده اختلاف اختراع شد ؛ FTC فیس بوک را محکوم می کند


Shopify بیش از 1 میلیارد دلار فروش دارد ، اپل با موفقیت حکم هیئت منصفه را در یک اختلاف اختراع لغو کرد ، FTC فیس بوک را به دلیل مسدود کردن محققان محکوم کرد.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترندینگ خوش آمدید. دوشنبه ، 9 آگوست ، من میزبان شما هستم ، تام لی.

شرکت تجارت الکترونیک کانادایی Shopify در سه ماهه گذشته از مرز فروش 1 میلیارد دلار عبور کرده است. فروش این شرکت متولد اتاوا سالانه 57 درصد افزایش داشت. Shopify در طول همه گیری COVID-19 ، زمانی که فروشگاه ها به فروش آنلاین روی آوردند ، رشد چشمگیری داشت. اما اکنون که کشورها محدودیت ها را کاهش می دهند ، Shopify شاهد افزایش جدیدی در فروش بوده است ، زیرا راه حل های آن به مدیریت خریدهای شخصی نیز کمک می کند. اطلاعیه اخیر پنجمین فصل پیاپی برنده Shopify است.

سپس اپل با موفقیت یک قاضی فدرال را متقاعد کرد که شکایت 308 میلیون دلاری را لغو کند ، که به دلیل اختلاف اختراع آن را از دست داد. این غول فناوری با Personalized Media Communications LLC ، یک شرکت مجوز خصوصی که ادعا می کند iTunes در حق ثبت اختراع خود نقض شده است ، درگیر دعوایی شده است. اگرچه هیئت منصفه طرفدار PMC بود ، تحقیقات بیشتر تأیید کرد که PMC عمداً ثبت اختراع را به تاخیر انداخته است ، تاکتیکی برای به دست آوردن سود بیشتر.

سرانجام ، در یک قسمت قبلی از هشتگ روند ، ما در مورد اینکه چگونه فیس بوک محققان دانشگاه نیویورک را به دلیل نقض شرایط استفاده از آن مسدود می کند صحبت کردیم. فیسبوک با استناد به توافقنامه محرمانه بودن کمیسیون تجارت فدرال ، داده های کاربران را بدون رضایت آنها برای مطالعه تبلیغات سیاسی جمع آوری کرد. FTC اکنون این شکایت را رد کرده است. در نامه ای به مدیرعامل فیس بوک مارک زاکربرگ ، FTC نوشت که “فرمان رضایت فیس بوک را از ایجاد استثنا برای تحقیقات صادقانه منع نمی کند.” FTC همچنین گفت که از تلاش برای روشن کردن “شیوه های تجاری غیر شفاف” در مورد “تبلیغات مبتنی بر نظارت” حمایت می کند.

حتما بخوانید:
هر چیز که باید در مورد IGTV بدانید قسمت پنجم آموزش اینستاگرام پیشرفته

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه روزانه IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید