روند هشتگ 7 سپتامبر 2021 – اسکنرهای رزومه کارکنان خوب را رد می کنند. AI نمی تواند اسناد ثبت اختراع را ثبت کند. آلمان می خواهد عمر گوشی های هوشمند را افزایش دهد


نرم افزار اسکن رزومه خودکار متقاضیان خوب را فیلتر می کند ، حق ثبت اختراع ایجاد شده توسط هوش مصنوعی توسط دفتر ثبت اختراعات رد می شود و آلمان خواهان قوانین سختگیرانه ای در زمینه نگهداری گوشی های هوشمند است.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! سه شنبه ، 7 سپتامبر ، من میزبان شما هستم ، تام لی.

گزارش جدید از بررسی کسب و کار هاروارد می گوید نرم افزار اسکن رزومه خودکار روند استخدام در ایالات متحده را مختل می کند به جای استفاده از افراد برای بررسی رزومه ، بسیاری از شرکت ها از نرم افزار برای اسکن آنها برای مشخصه های مورد نظر استفاده می کنند. بر اساس این گزارش ، این نرم افزار از معیارهای ساده شده برای فیلتر رزومه استفاده می کند. آنها به اشتباه نامزدها را بر اساس شکاف در شغل یا تطابق شدید مهارت ها برای ذکر چند اشتباه مجازات می کنند. این مطالعه همچنین می گوید که شرکت ها به خوبی از این مشکل آگاه هستند و به دنبال راه حل هستند ، اما با توجه به اینکه این دارو در تمام مراحل استخدام نیاز به پردازش دارد ، سرعت تغییر کند است.

آیا هوش مصنوعی می تواند اختراع ایجاد کند؟ یک قاضی آمریکایی می گوید نه. مشکل اولیه ناشی از شرکتی به نام Imagination Engines است که در میسوری مستقر است. Imagination Engines در سال 2019 دو اختراع تحت DABUS ، موتور شبکه عصبی این شرکت ، ثبت کرده بود. ثبت اختراعات توسط اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده رد شد ، زیرا طبق گفته این سازمان ، تنها “افراد” می توانند به عنوان ایجادکنندگان ثبت اختراع ذکر شوند. استفان تالر ، موسس Imagination Engines ، سپس از مدیر دفتر ثبت اختراعات در آن زمان در دادگاه فدرال شکایت کرد. پرونده در نهایت با طرفداری قاضی از اداره ثبت اختراعات به پایان رسید ، اما تالر قصد دارد به عنوان ایجادکنندگان اختراع به حمایت از حقوق هوش مصنوعی ادامه دهد.

حتما بخوانید:
پیش آگهی - فرهنگ لغت آسیب شناسی - MyPathologyReport.ca

دولت آلمان به کمیسیون اروپا پیشنهاد داده تا عمر مفید گوشی های هوشمند را افزایش دهد. بر اساس پیشنهاد جدید ، سازندگان تلفن های هوشمند باید حداقل هفت سال وصله های امنیتی و پشتیبانی سخت افزاری ارائه دهند. آلمان همچنین می خواهد قطعات یدکی با قیمت مناسب توسط تولیدکنندگان و فروشندگان عرضه شود. کاهش ضایعات الکترونیکی علاوه بر افزایش طول عمر وسایل الکترونیکی برای مصرف کنندگان ، تأثیر آنها بر محیط زیست را نیز تسهیل می کند.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه روزانه IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل برای ما ارسال کنید. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید