روند هشتگ 4 آگوست – کارگران انبار آمازون می توانند مجدداً به اتحادیه ها رای دهند. زوم 85 میلیون دلار برای حل و فصل شکایات مربوط به حریم خصوصی پرداخت می کند. رشد و رقابت راه اندازی فناوری سیلیکون ولی


کارگران انبار آمازون آلاباما می توانند شانس دوم را در رای گیری اتحادیه کسب کنند ، زوم با پرداخت 85 میلیون دلار به تسویه حساب ادعاهایی مبنی بر دروغ گفتن این شرکت در مورد رمزگذاری تمام به پایان پرداخته است و سرمایه گذاران “غیر متعارف” دره سیلیکون به عنوان استارتاپ های فناوری در حال حرکت هستند. رشد.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! چهارشنبه ، 4 آگوست ، من میزبان شما هستم ، تام لی.

کارگران انبار آمازون در آلاباما ممکن است شانس دومی برای رای گیری در مورد تشکیل اولین انبار اتحادیه این شرکت در ایالات متحده داشته باشند. این خبر پس از آن مطرح می شود که یکی از اعضای هیئت مدیره رای گیری مجدد را توصیه کرد که در آوریل شکست خورد. یک مقام شورای ملی کار آمریکا (NLRB) گفت که تاکتیک های ضد اتحادیه آمازون انتخابات را به قدری مخدوش کرده است که خواستار اقدام مجدد شده است. کارگران با 2-1 رأی موافقت کردند تا از تشکیل اتحادیه خودداری کنند و این ضربه ای بزرگ به حامیان کارگری بود که به دنبال سازماندهی آمازون بودند. به گفته اتحادیه عمده فروشی ها و فروشگاه های بزرگ (RWDSU) ، رفتار آمازون در طول انتخابات ناعادلانه و “تحقیر شده” بود. انبارهای آمازون سال گذشته به دلیل شرایط نامناسب کاری که شامل ساعات طولانی با حداقل استراحت می شود ، خبرساز شد.

Zoom موافقت کرد 85 میلیون دلار بپردازد تا ادعاهایی مبنی بر اینکه این شرکت در مورد ارائه رمزگذاری سرتاسری دروغ گفته است را پرداخت کند و داده های کاربران را بدون رضایت آنها در اختیار فیس بوک و گوگل قرار داده است. شکایت مجموعه همچنین مسائل امنیتی را که منجر به Zoombombing می شود ، پوشش می دهد. توافق اولیه ، که همچنین بیان می کند که Zoom باید آموزش های ویژه ای در زمینه پردازش و محرمانگی داده ها به کارکنان خود ارائه دهد ، هنوز نیاز به تأیید قاضی منطقه ای ایالات متحده در کالیفرنیا دارد. این شکایت در مارس 2020 تشکیل شده است و یکی از بسیاری از شکایات علیه این شرکت است. در صورت تأیید توافقنامه ، افرادی که در دعوای گروهی مشارکت دارند می توانند 15 ref از اشتراک خود یا 25 دلار بازپرداخت کنند. دیگران می توانند تا 15 دلار دریافت کنند.

حتما بخوانید:
Communitech هیئت مدیره Prospect کانادا را بر عهده می گیرد

سرانجام ، سرمایه گذاران “غیر سنتی” دره سیلیکون ، مانند صندوق های تامینی و صندوق های سرمایه گذاری ، در حال جابجایی و جابجایی فضای سرمایه گذاری سنتی هستند که باعث رشد و رقابت در تأمین بودجه راه اندازی فناوری می شود. به گفته PitchBook Data Inc. ، شرکت های مدیریت پول در سه ماهه دوم بسیار بیشتر از هر دوره قبلی فعال بودند. این شرکت ها در 42 درصد از مبادلات مالی مبتدی مشارکت داشته اند. این معاملات بیش از سه چهارم سرمایه گذاری را نشان می دهد. این امر منجر به رقابت برای سرمایه گذاران خطرپذیر سنتی شده است. به گزارش وال استریت ژورنال ، برخی از شرکت های سرمایه گذاری سنتی در تلاش برای ادامه کار ، روشهای قدیمی را کنار می گذارند. این شرکت ها حسابرسی را کاهش می دهند و از استارت آپ ها در مورد سود و زیان مشاوره می گیرند.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه روزانه IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید