روند هشتگ 31 آگوست – هکرها بازنشسته می شوند. چین زمان بازی را به بازی های آنلاین محدود می کند. حل و فصل دعوی کانادایی برای باتری


گروه خرید بازنشسته شده و کلید رمزگشایی را منتشر می کند ، چین زمان بازی سختی را برای بازی های ویدئویی آنلاین تعیین کرده است و کانادایی ها ممکن است این فرصت را داشته باشند که در دعاوی مربوط به باتری شرکت کنند.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! سه شنبه ، 31 اوت ، من میزبان شما هستم ، تام لی.

گروه اخاذی راگناروک ظاهراً عقب نشینی کرده است. قبل از خروج ، گروه کلید رمزگشایی اصلی 12 قربانی خود را منتشر کرد. این گروه پس از حمله به سرورهای Citrix ADC سود کرد و موفق شد برای دو سال فعالیت خود 4.5 میلیون دلار باج دریافت کند. مشخص نیست که چرا آنها تصمیم به توقف گرفتند ، اما TechCrunch نشان می دهد که این ممکن است به دلیل افزایش سرکوب توسط دولت ایالات متحده باشد. در اوایل سال جاری ، دولت آمریکا باج افزار را به عنوان تهدیدی برای امنیت ملی مطرح کرد. چندین گروه هکر معروف دیگر مانند REvil و DarkSide نیز ناپدید شده و بازنشسته شده اند.

پس از آن چین مهلت سختی را برای تعداد کودکانی که می توانند بازی های آنلاین انجام دهند تعیین کرده است. بر اساس گزارش های خبری متعدد ، افراد زیر سن قانونی در چین تنها سه ساعت در هفته فرصت بازی آنلاین ویدئویی را دارند. همچنین بازی آنها بین دوشنبه و پنجشنبه ممنوع است. در بیانیه ای به رویترز ، یک تنظیم کننده چینی گفت که شرکت های بازی سازی از ارائه خدمات به خردسالان در ساعات خاصی منع می شوند و باید یک سیستم تأیید نام واقعی داشته باشند. علاوه بر این ، بازی های آنلاین باید به یک سیستم ضد اعتیاد دولتی متصل شوند. و بله ، این امر در مورد بازی های تلفن همراه نیز صدق می کند. وال استریت ژورنال می نویسد دلیل این قانون جدید جلوگیری از آسیب های اجتماعی و به حداقل رساندن حواس پرتی از یادگیری و مسئولیت های خانوادگی برای جوانان است.

حتما بخوانید:
نتفلیکس تورنتو را برای دفتر جدید شرکت کانادایی خود انتخاب می کند

کانادایی ها می توانند برای دریافت چند دلار در دعوی مربوط به کلاس لیتیوم یون درخواست دهند. این شکایت در انتاریو ، بریتیش کلمبیا و کبک آغاز شد و ادعا شد که چندین تولید کننده باتری لیتیوم یون قیمت ثابت دارند و منجر به گران شدن محصولات می شود. شرکت هایی که در این دعوی نام برده شده اند شامل سامسونگ ، پاناسونیک ، ال جی ، سونی و چند تولیدکننده بزرگ دیگر لوازم الکترونیکی هستند. با توجه به صفحه ادعاها ، توافقنامه ها مصالحه ای برای دعاوی مورد مناقشه است و پذیرش مسئولیت نیست. برای مشارکت در معامله 21.3 میلیون دلاری ، کانادایی ها می توانند به صورت آنلاین ، با یا بدون اثبات خرید ، برای حداقل پرداخت 20 دلار شکایت کنند.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه روزانه IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل برای ما بگذارید. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید