روند هشتگ 30 آگوست – روند هشتگ 30 آگوست – تنزل SSD ؛ ویندوز 11 در رایانه های قدیمی تر ؛ مایکروسافت برنامه Chromebook Office را خاتمه می دهد


سازنده ذخیره سازی SSD محبوب را کاهش می دهد ، مایکروسافت نیازهای نصب ویندوز 11 را کمی تضعیف می کند و مایکروسافت نیز مجموعه Office را برای Chromebook ها خاتمه می دهد.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! دوشنبه ، 30 آگوست ، من میزبان شما هستم ، تام لی.

وسترن دیجیتال ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان ذخیره سازی رایانه شخصی در جهان ، در حال کاهش تراشه های حافظه فلش برای یکی از SSD های محبوب خود است. طبق نسخه فنی بررسی EXP (و گزارش بعدی توسط فناوری های افراطی) ، عملکرد ضبط برای Western Digital SN 550 پس از اتمام حافظه پنهان بیش از 30 درصد کندتر از نسخه قدیمی است. علی رغم مبادله ، وسترن دیجیتال به فروش دستگاه با همان نام ادامه داد و تغییر را به وضوح به مشتریان خود نشان نداد. در بیانیه بعدی ، این شرکت اعلام کرد که هنگام تغییر لیست محصولات را به روز کرده و پیشنهاد جایگزینی مشتریانی را داده است که ناخودآگاه نسخه جدید را خریداری کرده اند. او همچنین گفت که متعهد می شود در آینده شماره مدلهای جدیدی را معرفی کند.

مایکروسافت بی سر و صدا نیازهای سیستم ویندوز 11 را برطرف کرده است سخت افزار تام، مایکروسافت به کاربران اجازه می دهد در صورت عدم نیاز به ارتقا از طریق Windows Update ، ویندوز 11 را روی سیستم هایی با پردازنده های قدیمی با استفاده از تصویر سیستم نصب کنند. او همچنین برنامه PC Health Check را که در ابتدا برای کاهش سردرگمی بارگیری شده بود ، دوباره معرفی کرد. با این حال ، سایر سیستم مورد نیاز هنوز وجود دارد که حداقل 4 گیگابایت RAM ، 64 گیگابایت حافظه و TPM 1.2 را تعیین می کند. توجه داشته باشید که اگر ویندوز 11 پردازنده های غیر استاندارد را تشخیص دهد ، به کاربران خود اطلاع می دهد که پشتیبانی نمی شوند.

حتما بخوانید:
آیا می‌خواهید اسباب بازی جذاب‌تر داشته باشید؟ این را بخوان!

سرانجام ، مایکروسافت برنامه Office Chromebook خود را در 18 سپتامبر به پایان می رساند. با این حال ، این بدان معنا نیست که بسته برای همیشه ناپدید می شود ، زیرا این شرکت در حال حاضر بر نسخه وب اصرار دارد. علاوه بر این ، شرکت وعده می دهد که این انتقال ویژگی های برتر اضافی را به همراه خواهد داشت. برنامه های آفیس پس از 18 سپتامبر همچنان در Chromebook ها اجرا می شوند ، اما دیگر به روز رسانی دریافت نخواهند کرد. توجه داشته باشید که این تغییر در نسخه های Android و iOS برنامه Office اعمال نمی شود.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه روزانه IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل برای ما ارسال کنید. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید