روند هشتگ 3 سپتامبر 2021 – Yahoo و AOL خریداری می شوند. WhatsApp قانون حریم خصوصی داده های اتحادیه اروپا را نقض می کند ؛ مشتریان به زودی می توانند از گواهینامه رانندگی Apple Wallet خود استفاده کنند


Yahoo و AOL برای تغییر خریداری شده اند ، WhatsApp به دلیل نقض قوانین حفظ حریم خصوصی داده های اتحادیه اروپا جریمه شده است و هشت کشور برای پذیرش گواهینامه های رانندگی Apple Wallet و شماره شناسایی دولت ثبت نام کرده اند.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! جمعه 3 سپتامبر ، من میزبان شما هستم ، تام لی.

بله ، درست شنیده اید! یاهو و AOL دوباره فروخته شدند ، این بار به یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی!
Apollo Global Management امروز اعلام کرد که وجوه مدیریت شده توسط شرکت های وابسته به آن ، Apollo Funds ، خرید یاهو و AOL را که قبلاً به عنوان Verizon Media شناخته می شد ، رسماً تکمیل کرده و نام آن را به سادگی “یاهو” تغییر داد. Verizon برای اولین بار در ماه مه 2021 اعلام کرد که با 5 میلیارد دلار از یاهو خود خلاص می شود و به یک سرمایه گذاری گران قیمت و ناموفق پایان می دهد. یاهو اکنون به عنوان یک شرکت مستقل تحت Apollo Funds فعالیت خواهد کرد. ورایزون 10 درصد از سهام یاهو را حفظ کرده است.

کمیسیون حفاظت از داده ها (DPC) به WhatsApp دستور داد تا 266 میلیون دلار جریمه سنگین بپردازد زیرا در مورد نحوه برخورد با اطلاعات شخصی کاربران در ایرلند شفاف نبوده است. کمیسیون یک نهاد ملی مستقل است که وظیفه حفظ حق فرد برای محرمانه بودن اطلاعات را در ایرلند بر عهده دارد. علاوه بر اعمال جریمه اداری ، DPC به همراه دستور تعدیل اقدامات اصلاحی خاص ، به WhatsApp نیز دستور داد که پردازش خود را هماهنگ کند. این اولین جریمه این شرکت بر اساس قانون GDPR اتحادیه اروپا است که بر اساس آن متخلفان می توانند تا 20 میلیون یورو یا تا چهار درصد از گردش مالی سالانه جهانی خود ، هر کدام بیشتر جریمه شوند.

حتما بخوانید:
امنیت سایبری امروز ، 16 آوریل 2021 - روس ها برای این دستگاه ها آمده اند ، چگونه شرکت بازی هک می شود و مراقب جستجوهای اینترنتی باشید | امنیت سایبری تجارت فناوری اطلاعات امروز ، 16 آوریل 2021

در نهایت ، اپل به شما اجازه می دهد نسخه دیجیتالی گواهینامه رانندگی خود را در iPhone و Apple Watch خود در کشورهای منتخب پس از به روز رسانی نرم افزار در پاییز امسال ذخیره کنید. بر اساس بیانیه یک شرکت ، تاکنون هشت کشور از فناوری جدید استفاده کرده اند. اداره امنیت حمل و نقل به عنوان اولین مکان هایی که مشتریان می توانند از گواهینامه رانندگی یا شماره شناسایی دولتی خود در Wallet استفاده کنند ، نقاط و فرودگاه های منتخب فرودگاه را در فرودگاه های شرکت کننده فعال می کند.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه IT IT روزانه ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. همچنین قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما از هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل برای ما ارسال کنید. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید