روند هشتگ 29 ژوئیه – کلاهبردار گرفتار می شود. جستجوی بیگانه با استفاده از هوش مصنوعی ؛ مطابقت با انرژی رایانه دل


کلاهبردار YouTube قربانی کلاهبرداران می شود ، دانشمندان از هوش مصنوعی در جستجوی فناوری بیگانه استفاده می کنند و قوانین جدید انرژی بازار دل آمریکا را محدود می کند

این همه اخبار فناوری است که هم اکنون در حال روند است ، به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! پنجشنبه ، 29 ژوئیه ، من میزبان شما هستم ، تام لی.

تقلب در پشتیبانی فنی کانال یوتیوب پس از آنکه مالک آن ، جیم براونینگ ، فریب خورد که خود آن را حذف کند ، منتفی شده است. براونینگ که قبل از حذف کانال خود بیش از 3 میلیون مشترک داشت ، روز سه شنبه از طریق توییتر این مبارزه را اعلام کرد. براونینگ سعی کرد کانال خود را دوباره به دست آورد. اما در حال حاضر ، این کانال آفلاین است. براونینگ با ویدئوهای خود از “وسوسه های کلاهبردار” که خود را توصیف می کرد ، نام خود را در یوتیوب بر سر زبان ها انداخت که باعث شد او همیشه “سیستم عسل” ایجاد کند و تظاهر به تقلب کند ، و در شبکه های کلاهبرداران پرونده های حساس نفوذ کرده یا بدافزار خود را نصب کند.

محققان دانشگاه هاروارد از فناوری هوش مصنوعی به همراه شبکه ای از تلسکوپ ها و تحقیقات نجومی برای جستجوی فناوری فرازمینی استفاده می کنند. این پروژه که پروژه Galileo نامیده می شود ، پیش از این نزدیک به دو میلیون بودجه خصوصی دریافت کرده است و توسط جسمی که اخیراً در فضا مشاهده شده و تأیید شده است از ستاره دیگری وارد منظومه شمسی شده است ، تحریک می شود. پروفسور هاروارد مسئول پروژه پیشنهاد کرد که این شیء می تواند “یک بوم سبک باشد که مانند بقایای تجهیزات تکنولوژیکی مدرن در فضا شناور است.” اگرچه اکثر کارشناسان این ایده را رد کردند. اگرچه احتمال یافتن فناوری فرازمینی بسیار اندک است ، اما هنوز خوش بین نیست که این پروژه بتواند داده های جدیدی را در مورد اجرام غیرمعمول بین ستاره ای فاش کند.

حتما بخوانید:
کنفرانس هارد تک 2022 مسائل زنجیره تامین و نیاز به حمایت دولت در صنعت نیمه هادی را برجسته می کند.

سرانجام ، دل عرضه رایانه های گیمینگ قدرتمند به کشورهایی را که دارای قوانین محدود کننده انرژی هستند ، متوقف کرد. به طور دقیق تر ، دل دیگر نمی تواند مدلهای Alienware Aurora R10 و R12 خود را به کالیفرنیا ، کلرادو ، هاوایی ، اورگان ، ورمونت و واشنگتن ارسال کند. این محدودیت به دلیل تصویب استانداردهای اجباری جدید بهره وری انرژی توسط کمیسیون دوم انرژی کالیفرنیا است ، که تعیین می کند چقدر می توان از کامپیوترهای از پیش ساخته شده و سیستم های بازی موبایل استفاده کرد. در پاسخ به محدودیت ها ، دل گفت که مدل های جدیدی را ارائه می دهد که از مقررات جدید که در 1 ژوئیه وضع شده است پیروی می کنند تا مشتریان بتوانند محصولات را خریداری کنند.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید