روند هشتگ 26 آگوست – OnlyFans ممنوعیت را لغو می کند ؛ Shopify و TikTok همکاری خود را افزایش می دهند ؛ سرکوب آمازون در مورد بررسی های جعلی


OnlyFans ممنوعیت محتوای جنسی را لغو می کند ، Shopify و TikTok برای خریدهای جدید شریک می شوند و سرکوب آمازون بر روی بررسی های جعلی فروشندگان چینی را تحت تأثیر قرار می دهد.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! پنجشنبه ، 26 آگوست ، من میزبان شما ، جوری نگین شکر هستم.

OnlyFans ممنوعیت برنامه ریزی شده برای پورنو را رد می کند ، همچنان به محتوای واضح جنسی از فناوری اجازه می دهد

OnlyFans تنها چند روز پس از اعلام اولین محتوای جنسی ، از طرح خود برای منع محتوای جنسی صرف نظر کرد. طبق گزارشات از تنوع، این شرکت در ابتدا ممنوعیت محتوای صریح را برای مطابقت با خواسته های شرکای بانکی و ارائه دهندگان پرداخت خود اعلام کرد. روز چهارشنبه ، OnlyFans گفت که تضمین های لازم را برای حمایت از جامعه متنوع سازندگان خود ارائه کرده است ، که نشان می دهد این شرکت به توافق جدیدی با بانک ها رسیده است. در 24 آگوست ، مدیرعامل OnlyFans بانک ها را متهم به ممنوعیت محتوای واضح کرد و گفت که برخی بانک ها به OnlyFans اجازه پرداخت پول به سازندگان آن را نمی دهند. با این حال ، برخی اشاره می کنند که ممکن است این شرکت به دلیل انتقاداتی که از سازندگان OnlyFans دریافت می شود ، از ممنوعیت خارج شود. بسیاری از سازندگان گفته اند که این ممنوعیت کارگران جنسی را که برای امرار معاش متکی به این پلتفرم هستند ، هدف قرار می دهد و برخی از سازندگان این سایت را برای پلتفرم های مختلف ترک کرده اند.

حتما بخوانید:
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی با بسته بندی اصولی در تهران |44282757|

Shopify با راه اندازی خریدهای جدید درون برنامه ای ، همکاری خود را با TikTok افزایش می دهد. مطابق با جهان و نامه ، کاربران TikTok به زودی قادر به خرید مستقیم در برنامه خواهند بود. این سرویس جدید به برخی از تجار Shopify در آمریکای شمالی و انگلستان اجازه می دهد تا یک بخش خرید به حساب های خود اضافه کرده و محصولات موجود برای فروش را در انتشارات TikTok علامت گذاری کنند. این حرکت در نهایت گسترش مشارکت 10 ماهه موجود بین دو شرکت است. به طور خاص ، این اولین بار است که TikTok یک ویژگی فروش را مستقیماً در برنامه خود فعال می کند. TikTok اینستاگرام و فیس بوک را به عنوان برنامه های اصلی رسانه های اجتماعی با تجربه خرید درون برنامه ای دنبال می کند.

آمازون (AMZN) با ضربه زدن به خرده فروشان فناوری چینی ، بررسی های جعلی را سرکوب می کند

سرانجام ، پیگیری آمازون برای بررسی های جعلی ، فروشندگان چینی است. هفته کسب و کار بلومبرگ گزارش می دهد که تا کنون بسیاری از فروشندگان چینی برای خریدارانی که مایل به نوشتن نظرات خوب هستند ، تخفیف و پول نقد داده اند. اگرچه آمازون در ابتدا با افزایش خرید ، این رفتار را تشویق می کرد ، اما این شرکت از آن زمان لحن خود را تغییر داده است ، زیرا می ترسد که مصرف کنندگان نظرات صادقانه ای ننویسند تا از مزایای آن استفاده کنند. به این ترتیب ، آمازون در تلاش برای حفظ نظرات صادقانه محصولات ، با داوران جعلی برخورد کرده است. در نتیجه، ناظران صنعت چینی می گویند آمازون شروع به توقف خرده فروشان کرده و به طور ناگهانی موجودی آنها را در انبارهای آمریکا مسدود کرده است. در مجموع ، سرکوب منجر به از دست دادن بیش از 50،000 حساب خرده فروشی چینی در پلت فرم آمازون شد. علاوه بر این ، بلومبرگ Businessweek گزارش داد که شکایاتی وجود دارد مبنی بر این که این سرکوب فقط فروشندگان چینی بوده است ، اما آمازون اتهامات مجازات غیرعادلانه فروشندگان را رد کرد.

حتما بخوانید:
مشاوره فردی محرمانه (آنلاین، تلفنی و حضوری)

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. ثبت نام خود را فراموش نکنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. همچنین قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما از Hashtag Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل برای ما بگذارید. با تشکر از شنیدن ، من جوری نگین شکر هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید