روند هشتگ 25 آگوست – کمبود تراشه ممکن است بدتر شود. تلویزیون های آجری سامسونگ به سرقت رفته است. روبات ها سیگار نمی کشند


کمبود نیمه هادی ها می تواند در شرایطی که مالزی با بیماری همه گیر مبارزه می کند بدتر شود ، سامسونگ از راه دور تلویزیون های سرقتی خود را آجر می کند و ربات ها به دلیل عدم سیگار کشیدن ، تامین کنندگان بهتری می سازند.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! سه شنبه ، 24 آگوست ، من میزبان شما هستم ، تام لی.

اگر کمبود نیمه رساناها دیگر به اندازه کافی بد نباشد ، وضعیت جاری در مالزی با COVID می تواند این مشکل را تشدید کند زیرا این کشور با شیوع بیماری مبارزه می کند. این کشور در سالهای اخیر با ظهور شرکتهای کلیدی از جمله Infineon ، NXP Technologies و STMicroelectronics به مرکز آزمایش و بسته بندی تراشه تبدیل شده است. معلوم نیست که چقدر این امر بر کمبود فعلی تأثیر می گذارد ، با این حال ، بلومبرگ گزارش می دهد که STMicroelectronics و Infineon قبلاً مجبور شده اند تاسیسات خود را تعطیل کنند. فورد موتور هفته گذشته نیز اعلام کرد که تولید وانت F150 خود را در ایالات متحده به دلیل کمبود قطعات مربوط به نیمه هادی در مالزی متوقف کرده است.

سپس سامسونگ می گوید می تواند مجموعه ای از تلویزیون های سرقت شده را از راه دور غیرفعال کند. این در پاسخ به تعدادی از تلویزیون های سرقت شده از یک انبار در آفریقای جنوبی بود. سامسونگ از اقدام جدید خود که مناسب Remote Block نام دارد ، برای جلوگیری از فروش پس از فروش کالاهای سرقتی استفاده می کند. اگرچه برای اولین بار در آفریقای جنوبی استفاده شد ، اما سامسونگ می گوید مفید بودن آن در سراسر جهان گسترده است. با این حال ، این نگرانی ها را در مورد موارد مثبت کاذب ایجاد می کند و اینکه اگر یک هکر بتواند کنترل را کنترل کند ، چه کاری می تواند انجام دهد.

حتما بخوانید:
7- تراتل را تا مینیمم آن پایین بیاورید

شرکت تجارت الکترونیک چینی علی بابا دلیل جالبی را برای این که چرا روبات ها تامین کنندگان بهتری می سازند ، اضافه کرد: آنها مکث نمی کنند. البته ، مزایای دیگری نیز برای استخدام ربات ها وجود دارد ، یکی از مهمترین آنها این است که آنها اغلب از دست نمی روند. این اطلاعات جدید پس از آن منتشر می شود که او 1000 روبات تحویل جدید به حقوق خود اضافه کرده است. به گفته ربات های جدید ، که می توانند بسته ها را به تنهایی جمع آوری و ارسال کنند ، در محوطه دانشگاه ها و مجتمع های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. ثبت نامبه

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل برای ما بگذارید. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید