روند هشتگ 22 ژوئیه – ماکرون ، به کارگردانی پگاسوس ؛ Venmo یک ویژگی متناقض را از بین می برد. DuckDuckGo محافظت از ایمیل را معرفی می کند


گزارشی نشان داد که امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه ، جاسوس افزار Pegasus را هدف قرار داده است ، Venmo یک ویژگی گیج کننده را حذف کرده و DuckDuckGo سرویس حفاظت از ایمیل را اعلام کرده است.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است ، به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! پنجشنبه 22 جولای است و من میزبان تو ، تام لی هستم.

بی بی سی گزارش داده است که امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه در میان اسامی لیست اهداف جاسوسی پگاسوس بوده که اوایل این هفته منقضی شده است. تاکنون جاسوس افزارهایی که از شرکت NSO مستقر در اسرائیل نشأت گرفته اند ، تاکنون هرگونه تخلف از جانب آنها را رد کرده و ادعا کرده اند که جاسوس افزارها فقط برای استفاده علیه مجرمان و تروریست ها در نظر گرفته شده است. گفته می شود که ماکرون در لیست اهداف سرویس های جاسوسی موروکان قرار داشته و از سال 2017 در رادار آنها بوده است. بی بی سی همچنین اذعان کرد که “بودن در این لیست به معنای استفاده از این نرم افزار نیست ، بلکه به این معنی است که ماکرون یکی از بیش از 600 کارمند دولت و سیاستمدار از 34 کشور جهان که در لیست فاش شده اند.

برنامه پیشرو پرداخت Venmo ویژگی جهانی خود را برای فیدهای اجتماعی حذف می کند ، که به کاربران امکان می دهد پرداخت ها را بین افرادی که نمی شناختند مشاهده کنند. ونمو این تغییر را روز سه شنبه اعلام کرد و گفت: “به مشتریان امکان می دهد لحظات و تجربیات معنی دار را با افرادی که بیشترین اهمیت را دارند متصل کنند و به اشتراک بگذارند.” همانطور که در ماه مه توسط BuzzFeed News گزارش شد ، هنگام بررسی تاریخچه پرداخت غریبه ها ، این ویژگی فضای قابل توجهی را فراهم می کند و حتی به کاربران اجازه می دهد تا تاریخ پرداخت رئیس جمهور جو بایدن را ردیابی کنند. اگرچه انتظار می رود این تغییر طی روزهای آینده ارائه شود ، ونو می گوید آنها توانایی کاربران در کنترل لیست دوستان و مشاهده معاملات بین دوستان را تغییر نخواهند داد.

حتما بخوانید:
امنیت سایبری امروز ، 5 ژوئیه 2021 - آزمایش باج افزار برای شرکت ها ، هشدار Windows Print Spooler ، ضد آزار و اذیت و موارد دیگر

سرانجام ، شرکت موتور جستجوی DuckDuckGo سرویس محافظت از ایمیل جدیدی را معرفی کرده است که هدف آن مسدود کردن ردیاب ها و پنهان کردن آدرس ایمیل شما است. کاربرانی که به نسخه بتا می پیوندند ، یک آدرس ایمیل متصل به دامنه اردک دریافت می کنند که با ارسال محتوای به ایمیل معمولی کاربر ، ایمیل های ردیابی را فیلتر می کند. تلاش های DuckDuckGo برای بهبود حریم خصوصی موجی از بازگشت مداوم به سمت کاهش حریم خصوصی بازار ایمیل را شاهد بوده است. DuckDuckGo گزارش می دهد که تقریباً 70٪ از کل ایمیل ها حاوی ردیاب هایی است که به فرستنده اجازه می دهد ببیند که کی ، کجا و در کدام دستگاه پیام را باز کرده اید.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود ، برای خبرنامه Daily News Wire ثبت نام کنید. همچنین ، قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید. با تشکر برای شنیدن ، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید