روند هشتگ 16 سپتامبر – روزهای کاری طولانی تر. پهنای باند روستایی نیاز به توجه دارد. پیام سلامت روان TikTok


با فایلهای تام لی

کار از راه دور روزهای کاری ما را افزایش می دهد ، ساسکاچوان از دولت فدرال می خواهد که مناطق روستایی را به هم متصل کند و TikTok ویژگی های جدید بهداشت روانی را راه اندازی می کند.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! پنجشنبه ، 16 سپتامبر ، من میزبان شما ، جوری نگین شکر هستم.

نظرسنجی کار از راه دور مایکروسافت: میانگین هفته کار در طول همه گیری فناوری 10 درصد افزایش می یابد

یک مطالعه جدید توسط مایکروسافت نشان داد که طول هفته به طور متوسط ​​در این شرکت حدود 10 درصد افزایش یافته است. برخی به این نتیجه رسیده اند که این بدان معناست که کار از راه دور کارکنان را مجبور به کار طولانی تر می کند ، اما محققان با آن موافق نیستند. آنها استدلال می کنند که افزایش مدت زمان لزوماً برابر با بهره وری بیشتر نیست و کارکنان به طور بالقوه بهره وری کمتری دارند. این بدان معناست که کارمندان مجبورند روزهای کاری خود را برای انجام همان مقدار کار تمدید کنند. یافته ها همچنین نشان می دهد که کارکنان در حال استراحت بیشتر یا بیشتر هستند. این مطالعه در نهایت پیش بینی می کند که کار طولانی مدت در خانه می تواند بهره وری و نوآوری را مختل کند ، اگرچه در این پیش بینی اجماع وجود ندارد.

پس از انتخابات فدرال در کانادا ، که کمتر از یک هفته دیگر باقی مانده است ، ساسکاچوان دوباره بر پهنای باند سریعتر برای شهرهای کوچک خود فشار می آورد. انجمن روستایی ساسکاچوان از هر یک از ایالت های فدرال خواست تا بر روی ایجاد شکاف در ارتباط بین روستاییان و شهرهای کانادایی تمرکز کنند. اگرچه دولت فدرال چندین طرح برای تأمین بودجه و همچنین برنامه ریزی برای استقرار طیف های بی سیم 5G که در حراج فروخته می شود ، اعلام کرده است ، توسعه شبکه در مناطق روستایی هنوز فاقد است و نیاز به توجه زیادی از سوی بخش دولتی و خصوصی دارد. [MSN]

حتما بخوانید:
ساخت ارز دیجیتال؛ چگونه یک ارز دیجیتال جدید ایجاد کنیم؟

در نهایت ، TikTok تعدادی از ویژگی های جدید را برای حمایت از سلامت روان نوجوانان اعلام کرده است. این پیام تنها چند روز پس از تحقیقی در فیس بوک فاش می شود که نشان می دهد اینستاگرام تأثیر مخربی بر سلامت روانی نوجوانان ، به ویژه دختران نوجوان دارد. تصور می شود که ویژگی های تازه اضافه شده TikTok حداقل تا حدی پاسخی به گرمی است که اینستاگرام در نتیجه نظرسنجی دریافت کرده است. برخی از تلاشهای اخیر تیک توک شامل راهنمای رفاه ، راهنمای حمایت از افرادی است که با سلامت روانی دست و پنجه نرم می کنند و ابتکارات جدیدی که هنگام کشف عبارات حساس مانند خودکشی ، کاربران را به منابع راهنمایی می کند. [CNBC]

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. ثبت نام خود را فراموش نکنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل برای ما ارسال کنید. با تشکر از شنیدن ، من جوری نگین شکر هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید