روند هشتگ 13 سپتامبر – مدیر عامل محاکمه Theranos راه اندازی می شود. فیس بوک فاکتور می خرد ؛ حافظه مجازی سامسونگ


محاکمه الیزابت هلمز ، مدیرعامل Theranos به طور رسمی آغاز شده است ، فیس بوک پیشنهاد خرید 100 میلیون دلار فاکتور را می دهد و سامسونگ حافظه مجازی را به تلفن هوشمند خود در هند اضافه می کند.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! دوشنبه ، 13 سپتامبر ، من میزبان شما هستم ، تام لی.

امتحان بنیانگذار و مدیرعامل Theranos الیزابت هولمز این هفته برای کلاهبرداری از سرمایه گذاران ، پزشکان و بیماران آغاز شد. هنگامی که Theranos تاسیس شد ، هولمز قول یک دستگاه پزشکی را داده بود که می تواند بسیاری از آزمایشات آزمایشگاهی پزشکی را تنها با یک قطره خون انجام دهد. از این گذشته ، دستگاه هرگز نمی تواند بازاریابی را توجیه کند. با این حال ، هولمز سرمایه گذاران را با اختراع خود خواباند ، و علاوه بر این ، ارزش Terranos 9 میلیارد دلار بود ، که هولمز را به یکی از موفق ترین کارآفرینان در سیلیکون ولی در آن زمان تبدیل کرد. خانه کارتهای وی بالاخره پس از آن سقوط کرد مجله ی وال استریت یک نمایشگاه منتشر می کند طبق گزارش هولمز ، هولمز از اتهامات خود بی گناه اعلام کرد NPR، او احتمالاً قصد دارد از این روند دفاع کند.

فیس بوک اعلام کرده است که 100 میلیون دلار فاکتور از شرکت های متعلق به زنان و اقلیت ها خریداری می کند. این برنامه قصد دارد بلافاصله ثروت بدهی خود را به این مشاغل بازگرداند بدون اینکه مدت زیادی برای پرداخت مشتریان آنها منتظر بمانند. برای درخواست ، شرکت ها می توانند فاکتورهای پرداخت نشده حداقل 1000 دلار ارسال کنند. در صورت پذیرش ، فیس بوک قول می دهد ظرف چند روز آنها را پرداخت کند. شرکت تخمین می زند که ابتکار جدید تا 30،000 مشاغل کوچک را پشتیبانی می کند.

حتما بخوانید:
10 مزیت برتر داشتن دوربین مداربسته برای خانه و مشاغل شما

سامسونگ یک ویژگی حافظه مجازی به Galaxy A52s 5G در هند اضافه می کند. RAM یا حافظه دسترسی تصادفی بخش بسیار سریع ذخیره سازی موقت است. معمولاً هرچه میزان RAM بیشتر باشد ، انجام بسیاری از کارها در یک زمان سریعتر است ، به ویژه هنگام باز کردن یک برنامه اخیراً در دسترس. ویژگی RAM مجازی سامسونگ بخشی از حافظه فلش را به عنوان یک فایل صفحه ، مانند ویژگی که اکثر سیستم عامل های مدرن استفاده می کنند ، کاهش می دهد. اگرچه به اندازه RAM واقعی نیست ، اما RAM مجازی می تواند عملکرد سیستم را بهبود بخشد. این ویژگی در حال حاضر فقط در هند موجود است ، اما ممکن است در سایر کشورها نیز موجود باشد.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه روزانه IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل برای ما ارسال کنید. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید