روند هشتگ 11 آگوست – مشکل اپل با نابرابری حقوق ؛ اپل برنامه های رمزگذاری را کنار گذاشت. گوگل دستمزد کارکنان از راه دور را کاهش می دهد


ما مفتخریم که حقایق صحیح حقیقت دارند. داستانی در قسمت 10 آگوست ما استانداردهای ما را برآورده نمی کند. بنابراین ما داستان را بازنویسی کردیم تا مجبور نباشید به عقب برگردید ، در اینجا چیزی است که ما باید بگوییم …

کمیسر حریم خصوصی آلبرتا مدعی است که Babylon ، یک برنامه Telus Health که به تسهیل پزشکی از راه دور کمک می کند ، با قوانین حفظ حریم خصوصی اطلاعات بهداشتی استان مطابقت ندارد. همانطور که توسط CBC News، دو گزارش کمیسر توجه می کند که پیوست با دو قانون ، یعنی قانون اطلاعات سلامت استان و قانون حفاظت از اطلاعات شخصی مطابقت ندارد. این برنامه همچنین قرار است عکس هایی از بیماران را جمع آوری کند که کمیسر آنها را غیر ضروری می داند. Telus معتقد است که برنامه آن با تمام الزامات محرمانه بودن در قانون آلبرتا مطابقت دارد ، از جمله مواردی که توسط کمیسر مطرح شده است. اما کلیتون گفت که او انتظار دارد با آلبرتا هلث صحبت کند تا در مورد اینکه آیا این استان در صورت عدم مطابقت با قانون ، به تأمین بودجه پزشکان بابل ادامه دهد یا خیر.

برای شفاف سازی ، Telus از ما خواست تا توضیح دهیم. ما معتقدیم که این یک ارائه بسیار واضح تر و واقعی تر از تاریخ است. ما می خواهیم جالب ، اما همیشه صادق و عینی باشیم.

حالا ، به برنامه نویسی معمولی ما.

اپل سه نظرسنجی درباره حقوق صاحبان سهام را می بندد ، گوگل حریم خصوصی کودکان را بهبود می بخشد و گوگل حقوق کارمندانی را که کار از راه دور را انتخاب می کنند ، کاهش می دهد.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! چهارشنبه ، 11 آگوست ، من میزبان شما ، تام لی هستم.

حتما بخوانید:
یک دوره کوتاه به داروهای گیاهی

اپل می گوید مشکلی از نظر نابرابری در حقوق وجود ندارد ، اما اقدامات اخیر این شرکت ممکن است متفاوت (یا شما را مجبور به فکر کردن) کند. گفته می شود اپل سه نظرسنجی ارسال شده توسط مقامات را در مورد میزان انجام کارها ، به ویژه برای زنان و اقلیت هایی که عملکرد ضعیفی دارند ، بسته است. به گزارش ورج ، بسیاری از وکلای کار گفته اند که غول فناوری می تواند حمایت کارگران را نقض کند. از آنجا که این نظرسنجی می تواند نوعی سازماندهی کار تلقی شود ، طبق قوانین ایالات متحده ، کارکنان حق دارند در مورد حقوق صحبت کنند. وکلای کارگری می گویند اپل حق ندارد مذاکرات مربوط به حقوق صاحبان سهام را ممنوع کند. هنوز به طور کامل مشخص نیست که این پیشرفت می تواند به چه چیزی منجر شود.

سپس گوگل تعدادی ابزار برای کمک به کودکان و نوجوانان برای مدیریت حضور خود در اینترنت اضافه کرد. تغییرات جدید شامل افزودن گزینه بارگذاری خصوصی خصوصی YouTube برای کودکان 13 تا 17 سال ، جستجوی ایمن را به عنوان پیش فرض برای کاربران زیر 18 سال و جلوگیری از ظاهر شدن محتوای بزرگسال در جستجوهای Google Assistant در دستگاه های هوشمند ، شامل می شود. Google همچنین سابقه موقعیت مکانی برای کودکان دارای حساب های کنترل شده را غیرفعال می کند. علاوه بر این ، Google هدف قرار دادن تبلیغات بر اساس سن ، جنسیت و علایق افراد زیر 18 سال را مسدود می کند. این تغییرات طی ماه های آینده در سراسر جهان اعمال می شود.

حتما بخوانید:
هشتگ روند - پیاده رو آمازون ؛ بانک ها سیاست های WFH را گسترش می دهند. داده های جمعه سیاه

سرانجام ، کارکنان گوگل که تصمیم می گیرند پس از همه گیری از خانه به صورت دائمی در خانه کار کنند ، ممکن است دستمزد خود را کاهش دهند. گوگل قبلاً به کارمندانی که از راه دور از مناطق ارزان تر کار می کنند مبلغ کمتری پرداخت کرده است ، اما این آخرین اقدام می تواند کارگران را بدون توجه به محل زندگی آنها تحت تأثیر قرار دهد. به گفته یکی از کارکنان گوگل که دو ساعت از دفتر گوگل در سیاتل زندگی می کند ، اگر به کار خود در خانه ادامه دهد ممکن است 10 درصد کاهش دستمزد را تجربه کند. به گزارش رویترز ، کارکنان از محاسبه حقوق و دستمزد ارائه شده توسط گوگل استفاده می کنند تا ببینند بسته به محل زندگی خود چقدر حقوق کاهش می دهند. کارمند دیگری که یک ساعت از دفتر نیویورک زندگی می کرد ، گفت که ماشین حساب 15 درصد افت کرده است.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل به یکی از نویسندگان ما ارسال کنید. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید