روند هشتگ – پایان PIPEDA؟ توییتر ناوگان را معرفی می کند و داروخانه آمازون آماده است


قوانین حریم خصوصی کانادا تغییر چهره می یابد ، توییتر به جای دکمه ویرایش ، Fleets را معرفی می کند و آمازون رسماً حق دارد داروهای تجویز شده را به مشتریان خود در ایالات متحده تحویل دهد.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! چهارشنبه 18 نوامبر است و من میزبان شما بانت بریچ هستم.

=====

خداحافظ PIPEDA؟ کمیساریای حفظ حریم خصوصی کانادا مجاز به جریمه های سنگین طبق قانون پیشنهادی خواهد بود

دولت کانادا صبح دیروز اعلام کرد که به کمیسر حفظ حریم خصوصی فدرال این توانایی داده می شود که به دلیل عدم رعایت قوانین به روز شده و سختگیرانه درباره حریم خصوصی ، به جریمه شرکت ها توصیه شود. هوارد سلیمان ، شخص ما اولین خبر را در این خبر گرفت و در گزارش خود خاطرنشان كرد كه كمیساریا بر اساس قانون پیشنهادی جدید حریم خصوصی مصرف كننده (CPPA) اختیارات خرید گسترده ای خواهد داشت. این شامل توانایی مجبور کردن یک سازمان برای مطابقت با درخواست ها و دستور دادن به یک شرکت برای جلوگیری از جمع آوری داده ها یا استفاده از اطلاعات شخصی است. علاوه بر این ، کمیسیونر می تواند جریمه هایی را به نهاد جدیدی به نام Tribunal برای اطلاعات شخصی و حفاظت از داده ها توصیه کند. جریمه هایی که دادگاه می تواند تحمیل کند سنگین ترین جریمه ها در میان کشورهای G7 است – تا 5٪ از درآمد جهانی یا 25 میلیون دلار از کانادا. پوشش کامل ما را در ITWorldCanada.com مشاهده کنید

حتما بخوانید:
نقش حیاتی مدیریت نتایج بازاریابی

=====

توییتر پس از اعلام اولین بار در اوایل سال جاری ، اعلام کرد که آماده است Fleets را با ویژگی جدیدی آشنا کند که به کاربران امکان می دهد افکار غیررسمی بیشتری داشته باشند در حالی که کمتر با retweets و like ها سر و کار دارند. . این به جای دکمه ویرایش ، ویژگی دیگری که کاربران می خواهند معرفی شد. بیایید لحظه ای یک قدم به عقب برگردیم و حلقه معیوبی را که دزدی ادبی است ارزیابی کنیم … TikTok Vine را کپی کرد ، که یکی از اولین شکست های توییتر بود ، سپس Instagram با ساخت طبل TikTok را کپی کرد و در نهایت ، Twitter آمد و با وارد کردن استوری هایی که توسط Snapchat از اینستاگرام به سرقت رفته است ، اینستاگرام را کپی کرد. سرگیجه قبلاً؟

=====

آمازون اکنون داروهای تجویزی را به فروش می رساند و اعضای Prime می توانند تخفیف های زیادی دریافت کنند در صورت پرداخت بدون بیمه فناوری

سرانجام ، آمازون روز سه شنبه خدمات داروسازی آمازون خود را راه اندازی کرد ، که طبق گفته آمازون ، به غول فناوری اجازه می دهد داروهای تجویزی را به اعضای اصلی ایالات متحده بفروشد ، که می تواند مزایایی مانند دو روز زایمان و تخفیف های بزرگ برای داروهای عمومی و مارک دار را دریافت کند. نه تنها این ، بلکه Business Insider همچنین گزارش می دهد که اعضا می توانند تا 80٪ برای داروهای عمومی و 40٪ برای داروهای مارک دار هنگام پرداخت بدون بیمه تخفیف بگیرند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. من بانت بریچ هستم ، با تشکر برای شنیدن صحبت ها.

حتما بخوانید:
معرفی انواع قطعات الکترونیکی


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید