ردیاب آهنربایی 1 هفته شارژ – چشم دوم

خوشبختانه با توجه به اینکه ردیاب آهنربایی G903 با تمام اپراتورهای داخلی سازگاری دارد، میتوان فرایند ردیابی را در هرجایی از کشور انجام داد. در نتیجه اگر به دنبال ردیاب ارزان قیمت و با کیفیت هستید که قابلیت ردیاب شخصی,ردیاب کودک,ردیاب سالمند,ردیاب حیوانات,ردیاب آهنربایی,نفریاب,ردیاب مرسوله,ردیاب کوچک,ردیاب مغناطیسی و دستگاه شنود را دارا باشد، این ردیاب بهترین انتخاب ردیاب هوشمند آهنربایی برای شماست. بعضی از خریداران، ردیاب آهنربایی NG8000 را به عنوان ردیاب پشتیبان استفاده می کنند.

درصورت داشتن میکروفون داخلی میتوان از آن جهت کنترل و نظارت صوتی نیز استفاده نمود. یکی دیگر از ویژگی های ردیاب آهنربایی، حافظه داخلی 64 مگابایتی آن است. مزیت دیگر ردیاب آهنربایی این است که به دلیل عدم نیاز به نصب آن را می توان به راحتی روی خودروهای خود جابجا کنید. امید است چشم دوم بتواند با یاری خداوند و استقبال شما عزیزان روز به روز کیفیت اطلاع رسانی را بهبود ببخشد.

باطری پلیمری قابل شارژ با ظرفیت 3000 میلی آمپر به شما این امکان را می دهد تا با هر بار شارژ کردن ردیاب بین 12 الی 15 روز بصورت کارکرد مداوم موقعیت را بصورت آنلاین مشاهده نمایید. در این صورت، اطلاعات بر روی حافظه داخلی ذخیره میشود و پس از بازگشت به مناطق مناسب، اطلاعات کامل مسیرها روی پنل ردیابی، قابل دسترسی خواهد بود. به این دلیل که سارقین حرفه ای، ردیابی که داخل خودرو سیم کشی شده را پیدا میکنند و آن را قطع می کنند. باتری داخلی این نوع ردیاب، بدون نیاز به متصل شدن به برق خودرو، بسته به اینکه چه نوع باتری در ردیاب کار گذاشته شده باشد و یا اینکه بیشتر در حالت آفلاین کار کند و یا در حالت آنلاین، میتواند از حداقل ۴ روز تا حداکثر ۴ ماه شارژ را نگه دارد.

حتما بخوانید:
هفت کاری که برای موفقیت لباس بچگانه باید انجام دهید

ردیاب خودرو آهنربایی برای نصب نیاز به تغییر در سیم کشی اتومبیل و یا دسترسی به داخل اتومبیل ندارد. اگر تصمیم گرفته اید که ردیاب خودرو خریداری کنید و هنوز نمیدانید که کدام ردیاب ما مناسب شما است، به مقاله “معرفی 8 مدل ردیاب خودرو” مراجعه کنید. همانطور که گفته شد، یکی از دلایلی که این محصول توانسته خریداران خاص خود را داشته باشد،باتری قدرتمند آن است! از طرف دیگر برخی از نمونه های ردیاب خودرو آهنربایی فاقد کیفیت و کارایی لازم بوده و در عین حال شناخت آن از نمونه های اصل کاری دشوار می باشد.