ردیاب آهنربایی چیست؟

طبق گفته های مالک این خودرو سارقین بخش های قابل فروش و قطعات ماشین را از آن جدا کرده بود و قصد داشته اند به محل دیگری انتقال دهند و شاید اگر کمی دیرتر مکانشان مشخص می شد، بخش های اعظمی از قطعات را فروخته یا سر به نیست ردیاب آهنربایی در مشهد کرده بودند.

ردیاب ها توسط شرکت های مختلف و در مدل های مختلف تولید شده اند، معمولا ردیاب های خودرو باید روی خودرو نصب شوند و این کار گاها زمان بر و شاید هزینه بردار باشد اما یه راه ساده هم وجود داره، یکی از مدل های پر کاربرد و محبوب ردیاب مگنتی هست ، که بیشتر بهش ردیاب آهنربایی میگن، و دیگه نیازی به نصب و سیم کشی نداره و به آسونی میشه به بدن خودرو وصلش کرد، در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

ردیاب آهنربایی در اصل همان ردیاب شخصی است با این تفاوت که به مگنت ( آهنربا ) مجهز است و قابلیت چسباندن به اجسام فلزی را دارد، و میشه توی کارهای مختلفی ازش استفاده کرد، این ردیاب ها جزء محبوب ترین و پر فروش ترین مدل های ردیاب در سراسر جهان هستند. شما با استفاده از این وسیله و نصب آن روی هر وسیله ای می توانید هر موقع که بخواهید از محل آن مطلع شوید. پس از کشف محل اختفای سارقین ماموران به سراغ آنها می روند و بدون درگیری خاصی و با غافلگیری تمام سارقین را دستگیر می کنند.

ردیاب gps ماشین با یک نرم افزار مکان نما همراه است که می توانید آن را بر روی تلفن یا کامپیوتر استفاده کنید و به کمک آن در هر لحظه از روز از محل اتوموبیل آگاه شود. آن زن و مرد سوار خودرو شدند و از محل فاصله گرفتند و نکته بدتر این بود که خودروشان پلاکی هم نداشت که شماره آن را حفظ کنم. از محمدرضا در مورد اتفاقات پس از حادثه سوال کردم و او اینگونه پاسخ داد: “مدتی در جاده ماندیم تا بلاخره یک خودرو البته پس از بی محلی چند خودروی رد شده از آنجا برای ما نگاه داشت و وقتی حال و روزمان را دید ما را به نزدیکترین پاسگاه پلیس رساند.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme