راهنما و بررسی شرایط زندگی در کانادا، موسسه Go2tr

در برنامه PEQ جدید، تنها 7 رشته ی دکتری، 24 رشته ی کارشناسی ارشد، 54 رشته ی کارشناسی و 59 رشته کاردانی در برنامه جذب قرار دارند و این در حالی است که برخی از این رشته ها برای دانشجویان بین المللی دیگر ارائه نخواهند شد. همانطور که میدانید به خاطر بحرانهای اقتصادی چند سال اخیر، تحریمهای بیسابقه و شرایط نامطلوب اجتماعی و رفاهی، آمار مهاجرت دانشجویان ایرانی و کلا مهاجرت تحصیلی و کاری ایرانی ها به طرز قابلتوجهی بیشتر شده و این رشد همچنان ادامهدار است. تنها اثبات مالکیت شما بر این داراییها به عنوان ضمانتی برای درخواست شما مورد قبول است. باید این نکته را بدانید که نمیتوانید به ریجکت شدن ویزای توریستی و کلیه ویزاهای مربوط به اقامت کوتاه اعتراض کنید. در صورتی که همراه با خانواده و بستگان خود به کانادا مهاجرت کردهاید، باید موافقت کنید که همراه با آنها در قلمرو یوکان زندگی کنید، در حالی که در همین منطقه روی تجارت و کسب و کار خودتان سرمایه گذاری کرده و آن را شخصا مدیریت مینمایید.

مهاجرت به کانادا به عنوان پرستار
اگر درخواست شما مورد پذیرش قرار گیرد، برای گرفتن یک مجوز کار دوساله از دولت فدرال حمایت میشوید و بنابراین میتوانید بیزینس خود را در قلمرو یوکان آغاز کنید. بنابراین حتما قبل از اینکه اقدام به ارائهی چنین درخواستی کنید، اطمینان حاصل کنید که الزامات مورد نیاز برای چنین موقعیتی را دارید. چنین امری در صورت وقوع منجر به وقفه ای مجدد در تعداد ورودی های دو سال آینده خواهد شد، زیرا از تاریخ ارسال درخواست مهاجرت تا رسیدگی و تصویب آن به زمان زیادی نیاز است. کشتی یکی از وسایل حمل و نقل اساسی در بیشتر نقاط کانادا است.

حتما بخوانید:
آنچه پنتاگون می تواند در مورد آموزش متاورس به شما بیاموزد

برای مهاجرت به کانادا چقدر پول لازم است؟
شما همچنین لازم است برخی اسناد و مدارک و تاییدیههایی که توسط یک شرکت حسابرسی در قلمرو یوکان صادر شدهاست ارائه دهید؛ به این معنا که اثبات میکند که این دارایی نقدی را از طرق قانونی به دست آوردهاید. این دارایی میتواند شامل پول نقد، اوراق قرضه و مشتقات نقدی شود. برای تبدیل قیمت ریالی داراییها به قیمت دلاری، حقیقتی که به نفع متقاضیان است این است که نرخ دولتی دلار در این تبدیل و تغییر در نظر گرفتهخواهدشد. قیمت دلاری آن با محاسبه نرخ دولتی دلار (یعنی 4200 تومان)، تقریبا 476 هزار دلار خواهد بود. یعنی اگر فردی پرونده بازی در برنامههای مختلف نامزدی استانی یا قلمروی کانادا داشتهباشد و تقاضای او در این برنامههای مهاجرتی در حال بررسی باشد، نمیتواند در حالی که هنوز منتظر مشخص شدن نتیجهی تقاضایش در یکی دیگر از استانها یا قلمروها است، برای سرمایه گذاری در قلمرو یوکان و اخذ اقامت دائم کانادا از این طریق تقاضا دهد.

مهاجرت به کانادا عالمی از آنجا که هدف از سرمایه گذاری در قلمرو یوکان، راه اندازی یک کسب و کار و مدیریت بر آن است، شما باید بتوانید نشان دهید که در این زمینه سابقه دارید. چرا که وقتی بپذیرید که با افراد خانواده خود در این قلمرو زندگی کنید، به نوعی نشان دادهاید که برای زندگی در این منطقه در حال برنامه ریزی درازمدت هستید؛ مثلا اگر فرزندان شما در یوکان به مدرسه یا دانشگاه بروند، یا همسر شما در آنجا سر کار برود، همه اینها میتوانند تضمین کننده زندگی شما در این قلمرو باشد. از دیگر ممانعتها برای ارائهی درخواست سرمایه گذاری در قلمرو یوکان این است که پرونده متقاضی برای برنامههای نامزدی در یکی دیگر از استانها یا قلمروهای کانادا در حال بررسی باشد. اما ویزای همسر وی از نوع Open Work Permit است و به او اجازه می دهد که تقریبا برای هر کارفرمایی کار کند. یک ویزای موقت یا ویزا بدون شنگن کانادا ۲۰۲۰ مولتی ممکن است به شما امکان دسترسی به کانادا برای لذت بردن از تعطیلات، بازدید از خانواده، کار و یا تحصیل را دهد.

حتما بخوانید:
هشتگ پرطرفدار - تعداد YouTube کم می شود. یک دستگاه جدید موسیقی را در ذهن شما قرار می دهد. مغایرت سرعت MacBook Air با دست

مهاجرت به کانادا ااگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد شرایط مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت لطفا از صفحه ما بخواهید.