[ad_1]

امروز ، راجرز واجد شرایط بودن برنامه دسترسی به اینترنت مقرون به صرفه خود را گسترش داد و شامل کانادایی های ثبت نام شده در کارهای انتاریو ، برنامه حمایت از معلولیت انتاریو (ODSP) و مکمل درآمد تضمینی (GIS) شد.

این پیام مبتنی بر برنامه Rodgers ‘Connected for Success است. از طریق اتصال برای موفقیت ، راجرز دسترسی کم هزینه اینترنت به ساکنان انتاریو ، نیوبرانزویک و نیوفاندلند را با شرکای مختلف ارائه می دهد. این برنامه نویدبخش اینترنت ارزان و قابل اطمینان برای مستاجر یارانه ای ، افراد مسن ، خانواده های محروم و افراد معلول است.

راجرز می گوید متصل به موفقیت بیش از 30000 خانوار را بهم متصل کرده است.

این برنامه در حال حاضر سه سطح خدمات را ارائه می دهد:

  • بارگیری 25mbps با قیمت 9.99 دلار در ماه
  • 75mbps با قیمت 24.99 دلار در ماه بارگیری کنید
  • 150mbps با قیمت 34.99 دلار در ماه بارگیری کنید

راجرز قصد دارد در بهار امسال یک برنامه بارگیری 50 مگابیت بر ثانیه با قیمت 14.99 دلار در ماه معرفی کند. همه برنامه ها شامل داده های نامحدود هستند.

برای واجد شرایط بودن ، متقاضیان باید ثبت نام خود را در یک برنامه کمک مالی دولتی تأیید شده ثابت کنند. اگر آنها معیارها را داشته باشند و در منطقه واجد شرایط باشند ، یک نماینده پشتیبانی مشتری راجرز با متقاضی تماس می گیرد و سرعت و هزینه یک طرح را تعیین می کند.

Connected for Success روند نرم افزاری را ارائه می دهد. وی یک چک اعتباری را از دست می دهد و از هزینه اجاره و نصب مودم چشم پوشی می کند.

وی گفت: “برای یک پیرمرد منزوی که می خواهد واکسن خود را رزرو کند ، مادری که به دنبال مشاوره در مورد بحران است یا یک کارگر خنده که می خواهد دوباره وارد نیروی کار شود ، دسترسی دیجیتال دیگر یک چیز لوکس نیست – بلکه این یک ضرورت است.” United Way Greater Toronto ، در یک انتشار خبری 10 مارس.

دستورالعمل های مربوط به درخواست را می توان در اینجا یافت.

[ad_2]

منبع: night-sky.ir