راجرز اولین اپراتور است که تلفن همراه تیم مایکروسافت را ارائه می دهد


راجرز اولین شرکت مخابراتی است که Microsoft Teams Phone Mobile را ارائه می دهد، یک سرویس ارتباطی جدید که به کاربران امکان می دهد تماس های تلفن همراه را از طریق تیم های مایکروسافت برقرار و مدیریت کنند.

هنگامی که این ویژگی برای اولین بار در مارس 2022 به عنوان Microsoft Operator Connect Mobile معرفی شد، راجرز به همراه سایر شرکت های مخابراتی مانند Swisscom، BT و Verizon بلافاصله وارد این کار شدند. این سرویس از آن زمان به Microsoft Teams Phone Mobile تغییر نام داد.

به عنوان یک سرویس همگرایی تلفن همراه ثابت (FMC)، Microsoft Teams Phone Mobile خدمات ثابت و تلفن همراه را در یک نقطه دسترسی واحد (در این مورد، تیم های مایکروسافت است) یکپارچه می کند. از طریق آن، کاربران می توانند با یک شماره در هر دستگاهی که مایکروسافت تیمز را اجرا می کند، تماس برقرار کرده و دریافت کنند. همچنین به آن‌ها اجازه می‌دهد بین یک تلفن رومیزی یا رایانه شخصی (ثابت) و یک تلفن هوشمند (موبایل) بدون قطع ارتباط جابجا شوند.

مایکروسافت این مزیت را به طور گسترده در صفحه محصول Operator Connect Mobile برجسته کرده است. علاوه بر این، این سرویس به کاربران اجازه می دهد تا تماس صوتی را به تماس ویدیویی برای همکاری و انتقال تماس ها در یک سازمان تبدیل کنند. به عنوان بخشی از Teams، ویژگی های دیگری مانند ضبط تماس و رونویسی را نیز شامل می شود. علاوه بر این، سازمان‌ها می‌توانند با کوتاه کردن خدمات اضافی تلفن ثابت، مقداری پول نقد ذخیره کنند.

تام ترنر، رئیس راجرز بیزینس، می‌گوید: «کسب‌وکارها مجبور بودند همه این محصولات را سفارشی بخرند. آنچه ما آورده ایم یک معماری و زیرساخت واحد است که همه آن را با هم ادغام می کند.

حتما بخوانید:
More در داروهای گیاهی

هدف ادغام اطلاعات ارتباطی پراکنده در دستگاه های مختلف است. برای دستیابی به این هدف، Microsoft Teams Phone Mobile تاریخچه تماس و پست صوتی را بدون در نظر گرفتن منشأ آنها همگام‌سازی می‌کند.

ترنر می‌گوید: «مطالعه‌ای توسط IDC انجام شده است که نشان می‌دهد ۷۰ درصد از کسب‌وکارها در حال حاضر در حال تغییر فرآیندها، ابزارها و سیستم‌های خود برای تسهیل مدل کار ترکیبی هستند. “این محصول واقعاً به گونه‌ای طراحی شده است که این امکان را فراهم کند زیرا شما همه عناصر اتصال، لیست مخاطبین، مجموعه‌های همکاری، همه قابلیت‌های بهره‌وری شما را گرد هم می‌آورید، و در یک شبکه جابجایی یکپارچه یکپارچه شده است.”

مدیران همچنین مدیریت ساده ای نیز دریافت می کنند. از طریق داشبورد کنترل، آنها می توانند به سرعت شماره هایی را برای اعضای جدید اختصاص دهند یا دسترسی به حساب های موجود را لغو کنند. علاوه بر این، مدیریت خط‌مشی و حریم خصوصی را کمی آسان‌تر می‌کند.

جرمی بوراسا، مدیر محصول Microsoft Teams Operator Connect در Rogers Communications، می‌گوید: «وقتی در مورد مسیریابی تماس کنترلر تماس صحبت می‌کنیم، همه چیز در شبکه راجرز باقی می‌ماند. اما اگر نیاز به مشورت با مایکروسافت داشته باشیم، مثلاً شناسه تماس گیرنده، یا خط مشی ممیزی یا خط مشی ضبط، می توانیم بر اساس قابلیت های اپراتور ادغام کنیم… اما این شما به عنوان مدیر تیم هستید که می توانید همه این تصمیمات را بگیرید، نه ارائه دهنده.”

در حالی که این سرویس برای همه مشاغل در نظر گرفته شده است، برای سازمان های بزرگتر با بیش از 100 کارمند در زمان راه اندازی بهترین گزینه خواهد بود. وقتی از ترنر پرسیده شد که چرا، به این دلیل است که مایکروسافت و راجرز می‌خواهند آن را به درستی انجام دهند.

حتما بخوانید:
لباس زیر زنانه ،بهترین انتخاب های خانم های جوان

ترنر گفت: «برای حساب‌های بزرگ‌تر، ما یکپارچه‌سازهای متخصص را وارد می‌کنیم که وارد می‌شوند و به راه‌اندازی کل برنامه کمک می‌کنند. اما ما در حال کار با تیم مدیریت توسعه محصول در مایکروسافت هستیم تا پیچیدگی آن را از محصول حذف کنیم تا بتوانیم آن را در بازار پایین بیاوریم.

مقایسه سریع Operator Connect در مقابل مسیریابی مستقیم سنتی، منبع: Microsoft

در یک نگاه، به نظر می رسد که Microsoft Teams Phone Mobile با Rogers Unison، یک سرویس تلفن ابری که توسط Rogers با استفاده از فناوری سیسکو ساخته شده است، در تضاد است، اما ترنر اشاره کرد که آنها برای موارد استفاده متفاوت در نظر گرفته شده اند.

“اگر از پلتفرم مایکروسافت استفاده می کنید، اینطور است [Microsoft Teams Phone Mobile] ترنر توضیح داد که راه حل بهتر است. اما اگر اینطور نیستید، ما هنوز راه حل مستقل، یکپارچه، تلفن همراه و صوتی کامل را برای مشتریان داریم.

در جایی که Unison یک برنامه کاربردی خوب ارائه می‌کند، اگر فقط به دنبال کام‌های یکپارچه هستید، این مجموعه بیشتر از آن مجموعه همکاری را وارد بازی می‌کند. بنابراین در واقع بهبود خدمات ارتباطی یکپارچه راجرز است. تفاوت در حال حاضر این است که Unison در پایین بازار کار می کند، جایی که در راه اندازی اولیه روی شرکت و تجارت بزرگ 100 صندلی و بالاتر متمرکز شده است.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید