دیلویت برندگان بیست و پنجمین برنامه سالانه فناوری سریع 50 را اعلام کرد و از بینش مدیران برنده رونمایی کرد.


امروز، Deloitte Canada برندگان بیست و پنجمین برنامه سالانه فناوری Fast 50 و همچنین جوایز Enterprise Fast 15، Clean Technology و Companies-to-Watch را اعلام کرد. این برنامه به دنبال برجسته کردن نوآوری و رشد شرکت های فناوری کانادایی است و بیش از 1700 شرکت را در 25 سال گذشته شناسایی کرده است.

با وجود شرایط اقتصادی و جهانی غیرقابل پیش‌بینی، شرکت‌های فناوری از سراسر کشور در حال استفاده از فرصت‌های جدید و برآورده کردن سریع تقاضاهای بازار هستند. این الهام بخش است که شاهد نوآوری های شتابان و بسیاری از پیشرفت های تکنولوژیکی باشیم که کانادا را به عنوان یک رهبر در صحنه جهانی معرفی می کند. Anders McKenzie، شریک و رهبر ملی برنامه Technology Fast 50 در Deloitte Canada گفت.

با این حال، جذب و حفظ استعدادهای دیجیتالی مناسب، چالش اصلی در میان شرکت‌های فناوری کانادا در حال رشد است. نظرسنجی سالانه Deloitte از مدیران شرکت‌های رتبه‌بندی شده در فناوری Fast 50.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که آشفته بازار مالی (18 درصد)، تورم (81 درصد) و افزایش نرخ بهره (64 درصد) تأثیر متوسط ​​یا شدیدی بر تجارت آنها داشته است.

تغییر ترجیحات مصرف کننده (13 درصد) به همراه نگرانی در حال ظهور دسترسی به سرمایه، بر مشاغل نیز تأثیر می گذارد. در حالی که سال گذشته 78 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که دسترسی آنها به سرمایه در حال بهبود است، این رقم در سال جاری به 47 درصد کاهش یافت.

علاوه بر این، بر اساس پاسخ‌های نظرسنجی مدیران، شرکت‌های برنده آینده کار را پذیرفته‌اند، با یک سوم کار تمام وقت از خانه و یک سوم مدل کار هیبریدی انعطاف‌پذیر را ارائه می‌دهند. این گزارش همچنین نشان داد که 40 درصد از شرکت ها فضاهای اداری خود را کاهش داده یا حذف کرده اند.

حتما بخوانید:
اطلاعات مرد تنبل به لباس بچگانه

مدیران اجرایی فناوری Fast 50 برندگان نیز از DEI (تنوع، برابری و مشارکت) در نقش های رهبری خود می بالیدند. بیش از 20 درصد می گویند که زنان بیش از 40 درصد از رهبری آنها را تشکیل می دهند و 77 درصد گزارش می دهند که یک یا چند عضو هیئت مدیره دارند که نماینده گروهی هستند که به دنبال عدالت هستند.

برندگان:

نوبول، یک بازار دیجیتال مستقر در تورنتو که خریداران و فروشندگان خانه را به عوامل املاک و مستغلات متصل می‌کند، در صدر برندگان 50 فناوری Fast امسال قرار گرفت، با مسیر رشد سه ساله 72944 درصدی. این شرکت اولین شرکتی در تاریخ این جایزه است که تنها در یک سال خود را از رده شرکت‌ها به تماشا به بالاترین رتبه فناوری Fast 50 رسانده است.

برنامه تلفن همراه مستقر در مونترال برای بازارهای مسافرتی Hopper مقام اول را در رده Enterprise Fast 15 به دست آورد و در چهار سال گذشته با تجربه آسان موبایل و خدمات B2B به رشد درآمد 859 درصدی دست یافت.

عرضه کننده محصولات غذایی مستقر در تورنتو، Flashfood، رتبه اول را در رده فناوری پاک به دست آورد. Flashfood محصولات غذایی را در بهترین حالت قبل از تاریخ با قیمت های تخفیفی به فروش می رساند. به گفته دیلویت، این شرکت بیش از 40 میلیون پوند غذا را از محل های دفن زباله منحرف کرد، بیش از 100 میلیون دلار کانادا به خریداران صرفه جویی کرد و به هزاران خانواده غذا داد.

با بالاترین رشد درآمد با 4221 درصد، Thrive Health Vancouver’s Thrive Health در صدر رده Companies-to-Watch قرار گرفت. Thrive Health از طریق پلت فرم تعاملی تعامل بیمار خود، دسترسی به داده های بیمار را امکان پذیر می کند و به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اجازه می دهد گردش کار مراقبت سفارشی را طراحی کنند.

حتما بخوانید:
قیمت کلید و پریز متودو خرید کلید و پریز متودو Metodo

لیست کامل شرکت‌های موجود در رتبه‌بندی فناوری Fast 50 را اینجا ببینید.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید