دولت کانادا از برنامه فرزندخوان دیجیتال کانادا ، درخواست های جریان 1 را دعوت می کند


دولت کانادا فراخوانی را برای درخواست برای اولین بار از برنامه فرزندخواندگی دیجیتال کانادا (CDAP) ، تجارت خود را به صورت آنلاین رشد دهید، که به سازمانهای غیر انتفاعی که می توانند از مشاغل کوچک در توسعه و اجرای استراتژی های تجارت الکترونیکی خود پشتیبانی کنند ، کمک مالی می کند.

این جریان با استفاده از فن آوری های دیجیتال و گسترش حضور دیجیتالی خود ، برای حمایت از مشاغل کوچک ، حداکثر 336.8 میلیون دلار بودجه در اختیار سازمان های غیرانتفاعی منتخب قرار می دهد. این شامل خواهد شد اعطای کمک های خرد ، خدمات مشاوره ای تجارت الکترونیک و آموزش و انتصاب مشاوران دیجیتال جوانان برای کمک به صاحبان مشاغل در حالی که آنها از فناوری های دیجیتالی مانند ویترین فروشگاه ها و سیستم های تجارت الکترونیکی استفاده می کنند و حضور دیجیتالی خود را گسترش می دهند.

با پشتیبانی از شبکه ای از 11،200 مشاور دیجیتال جوانان برای ارائه مشاوره و کمک به مشاغل کوچک برای اتخاذ تجارت الکترونیکی ، tبر اساس این ، جریان Grow Your Business Online برای کمک به 90،000 کسب و کار کوچکتر است نوآوری ، علوم و توسعه اقتصادی کانادا (ISED)

این برنامه مشاغل مشتری مداری را هدف قرار داده است ، مانند عملیات و خدمات در مقیاس كوچك ، كه سرمایه گذاری قابل توجهی در فن آوری دیجیتال انجام نداده اند و می خواهند از طریق دیجیتال سازی مشاغل خود ، مشتریان بیشتری را به صورت آنلاین جذب كنند. شرکت های واجد شرایط برای کمک به هزینه های مربوط به پذیرش فناوری های دیجیتال کمک های خرد حداکثر 2400 دلاری دریافت می کنند.

حتما بخوانید:
شرکت‌های بزرگ مخابراتی کانادا با یک قرارداد قطع اضطراری موافقت کردند

“موفقیت مشاغل کوچک در کانادا برای تسریع در بهبود اقتصادی کشور ما از بیماری همه گیر COVID-19 و حفظ آینده ما به عنوان یک کشور رقابتی در دنیایی که به طور فزاینده ای دیجیتال است ، بسیار مهم است. برنامه پذیرش دیجیتال در کانادا از طریق ساحل تا ساحل ابزاری را که برای ارائه محصولات و خدمات ساخت کانادا به صورت آنلاین ، رشد تجارت و استخدام کارگران نیاز دارند ، در اختیار شما قرار می دهد. این برنامه برای کمک به حتی بیشتر شرکتهای کانادایی برای ایجاد بازار در اقتصاد دیجیتال بسیار مهم خواهد بود. “” مری نانگ ، وزیر تجارت کوچک ، ارتقاport صادرات و تجارت بین الملل ، در بیانیه 8 ژوئیه گفت.

سازمان های غیرانتفاعی منطقه ای و ملی که می توانند از مشاغل کوچک در توسعه و اجرای فن آوری های جدید حمایت کنند ، همچنین جوانان را به عنوان مشاور دیجیتال جوانان در مشاغل کوچک استخدام ، آموزش و قرار می دهند ، می توانند درخواست دهند. سازمان های انتخاب شده بخشی از شبکه ارائه دهندگان خدمات برای ابتکار عمل خواهند بود.

در بیانیه ای ، ISED گفت شرکای تأمین نیاز به توانایی و تجربه کار با شرکت های پذیرش دیجیتال منطقه ای و محلی دارند. آنها همچنین باید ظرفیت خود را برای جذب ، آموزش ، پشتیبانی و استخدام مشاوران دیجیتال جوانان که می توانند از مشاغل کوچک پشتیبانی کنند ، هنگامی که شروع به فروش آنلاین محصولات و خدمات خود می کنند ، مشخص کنند.

فراخوان برای درخواست ها در 6 آگوست 2021 در ساعت 5:59 بعد از ظهر PT پایان می یابد.

حتما بخوانید:
دوربین مداربسته بندانگشتی مینیاتوری جاسوسی آیس پلاس

CDAP که در بودجه 2021 اعلام شد ، 4 میلیارد دلار سرمایه گذاری در طول چهار سال است که شامل دو جریان طراحی شده برای کمک به مشاغل کوچک و متوسط ​​برای تبدیل دیجیتالی است. این شامل وام 2.6 میلیارد دلاری با بهره صفر برای کمک به مشاغل کانادایی در پذیرش فناوری های جدید است.

ISED می گوید اطلاعات مربوط به جریان دوم ، فناوری تجارت خود را افزایش دهید ، طی هفته های آینده مشخص خواهد شد.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید