دولت قبل از میلاد PNP Tech Pilot را به طور نامحدود تمدید کرد ، نام آن را BC PNP Tech تغییر داد


دولت بریتیش کلمبیا اخیراً اعلام کرد که خلبان فنی برنامه استانی پیش از میلاد (PNP) ، که قرار بود در اواخر ژوئن 2021 منقضی شود ، دائمی شده و به BC PNP Tech تغییر نام داده است.

این استان از سال 2017 جریان ویژه ای از استعداد فناوری PNP داشته است ، اما فقط به عنوان یک برنامه آزمایشی تاکنون.

“اعلامیه امروز مهاجرت مداوم برای کارگران فنی خبر خوبی برای بخش نوآوری با رشد بالا قبل از میلاد است ، و ما دولت را به دلیل توجه به درخواست های اعضای خود مبنی بر تمدید برنامه برای مدت نامحدود تحسین می کنیم. این برنامه روشی کارآمد و م toثر برای رفع کمبود استعداد ماهر در حومه شهر و حمایت از شرکتهای محلی در هنگام رشد جهانی است. تسا سیگر ، رئیس عمل در شورای نوآوران کانادا (CCI) قبل از میلاد ، گفت: “اکنون اعضای ما اطمینان دارند که برای گسترش تجارت خود و رونق بخشیدن به برنامه های بلندمدت باید برنامه ریزی کنند.” انتشار خبر پس از اعلامیه 28 مه.

اعضای CCI CC با مشاهده انقضا خلبان در پایان ماه آینده و با آینده ای نامشخص هفته گذشته نامه ای را به جوی آزبورن وزیر پیش از میلاد ارسال کردند که خواستار جریان مداوم استعداد فناوری PNP است.

CCI در نامه اشاره کرده است ، سبک بودن ، به موقع بودن ، ساختار برنامه و همچنین قابلیت دسترسی و جامعیت BC PNP Tech Pilot به نفع شرکتهای فناوری از سال 2017 ترکیب شده است.

CCI گفت: “واضح است که بخش فناوری BC و از این رو رونق استان آسیب می بیند اگر PNP Tech Pilot در ماه آینده منقضی شود.”

حتما بخوانید:
اقدامات لازم هنگام تماس چشم با مواد شیمیایی

BC PNP Tech در 29 حرفه حرفه ای راهی اولویت برای رسیدن به محل اقامت دائم را ارائه می دهد ، در حالی که اطمینان حاصل می کند که بخش فناوری استان می تواند استعداد مورد نیاز برای حفظ و توسعه بیشتر بخش را جذب و حفظ کند. این برنامه از زمان راه اندازی در ماه مه 2017 ، بیش از 6000 کارگر فنی را که برای اقامت دائم معرفی می شوند ، پشتیبانی کرده است.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید