دولت انتاریو 680 میلیون دلار دیگر برای توسعه این شبکه صرفه جویی می کند


دولت انتاریو 680 میلیون دلار اضافی در زیرساخت های شبکه استان در جوامع محروم و مناطق مرده سرمایه گذاری خواهد کرد.

این صندوق جدید در تاریخ 4 نوامبر توسط دفتر نخست وزیر انتاریو اعلام شد ، علاوه بر این 315 میلیون دلار بودجه انتاریو پیش از این قول داده است که در شبکه های مخابراتی و باند پهن خود سرمایه گذاری کند و بخشی از Up to speed: یک برنامه عملیاتی برای شبکه های پهن باند و تلفن همراه در انتاریو. در تاریخ 3 ژوئن ، دولت انتاریو برنامه ICON را اعلام کرد ، سرمایه گذاری 150 میلیون دلاری برای تقویت زیرساخت های شبکه انتاریو در جوامع روستایی. بودجه جدیدی که روز گذشته اعلام شد ، سرمایه گذاری ICON را به 300 میلیون دلار افزایش می دهد. انتاریو امیدوار است که به همراه بخش خصوصی ، ابتکار ICON بتواند در مجموع 900 میلیون بودجه CA از شرکا ایجاد کند.

متصل:

دولت انتاریو 150 میلیون دلار در توسعه شبکه روستایی سرمایه گذاری خواهد کرد [IT Business Canada]

طی شش سال آینده بودجه به صورت موج دار جریان می یابد.

لوری اسکات ، وزیر زیرساخت گفت: “شیوع COVID-19 نیاز به بهبود دسترسی به خدمات پهنای باند و تلفن همراه قابل اعتماد را افزایش می دهد ، زیرا افراد بیشتری برای تمرین مسافت فیزیکی از خانه کار می کنند و تحصیل می کنند.” “با این سرمایه گذاری ها ، ما به هر منطقه در استان کمک خواهیم کرد تا در اقتصاد مدرن دیجیتال مشارکت داشته و به بهبود اقتصادی انتاریو کمک کنیم.”

IT World Canada در ژوئن گزارش داد که نزدیک به 12٪ از خانوارهای روستایی انتاریو از دسترسی کافی به اینترنت برخوردار نیستند. این رقم از آن زمان تاکنون جابجا نشده است. وزارت زیرساخت انتاریو هنوز تعداد افراد کم برخوردار را با همان درصد رفع می کند. علاوه بر این ، وزارت یادآوری کرد که بیش از 1.4 میلیون نفر از ساکنان انتاریو به اینترنت باند پهن یا تلفن همراه دسترسی ندارند.

حتما بخوانید:
امنیت سایبری امروز ، 8 سپتامبر 2021 - اهداف باند علیه Ransomware ، حمله به سرورهای Confluence و هشدار به توسعه دهندگان Firebase

Up to speed: یک برنامه عملیاتی برای باند پهن و شبکه های تلفن همراه در انتاریو در این طرح همچنین مشخص شد که 91 درصد از جاده های انتاریو تحت پوشش “جدیدترین فناوری تلفن همراه” است و هشت درصد باقیمانده می تواند در صورت بروز شرایط اضطراری خطر ایمنی ایجاد کند.

دولت انتاریو علاوه بر افزایش بودجه ، می گوید که مقررات قانونی را که موجب دلسردی برای سرمایه گذاری در بخش خصوصی می شود ، کاهش می دهد و روش های جدید برای ساده سازی مصوبات را بررسی می کند.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید