دورکاری موقت در حال تبدیل شدن به یک گزینه دائمی برای کارمندان Deloitte در انگلیس است


تمام دفاتر Deloitte در انگلیس از 17 مه 2021 باز بوده اند ، اما مدیر عامل شرکت ریچارد هوستون اخیراً اعلام کرده است که این شرکت به همه کارمندان انگلستان انتخاب می کند که چه زمانی ، در کجا و چگونه کار خواهند کرد ، اگر این کار ایمن باشد .

چهار بزرگ خاطرنشان کرد که افراد می توانند به مکان هایی دسترسی پیدا کنند که نمی توانند از خانه کار کنند – چه برای رفاه حال ، اگر قادر به کار در خانه نیستند ، و چه کارهایی “حیاتی” مطابق با رهبری دولت.

“وقتی دولت همه محدودیت های COVID-19 را برداشته و به ظرفیت كامل دفتر خود بازگردد ، ما به افراد اجازه خواهیم داد تا در تعادل با مسئولیت های شغلی و شخصی خود ، برای انجام بهترین كار خود ، محل مورد نیاز خود را انتخاب كنند. من تعداد مشخصی از روزها را برای حضور مردم در دفتر یا مکان های خاص اعلام نمی کنم. این بدان معناست که مردم ما می توانند در صورت تمایل به چگونگی ارائه خدمات به مشتریان ، هر چند وقت یک بار به دفتر مراجعه کنند ، “. هوستون در 18 ژوئن در بیانیه مطبوعاتی گفت.

نود و پنج درصد از کارکنان انگلستان که به یک نظرسنجی داخلی در مورد آینده کار در Deloitte پاسخ دادند گفتند که آنها می خواهند در انتخاب انعطاف پذیری کار در آینده آزاد باشند ، در حالی که 81 درصد گفتند که انتظار دارند تا Deloitte کار کنند تا دو روز در هفته در آینده.

Deloitte از سال 2014 فعالیت های انعطاف پذیر خود را گسترش داده است. این شرکت می گوید کمتر از نیمی از نیروی کار انگلستان قبل از COVID-19 به طور منظم از خانه کار می کردند و همه گیری فقط مدل کار ترکیبی خود را تسریع کرده است. از مارس سال گذشته تاکنون 20،000 نفر در انگلیس از خانه یا از راه دور کار کرده اند.

حتما بخوانید:
قیمت و خرید انواع هارد دیسک اکسترنال External Hard Drive لیون کامپیوتر

احساسات کارکنان در چندین سازمان در سراسر جهان مشابه است ، زیرا بیشتر آنها مایل به کار از راه دور به طور دائم یا انعطاف پذیری برای کار از راه دور در آینده هستند. بسیاری از شرکت ها ، از جمله توییتر ، ارائه دهنده کانادایی نرم افزار مدیریت اطلاعات شرکتی OpenText و شرکت نرم افزاری آمریکایی Slack ، تلاش زیادی برای کار در خانه و شرایط کار ترکیبی برای کارکنان خود کرده اند.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید