درب و پنجره دوجداره آلومینیوم و حفاظ پنجره

برای حل این مشکل از عملیات رگلاژ پنجره یو پی وی سی ورگلاژ پنجره دوجداره الومینیومی و یا عایق بندی با لاستیک و چسب مخصوص انجام میشود، که کاری کاملا فنی است و نیاز به حضور تعمیرکار و سرویس کار دارد. این بدان معنا نیست که بگوییم حفاظ پنجره دوجداره های آلومینیومی از نظر عایق صدا صحیح نیستند ، اما uPVC وقتی مساله جلوگیری از سر و صدای خارج از خانه است ، کمی برنده می شود. توریهای یو پی وی سی در قابهای ساخته شده از پروفیلهای UPVC یا قابهای آلومینیومی قرار میگیرند و روی درب و پنجره ها نصب میشوند.

نما گستر ایلیا علاوه بر ساخت انواع درب و پنجره آلومنیومی و UPVC توانسته است در بدو ورود صنعت یو پی وی سی به میهن عزیزمان و در راستای تحقق بخشیدن به مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان و قوانین سازمان بهینه سازی مصرف سوخت.

پس از انجام تحقیقات تکمیلی جهت تأمین ماشین آلات مورد نیاز برای تولید درب و پنجره های چندین جداره یو پی وی سی اقدام به خرید و تهیه دستگاه های مدرن دو سر فول اتوماتیک و CNC از کشورهای پرچم دار این صنعت (آلمان، اتریش و ترکیه) نموده و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در زمینه تنوع یراق آلات و پروفیل های درجه یک کشورهای فوق و به خدمت گرفتن مهندسین و تکنسین های متعهد و مجرب فعالیت خود را در زمینه درب و پنجره های یو پی وی سی و رسته صنعتی مرتبط آغاز کرد.

پنجره ی دوجداره یو پی وی سی به دلیل مصالح به کار برده شده در آن از دوام و ماندگاری خوبی برخوردار است. برای نگهداری از محصولات آلومینیومی در برابر آب و هوا نیازی به رنگ آمیزی منظم و یا بازسازی مجدد نیست.

حتما بخوانید:
راهنمای خرید باند پایونیر ارزان قیمت و خرید اینترنتی

از طرف دیگر ، اگر استایل بسیار مهم است ، می توانید هزینه بیشتری برای قاب های آلومینیومی بپردازید و از شیشه های دو جداره و لعاب سه گانه استفاده کنید تا پنجره شگفت انگیزی داشته باشید.

بیشتر پنجرههای آلومینیومی به شما این امکان را میدهند که پوشش متفاوت برای داخل و بیرون پنجره انتخاب کنید که به شما امکان همسان سازی پنجره با نمای بیرون در عین هماهنگی با دکور داخلی ساختمان را میدهد. از نظر عمومی، این توری بهترین مدل برای همه انواع پنجرهها به حساب میآید. شامل دو مدل پروفیل ST و کرونت میباشد که پنجرههای آلومینیومی پر کارایی در ایران به حساب می آیند و اختلاف آنها در هندسه سطح مقطع پروفیل آلومینیومی آنها است. پارتیشنهای آجری معمولا دوام بالایی دارند و در برابر آتش نیز مقاوم هستند.چوب: چوب یکی از متریالهایی است که استفاده از آن در طراحی داخلی خانه، زیبایی خاصی به فضا می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید