خرید سشوار مسافرتی اصل و ارزان با کیفیت عالی

به جز سشوار ها یونی و سرامیکی ، سشوار ها امروزه ویژگی های مختلفی دارند که در برخی دارای دو نوع باد گرم و سرد می باشند زیرا که باد سرد آسیب کمتری میزند به مو در برخی سشوار های حرفه ای دارد نور مادون قرمز آبی نیز می باشند. سشوارهایی که دارای قدرت بالایی هستند معمولا بهترین محصولات برای حالت دهی موها میباشند و از این رو اولین اولویت شما برای انتخاب یک سشوار خوب حالت دهنده، باید قدرت موتور و امکانات ویژه و حالتهای متنوعی که جهت سشوار کردن موها به ما میدهد باشد. مشکلی که بعد از خشککردن و حالت دادن به موها ممکن است پیش بیاید وز شدن موها است. پیش از هر چیز باید نوع سشوار مورد نیاز خود را بر اساس کاربردی که دارد انتخاب کنید. پس پیش از هر چیز انتخاب کنید که برای خانه میخواهید یا آرایشگاه؟ سشوار مسافرتی مدل BHD003 به عنوان یکی از بهترین مارک سشوار موجود در ایران ، یکی از محصولات پرفروش این برند است که در ایران نیز محبوبیت بالایی را پیدا کرده است. متمرکز کنندهی باریک با عرض کمی که دارد، به خوبی باد را در یک جهت هدایت کرده و حالت دادن به موها را سریعتر و راحتتر میکند.

سشوار مسافرتی پرومکس مدل 1040 خرید 1600 به عنوان یکی از بهترین مارک سشوار موجود در ایران ، یکی از با کیفیتترین سشوارهای خانگی است که با قدرت موتور بالا و تقویت کنندهی توربو تمام نیازهای یک شخص را اعم از خشک کردن و مدل دادن به موها برطرف میکند. در کنار این مشخصات فنی، HD400 از ابعاد مناسبی هم بهره برده که میتواند در حمل و جابهجایی آن بسیار موثر واقع شود. سشوارهایی که دارای المنت سرامیکی هستند انتخاب بهتری هستند چرا که گرمای بهتری تولید کرده و کمک میکنند که هم مو از بیرون و هم از داخل گرم شود. سشوار چرخشی سایونا دارای 2 سری متفاوت برای حالت دار کردن موها بوده و برای ایجاد فرهای درشت و ریز به کار میروند. موهای شما فرهای طبیعی زیبایی دارد یا صاف و براق است ، به سشوار خاص نیاز دارید. از آنجایی که در خانه استفاده از محصولاتی که پیچیدگیهای فنی دارند سخت است باید محصولی انتخاب کنید که به راحتی بتوان آن را راه اندازی و استفاده کرد. از بهترین برندهای سشوار موجود در بازار ایران، میتوان به بابیلیس (Babyliss)، فیلیپس (Philips)، رمینگتون (Remington)، پرینسلی (Princely) و پرومکس (Promax) اشاره کرد. این سرعت باد خوب باعث میشود که در مدتزمان کمتر بتوان موها را خشک کرد و لازم نباشد از حرارت زیاد که به موها آسیب میزند استفاده کرد.

حتما بخوانید:
بزرگتر نشاندهنده واکنش سریعتر است

بعد از باد گرم حتما باد سرد بر روی موهایتان بگیرید. سشوار خوب از کجا بخرم؟ از سشوار مسافرتی با توجه به کم حجم بودن و کیفیت آنها میتوان در هر زمانی استفاده کرد، این سشوارها با اینکه به مدل مسافرتی مشهور شده اند اما قابل استفاده در محل کار و یا خوابگاه هم می باشند. داشتن سشواری باکیفیت و جمعوجور برای کسانی که دانشجو هستند و در خوابگاه زندگی میکنند هم بسیار مناسب است. سایر ویژگی ها: داشتن ویژگی کنسانتره که جریان هوا را تسریع می کند و آن را به جایی که می خواهید می برد. با توجه به اینکه برای خشک کردن مو لازم است مدت زمان زیادی را صرف نگه داشتن سشوار کنید بهتر است وزن آن را نیز در نظر داشته باشید. جنس المنت: جنس المنت اگر از سرامیک باشد بهتر است. بعد از باد گرم حتما باد سرد بر روی موهایتان بگیرید. این سشوار قدرت موتور ۱۴۰۰ واتی داشته و دارای ۲ دکمه برای تنظیم سرعت/دمای مختلف روی دسته خود است. موتور AC برای سشوار های حرفه ای و فوق حرفه ای به کار می رود که در این موتور ها برق المنت و موتور مجزا هستند و بر روی بدنه دارای 2 دکمه می باشد یکی برای کنترل سرعت و دیگری برای کنترل حرارت.

بهترین مارک سشوار مسافرتی
سشوارها دارای برندها و مارکهای مختلفی در بازار هستند و برای انتخاب خرید گزینههای مختلفی دارید. از آنجایی که خشک کردن موها، بخصوص موهای بلند طول میکشد بهتر است محصولی انتخاب کنید که وزن سبکی دارد. این سشوار طراحی جمع و جوری دارد که هم میتوان از آن در خانه استفاده کرد و هم آن را به سفر برد. به این صورت که یک دکمه جهت ایجاد باد سرد به طور لحظه ای، یک دکمه ۳ حالت بدون حرارت، حرارت کم و حرارت زیاد و یک دکمه هم تنظیم ۳ حالت باد خاموش، سرعت کم و سرعت زیاد را به عهده دارد. بدین ترتیب حرارت داغ به طور مستقیم و شدید به موها اصابت نمیکند، بلکه در ناحیه بزرگتری پخش میشود و در نتیجه، موهای شما به خوبی حالت میگیرند بدون اینکه بسوزند. در ادامه با بلوط همراه باشید تا بهترین مارک سشوار چرخشی در ایران را به شما معرفی کنیم.

حتما بخوانید:
پیشنهاد پارکینگ خودکار برای خودروسازان در نمایشگاه CES 2023 راه اندازی شد