حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>لوازم</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اسباب خانگی دارای پشتوانه واردات مستقیم، مولودی فرآورده Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی گروه مولودی متاع اهمیت بیش از سه دهه فعالیت حرفه ای در حوزه اثاثیه خانگی، یعنی از سال 1370 مشغول به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی مال در زمینه فروش اسباب و اثاث خانگی مهم اعتنا به استانداردها و نیاز مشتریان دارای بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، عمل خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم هم اکنون مولودی مال مفتخر هست که اساسی دقت به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اسباب و اثاث خانگی کشور ایران باشد. در گفتگویی که اهمیت مادح مولودی مدیریت ارشد این گروه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این مجموعه ملازم آوردیم:

  امید میباشد که مشتریان دائمی و سابق نیز اهمیت حضور در باشگاه مشتریان سایت مولودی مال، ما را مفتخر کنند و به طور همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه تارنما اینترنتی اسباب خانگی مولودی محصول به جهت مشتریان سابق استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت خرید کننده عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به تارنما مولودی مال میتوانید از آدرس زیر استفاده نمایید:

  آدرس وب سایت رسمی گروه مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالیان قبلی به عنوان یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی عمل خویش در حوزه اثاثیه خانگی را از سال ۲۰۱۸ کلیدی واردات محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا دارای برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این شرکت از به عبارتی نخست بر این اورجینال بوده می باشد که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید یک محصول اساسی میزان مرغوب بودن و رضایت بخش هست و خیر هر کلایی حساس هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از قیمت رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی هست وقتی که هدف شما هم ارائه محصولات حیاتی میزان مرغوب بودن و هم ارزش مناسب و رقابتی میباشد کار بسیار پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. اما همین مجموعه امیدوار هست که به امداد خدا و سعی همکاران همچنان که تا به امروز در تحقق همین اساسی چیره بوده‌اند در آینده هم جهت جلب راضی بودن مندی بیشتر مشتریانشان همت ببیشتری رخ بدهند.

  کالی ناب بی حریف در ارزش محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در زمینه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اساسی قیمت رقابتی و بسیار عالی به نسبت بازار ارزش محصولات شیائومی در نظر گرفت.

  برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی پیوند زیر کلیک نمایید:

  آدرس وب وب سایت مغازه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو دکان کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک سایت گزینه پسند به جهت بانوان و نوعروسان اختلال پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته هست و از نخست سرمایه خود را بر تهیه و تنظیم محصولات اصلی میزان مرغوب بودن بنا گذارده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا حساس خدماتی مختلف و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای همه چیز فروشی و فروش نامطمئن، کلیدی نگاهی اساسی و هدف رضایت مشتریان خود را از در میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش گزینش کند؛ مطمئن‌تر، اهمیت کیفیت‌تر و حیاتی قیمت های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی اورجینال

  در ارتباط کلیدی وب سایت خانگی لند اهمیت مدیریت فروش محترم همین گروه قوی و اصلی میزان مرغوب بودن کلام کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع فراوان این وبسایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات لوازم خانگی سوال پرسیدیم، ولی پاسخ آقای هیمن عبداله پوری زیاد دیدنی و به اندازه بود:

  در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و گامی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و دارای مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات اثاثیه خانگی و اسباب جانبی بر سر میز رای زنی نشستیم و حیاتی متخصصین همین حوزه در جهت همکاری برای پشتیبانی و هدایت خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری رئیس فروش مجموعه خانگی لند

  مشاهده و بررسی محصولات وب سایت خانگی لند پیشنهاد میشه، مخصوصا به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو مغازه اینترنتی خانگی لند

  آدرس وب سایت خانگی لند یکی از از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک وبسایت جامع از اسباب خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

  سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از تحت گروه سایتهایی می باشد که تمرکز اصلی آنها بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، همین مغازه در سال 1400 مهم فروش محصولات سایت آمازون در ایران و اهمیت ارزش کمتر از همین سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به صورت جدی، فعالیت خود را در راستا محصولات ‘خانگی گجت و جانبی حیاتی کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف همین گروه فروش محصولات اهمیت کیفیت و اهمیت قیمت های مناسب و سرویس ها متمایز از دیگر وبسایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال عملکرد بر ارسال محصولات در پرسرعت ترین زمانه و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین دوران ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال عملکرد شده همواره به روز باشد و میتوانید حیاتی خیال ریلکس ثبت پیشنهاد نمائید.

  در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو جنس را در گوشه ای همین نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات وبسایت برنده آمازون در محصولات همین سایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین سایت بزنید، شاید شما نیز نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در بقیه سایتها یا این که سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو دکان پیشرومال

  یک سایت بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، مارک اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمی آیتم از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر اثاثیه خانگی البته ضروری به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر وبسایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به فعالیت شده است.

  حتما بخوانید:
  Shopify مدل 0٪ تقسیم درآمد را برای توسعه دهندگان و بیش از Unite 2021 اعلام کرده است

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را به جهت مشتریان آماده می‌آورد که ارزش ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته جذاب در آیتم لپ تاپ استوک قیمت آن است. بودجه آیتم نیاز به جهت خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم دارایی گزینه نیاز برای خرید یک لپتاپ تازه با مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه فروشگاه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا مختلفی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی اهمیت این تیم در رابطه باشید و محصولات همین مغازه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید بدون نگرانی

  مسئله حساس در خرید لپ تاپ های استوک میزان مرغوب بودن و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی برای راحتی تصور مشتریان، قطعا قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استعمال مشخصی را برای اعضا در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در زمانه به کار گیری مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را بازگشت دیتا و یا این که هزینه را به حساب مشتری واریز می نمایند و یا این که دستگاهی سوای خلل احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که بوسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اهمیت توجه به حجم بالای سفارشات، عملکرد کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید و یا این که مشاهده نوع های محشر لپ تاپ استوک مسلما به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و بها لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در نهایت در یک جدول میتوانیم این چهار فروشگاه رو کلیدی هم مقایسه کنیم:

  در جدول ذیل کارایی کردیم بهترین خصوصیت های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 دکان معرفی شده

  در صورتی که شما هم فروشگاه لطف میشناسید صد رد صد معرفی کنید.

  نکات اهمیت در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید و فروش امن از طرز اینترنت، دلیلی مهم به جهت پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به همین جور معاملات شک و تردید دارا هستند زیرا نگران‌اند که داده ها شخصیشان به وسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اساسی امداد علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در حالا پیشرفت‌ هستند و هر روز برای امنیت و راحتی اکثر خرید کردن و فروش اینترنتی یک استراتژی تازه ابتکار اختراع می‌شود. کلیدی وجودِ این، هنوز نیز اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کار گیری از internet شک و تردید دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته حیاتی که در خرید کردن اینترنتی می بایست به آن دقت نمایید همین هست که خرید خود را از یک وب سایت دارای و خوش سابقه انجام دهید. حتما نظرات کاربران در ارتباط دارای ارآیه جنس و رضایت مشتریان را در نظر بگیرید.

  به همین نکته اعتنا کنید که برای پیدا کردن وبسایت های معتبر در نتیجه ها کاوش ممکن می باشد تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس عملکرد نمایید وبسایت هایی که میشناسید را گزینش کنید خیر لزوما تارنما هایی که در نتیجه ها ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در اسم تارنما مراقب اشتباه املایی یا دامنه ی آن (به تیتر نمونه .net به جای .com .net) باشید و مطلقا از صدق و صدق آدرس وبسایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای اصلی ssl معتبر خرید کردن کنید

  هرگز حساس استفاده از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده است ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی همین گزینه را چطور متوجه شویم؟ سایتی که اصلی SSL رمزگذاری شده هست آدرس اینترنتی آن دارای HTTPS آغاز می شود خیر تنها با HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل کوچک نیز در آدرس بار آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا این که نوار شرایط پایین قرار دارد که منزلت قرارگیری آن ، بستگی به جور مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS هم اکنون حتی در سایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال میباشد ونشانه ای از امن بودن آن وبسایت دارد. همین استاندارد تا جایی اساسی میباشد که گوگل Chrome هر ورقه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین عمل هایی که در سال های اخیر در داخل مرز و بوم شروع شده، ثبت و سوق دهی دکان های اینترنتی است. نماد اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به فروشگاه های آنلاین داده می شود بهترین رویه به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وب سایت اعتبار از وب وبسایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی دکان های آنلاین می توانند کلیدی ثبت نام اینترنتی در سامانه علامت اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir درخواست تصویب داده ها و اختصاص آرم اعتماد را داشته باشند. همچنین همه مغازه های مورد تایید می بایست آرم اعتماد الکترونیکی را (که به رخ یک e آبی رنگ به همپا یک یا یکسری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان دشواری نیست. در سرانجام اگر می‌خواهید از امنیت یک وب تارنما کاملا مطمئن گردید به اندازه میباشد به صفحه به دست آوردن و کارهای با نماد اعتماد الکترونیکی در همین وب وبسایت مراجعه کنید و اصلی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن سایت گزینه نظر اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد به کار گیری می کنند. پس در این نخست می بایست توجه داشته باشید که هیچ وقت به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت فردی به کار گیری می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی حساس به کارگیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را کلیدی خزانه گزینه حیث برقرار می کنند. به این ترتیب اگر به نوار نشانی وب وب سایت بانکی که از نحوه دکان به آن متصل شده اید دقت کنید، در ابتدای آن می بایست کلمه https را مشاهده کنید. درصورتیکه صفحه خزانه مورد حیث کلیدی کلمه http می باشد هیچ گاه دیتاها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  حتما بخوانید:
  هشتگ روند - پلیس 60 میلیون دلار بیت کوین کشف و ضبط کرد. فناوری هایی که به سلامت روان نوجوانان کمک می کنند ، مایکروسافت از قانونگذارانی که به تأیید کالج انتخابات رأی داده اند پشتیبانی نخواهد کرد

  نکته سوم: در زمان وارد نمودن دیتاها کارتتان در برگه بانک گزینه نظر، حتی اگر کلیه شرایط دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از ورقه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) به کار گیری کنید تا ضریب امنیتی کار شما بالاتر باشد. همچنین تا حد قابلیت و امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی مانند مدرسه ها و کالج به جهت انجام خرید اینترنتی استفاده نکنید.

  از مرورگر به روز استعمال کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد مانند internet اکسپلورر نسخه ۶ یا مرورگرهای قدیمی دیگر استفاده می‌کنند.

  توجه نمائید که چنانچه به تندرست داده ها خود با می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق بر روی مرورگر خویش ببینید، از آخرین ورژن مرورگر آیتم علاقه‌تان به کارگیری کنید. چون در اصل مرورگرها خویش اهمیت مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که کلیدی کشف آنان نسخه‌ای نو جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخری ورژن مرورگرتان برای خرید الکترونیکی به کار گیری کنید.

  از رمز دوم پویا استعمال کنید

  رمز پویا کارت بانکی یک عدد از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی برای خودداری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی مهم روش‌های مختلف برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرز و بوم دوچندان گسترده شده و بخش اعظمی از افرادی که دیتاها کمی از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در حالت رمز اثبات شما به جهت خرید اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مثل شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طرز فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک کاغذ جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری برای رسیدن به امنیت در خدمات اینترنتی است. در علیه رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای واژه رمزی است که می‌تواند فقط برای یک بار در تراکنش مورد به کار گیری قرار گیرد. بر پایه آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ ادله شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مملکت است. به همین خاطر به کار گیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در دستور کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اهمیت جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همگی بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کار گیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید اینترنتی یا این که پرداخت‌های تهی دست رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و صرفا به وسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همینطور اخذ رمز پویا از شیوه اس ام اس و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده به جهت ارائه آن به مشتریان به وسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی هم مهم هدف محاسبه و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در اکثر بانک‌ها باجه‌ای به مراد ارائه سرویس ها الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر خزانه برای دریافت راهنمایی و خدمات دارای ربط کلیدی رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات دریافت کنند. همینطور در شکل بروز مشکل، مشتریان می‌توانند این حساس را از شیوه روابط‌عمومی مدیریت شعب هر بانک پیگیری کنند. یا این که با مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از نحوه یک عدد از بانک‌های میهن اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از روش کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی حساس طراحی و ایجاد درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های با بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار کاربران قرار داده و به محض وارد کردن دیتاها بانکی، مبادرت به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا می بایست نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

  مجرمان سایبری اهمیت ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب و اثاث خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که کاربر را وارد ورقه جعلی و مشابه سازی شده بانک کرده یا این که در برخی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن قسمتی از پول محصول به عنوان پیش پرداخت یا این که به عبارتی بیعانه کرده و بعد قطع رابطه می‌کنند.

  در انتها گشوده نیز بایستی به همین نکته اشاره کنیم که یک مغازه دارای را نمی قدرت فقط اهمیت اعتنا به مرتبه آن در وب تارنما هایی مانند الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن می باشد یک ورقه فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب تارنما پر زرق و الکتریسیته اینترنتی حساس هزاران تماشا کننده و رتبه جهانی بالا داشته باشد. اهمیت رعایت این نکات ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، با توجه به سرعت بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید کردن اینترنتی رغبت زیاد زیادی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از شروع کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که اساسی توجه به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از دنیا فراروگریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی هست که می‌تواند به جهت اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما یاری کند و تدبیر شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا ببرد تا در غایت خرید اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم همین مقاله توانسته باشد به جهت شما در خرید اینترنتی خوب تر کمک کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  مضاعف

  دیدگاهتان را بنویسید