جیم وایتهورست در میان تغییر قدرت از سمت خود به عنوان رئیس IBM کناره گیری می کند


امروز در اقدامی غافلگیرکننده ، IBM اعلام کرد که جیم وایتهورست ، که 14 ماه پس از خرید IBM توسط Red Hat ، رئیس IBM شد ، استعفا داده است. هیچ وارثی مشخص نشده است.

عکس جیم وایتهورست
جیم وایتهورست

وایتهورست ، رئیس سابق و مدیرعامل Red Hat ، به عنوان مشاور ارشد آرویند کریشنا و تیم اجرایی IBM باقی خواهد ماند.

بریجت ون کرالینگن ، معاون ارشد سابق بازارهای جهانی ، به مدت یک سال به پروژه های ویژه SVP تبدیل خواهد شد و سپس قصد دارد بازنشسته شود. راب توماس که در چندین زمینه IBM از جمله داده و هوش مصنوعی ، سخت افزار ، خدمات و نرم افزار نقش رهبری را بر عهده داشته است ، جایگزین آن به عنوان SVP ، بازارهای جهانی خواهد شد.

تصویری از آرویند کریشنا
آروین کریشنا ، رئیس و مدیرعامل IBM.

عزیمت وی ​​در پستی توسط کریشنا فاش شد ، وی همچنین مجموعه ای از تغییرات دیگر را در رهبری بیان کرد ، همه بلافاصله اعمال می شدند.

تام روزامیلیا ، که تجارت سیستم IBM را بر عهده داشت ، به نرم افزار SVP ، ابری و شناختی تبدیل شد. وی جایگزین وی به عنوان SVP سیستم ها ، ریک لوئیس ، SVP سابق و مدیر کل گروه تعریف شده نرم افزار و ابر در Hewlett Packard Enterprise شد.

سرانجام ، کلی چمبلیس به عنوان SVP ، America و Strategic Sales ، Global Business Services برای پیشبرد فروش استراتژیک جهانی و ادامه رهبری خود در تجارت IBM برای آمریکا ارتقا یافت و راجر پرمو تیم توسعه تجارت جدید را در SVP و مدیر ارشد مالی جیم کاوانو هدایت خواهد کرد. .

حتما بخوانید:
توییتر با Wealthsimple همکاری می کند تا پول نقد را از طریق Tip Jar برای سازندگان ارسال کند

کریشنا گفت که باب لرد به عنوان SVP ، اکوسیستم های جهان ادامه خواهد داد.

متصل

IBM Red Hat را در “بزرگترین خرید نرم افزار تاکنون” با قیمت 34 میلیارد دلار خریداری کرده است

جینی رومتی به عنوان مدیر اجرایی IBM ، آرویند کریشنا ظاهر می شود


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید