جکوزی

هزینه خرید جکوزی خانگی  jacuzzi hot tub چقدر است؟

جکوزی خانگی

جکوزی خانگی از برند های مختلفی در بازار و فروشگاه های اینترنتی موجود است کلمه جکوزی از برند جکوزیاست که به قدری با خود وان جکوزی مترادف است که مردم اغلب از حروف آن به جای یکدیگر استفاده می کنند. جکوزی یکی از برندهای پیشرو در صنعت برای دهه ها بوده است و بیش از 1000 مکان در 60 کشور جکوزی های خود را به فروش می رسانند. اگرچه وان جکوزی های حمام این شرکت با قیمت بالاتری ارائه می شود، اما با رتبه بندی بهتر، ویژگی ها و وعده های محصولات ساخته شده برای دوام نیز ارائه می شود.

برند جکوزی

برند جکوزی در اکثر کشور های اروپایی و آمریکا دارای نمایندگی فروش وان جکوزی است قیمت وان جکوزی خانگی این برند نسبت به برند های جکوزی ایرانی قیمت بالاتری دارد و برای همین در داخل ایران خیلی کمتر از این برند فروش می رود.

قیمت وان جکوزی دار

وان جکوزی خانگی مزایایی زیادی دارد که در ادامه تیتروار بیان می شود:

بهبود گردش خون

کم شدن درد عضلانی

ماساژ آبی

دفع استرس

سوزاندن کالری

حس خوب و شادابی

قیمت جکوزی خانگی به چه چیزی بستگی دارد؟

جنس وان: در حال حاضر برای ساخت وان های اکریلیک از مدرن ترین و با کیفیت ترین ورق ها استفاده می شود.

شاسی وان: بهترین نوع فلز برای ساخت شاسی استیل ضد زنگ. لکه های دارای شاسی فولادی ضد زنگ گرانتر از وان حمام با شاسی آهنی هستند.

برند سازنده

زیر آب هنگام نصب در دو مدل زیر آب اتوماتیک و زیر آب پدالی برای وان .قیمت وان اتوماتیک زیر آب اتوماتیک بالاتر از زیر آب پدالی است.

حتما بخوانید:
پیستون چیست و طرز کار آن چگونه است؟

اتومات زیر آب با استفاده از سوئیچ نصب شده روی بدنه آب را تخلیه می کند، اما آب زیر پدال تخلیه می شود.

لوازم حمام مانند بشقاب های کوچک، دستگیره، پشتی سر و غیره. تاثیر زیادی روی قیمت وان دارد.

جکوزی

چرا مواد شیمیایی بکار رفته برای ساخت جکوزی مهم هستند؟

قبل از اینکه به سراغ بهترین مواد شیمیایی جکوزی برای اسپای شما برویم، بیایید در مورد اینکه چرا مواد شیمیایی جکوزی بسیار مهم هستند صحبت کنیم. اگرچه زنده ماندن برخی میکروب‌ها و سموم در آب گرم سخت‌تر است، اما یک آبگرم درمان نشده می‌تواند بستری برای رشد ویروس‌ها و بیماری‌های مختلف باشد.

 

با این حال، برای نگهداری صحیح یک گرداب، باید مطمئن شوید که سطوح مناسبی از مواد شیمیایی مانند ضد عفونی کننده ها را در آن وجود دارد تا باکتری ها و همچنین بسیاری از مواد شیمیایی دیگر را کاهش دهید، اگر نه از بین ببرید. به حفظ مواد شیمیایی آبگرم کمک کنید