جوایز تأثیر فناوری بر شرکت های نوآور در بریتیش کلمبیا تأکید می کند


بیست و نهمین دوره جوایز سالانه تاثیر فناوری (TIAs) با اعلام 48 فینالیست و 12 برنده، رکورد جدیدی را ثبت کرد.

هفته گذشته در مرکز کنوانسیون ونکوور، جایزه TIA برای “شرکت سال – استارت آپ” به VodaSafe، که فناوری اسکن زیر آب را برای کمک به یافتن قربانیان غرق شده ارائه می دهد، اهدا شد. VodaSafe با 10,000 دلار کانادا از BC Tech به خانه رفت تا شرکت خود را توسعه دهد و 4,000 دلار کانادا در پشتیبانی روابط عمومی با سرمایه مشترک BC Tech و Switchboard PR.

HTEC، یک شرکت مستقر در ونکوور، به دلیل تعهد خود به باز کردن پتانسیل هیدروژن برای کاهش آلودگی هوا و اثرات تغییرات آب و هوا مورد تقدیر قرار گرفت. به آنها جایزه “تغییر بازی در رهبری آب و هوا” اهدا شد. HTEC راه‌حل‌هایی را طراحی و می‌سازد که از استقرار وسایل نقلیه الکتریکی سلول سوختی هیدروژنی (FCEV) با انتشار صفر در سراسر قاره پشتیبانی می‌کند.

جایزه نهایی این شب، “شخصیت سال” به جاش نیلسون، اصالتاً اهل ویلو ریور، بریتیش کلمبیا و موسس استودیوی East Side Games تعلق گرفت. نیلسون به خاطر رهبری خود در اکوسیستم فناوری محلی و تعهدش به پیشبرد تنوع در فناوری، به‌ویژه برای مردم بومی، به رسمیت شناخته شد.

نیلسون گفت: «فکر می‌کنم در حال حاضر صدایی هستم که می‌گویم «فناوری برای همه است» و برای آنچه می‌توانم درباره تنوع، برابری و گنجاندن صحبت کنم. اما مهم‌تر از همه، فکر می‌کنم وظیفه من این است که در را باز نگه دارم تا افراد دیگر بتوانند وارد شوند. و سپس به عقب برمی گردم و اجازه می دهم افرادی که واقعاً بهتر از من می توانند این کار را انجام دهند تأثیر زیادی داشته باشند و کار را انجام دهند. و من به تقویت صدای آنها کمک خواهم کرد و هر جا که بتوانم از آنها حمایت خواهم کرد.”

حتما بخوانید:
امنیت سایبری امروز ، 5 مارس 2021 - مدل های باند Ransomware فاش شد ، اشکال کد نرم افزار مورد سو استفاده قرار گرفت ، بدافزار مخفی در تصاویر و هک های مرموز در انجمن های جنایی

جوایز دیگر این شب شامل جوایز “روح BC Tech Ambition” و “Excellence in Company Culture” بود که هر دو به آزمایشگاه Dapper اهدا شد. این شرکت تجربه های بازی مبتنی بر بلاک چین و مجموعه های دیجیتالی را ارائه می دهد.

جایزه «تنوع و گنجاندن» به Hootsuite و جایزه «تعالی در نوآوری فناوری» به سازمان فرودگاه ونکوور تعلق گرفت.

چهار جایزه دیگر «شرکت سال» ارائه شد که برجسته‌ترین آنها «رشد»، «صادرات»، «مقیاس» و «لنگر» بودند.

این جوایز به ترتیب به AOT Technologies، Advanced Cyclotron Systems، Redlen Technologies و GeoComply تعلق گرفت.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید