جلسه توجیهی قهوه 25 اکتبر 2022 – شرکای Hootsuite با WHO؛ اسپارو یک میلیون دلار کانادا کمک مالی دریافت می کند. اقساط ویزا در بزرگترین خرده فروشان کانادا موجود است. و بیشتر


جلسات توجیهی قهوه ارائه به موقع آخرین سرفصل ها، مصاحبه ها و پادکست های ITWC. امروز جلسه توجیهی قهوه توسط تیم تحریریه IT World Canada ارائه می شود!

جلسه توجیهی قهوه هفته گذشته را از دست داده اید؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

این هفته چه خبر است

Hootsuite همکاری با WHO را برای مبارزه با اطلاعات نادرست بحران های بهداشت جهانی اعلام می کند

شرکت مدیریت رسانه های اجتماعی مستقر در ونکوور، Hootsuite، یک همکاری استراتژیک با سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای مدیریت اطلاعات نادرست، به ویژه در رسانه های اجتماعی، پیرامون بحران های بهداشت جهانی اعلام کرده است.

Hootsuite به عنوان بخشی از این همکاری، خدمات حرفه‌ای خود، از جمله ابزارهای دیجیتال و آکادمی Hootsuite بر اساس تقاضای خود را به تیم کانال‌های دیجیتال WHO ارائه خواهد کرد.

Hootsuite، بخشی از کارگروه فناوری WHO، به دنبال استفاده از درس‌های کلیدی از موج اطلاعات نادرست است که در رسانه‌های اجتماعی در سراسر همه‌گیری کووید-19، شیوع ابولا در اوگاندا و اخیراً آبله میمون‌ها منتشر شده است.

WHO با درگیر کردن شبکه ای از تأثیرگذاران در سراسر جامعه سلامت، از جمله دانشمندان، پزشکان، و کارکنان خط مقدم، و پیاده سازی ابزارهای Hootsuite، به ویژه خدمات شنیداری اجتماعی و Insights، قصد دارد یک استراتژی رسانه اجتماعی را اجرا کند که به مقیاس اطلاعات مهم برای مخاطبان در سطح جهانی کمک می کند. افزایش دسترسی و مشارکت اجتماعی WHO.

Hootsuite می‌گوید که دسترسی زودهنگام WHO به ابزارهای نوآورانه و راه‌اندازی محصولات را برای جذب مخاطبان آنلاین زیادی فراهم می‌کند.

پلت فرم اشتراک گذاری خانه مستقر در تورنتو یک میلیون دلار کانادا بودجه دریافت می کند

پلتفرم اشتراک خانه، اسپارو در مجموع 1 میلیون دلار کانادا کمک مالی دریافت کرده است که شامل 500,000 دلار کانادا از دولت کانادا به عنوان بخشی از برنامه های نوآوری استراتژی ملی مسکن و 500,000 دلار کانادا دیگر از شرکت فناوری اطلاعات Accenture است.

پلتفرم اسپارو به گونه ای طراحی شده است که کانادایی ها را با اتاق خواب های اضافی با کسانی که به دنبال مسکن برای حداقل دو ماه هستند، مطابقت دهد، میزبانان را قادر می سازد درآمد غیرفعال ایجاد کنند، در حالی که اجاره کنندگان می توانند به مسکن با نرخ های پایین تر از بازار دسترسی داشته باشند.

در حالی که استراتژی ملی مسکن به دنبال رسیدگی به مسائل مبرم مسکن در کانادا است، Accenture قصد دارد به استارتاپ‌ها کمک کند تا پتانسیل کامل خود را درک کنند.

این سرمایه‌گذاری برای تیم اصلی چهار کارمند Sparrow، از جمله بنیانگذاران Oren Singer و Gavin Servai، و همچنین توسعه و راه‌اندازی آزمایشی این پلت‌فرم، سرمایه‌گذاری کرده است. این تیم به دنبال گسترش به تمام محله های نیازمند در سراسر کانادا است.

همکاری های جدید ویزا امکان پرداخت اقساطی را در خرده فروشان کانادایی فراهم می کند

شرکت مالی ویزا اعلام کرده است که با شرکت فناوری پرداخت جهانی مستقر در مونترال Nuvei و راهکار پرداخت میان‌افزار Tender Retail برای ارائه اقساط در بزرگترین خرده‌فروشان کانادا مانند Simons، Canada Computers، Soft Moc و Trevi همکاری خواهد کرد.

اقساط فعال شده توسط Visa به دارندگان کارت اعتباری واجد شرایط اجازه می دهد تا خریدهای واجد شرایط را به پرداخت های اقساط کوچکتر و قابل پیش بینی انجام شده در یک دوره مشخص تبدیل کنند.

تحقیقات ویزا نشان داد که گزینه پرداخت اقساطی به مشتریان این امکان را می دهد تا قدرت خرج خود را افزایش داده و خرید خود را تکمیل کنند.

حتما بخوانید:
شریک IWK Health، Cisco Canada، OnX Canada برای اتصال خانواده های NICU با برنامه های ارائه شده تحت وب

اقساط در ماه های آینده در خرده فروشی های ذکر شده در دسترس خواهد بود.

MediaSmarts خانه کرگدن را در کمپین جدید Break the Fake بازگرداند

سازمان غیرانتفاعی مستقر در اتاوا با تمرکز بر سواد رسانه ای و دیجیتال MediaSmarts کمپین جدیدی به نام Break the Fake را برای مبارزه با اطلاعات نادرست راه اندازی کرده است و به مصرف کنندگان کمک می کند تا قبل از به اشتراک گذاری محتوای آنلاین انتقادی فکر کنند و واقعیت را بررسی کنند.

این کمپین توسط اسب آبی مجلسی تجسم یافته است، موضوعی که در سال 1999 اعلامیه خدمات عمومی تلویزیون کانادا (PSA) برای آموزش تفکر انتقادی به کودکان و یادآوری آن‌ها برای باور نکردن هر چیزی که در تلویزیون می‌بینند، تهیه شده است.

این کمپین دارای چندین کارگاه، آزمون‌ها، نکات بررسی حقایق، فیلم‌ها و پوسترها است که به کاربران آنلاین کمک می‌کند «جعلی را پیدا کنند» یا بین اطلاعات جعلی و واقعی به صورت آنلاین تفاوت قائل شوند.

بودجه این کمپین توسط دولت کانادا، Bell Media، و شرکت های رسانه ای Corus Entertainment، Family Channel و APTN (شبکه تلویزیونی مردم بومی) تامین می شود.

داشبورد زمان انتظار فرودگاه اکنون در فرودگاه پیرسون در میسیساگا موجود است

مسافران فرودگاه بین‌المللی پیرسون تورنتو اکنون می‌توانند تمام زمان‌های انتظار بی‌درنگ از موارد امنیتی گرفته تا مطالبه چمدان را در داشبورد زمان انتظار فرودگاه جدید خود مشاهده کنند.

کاربران می‌توانند ببینند که چقدر طول می‌کشد تا از طریق امنیت به گمرک ایالات متحده در پایانه‌های 1 و 3 برسند، ببینند که آیا منطقه “عادی” است یا “مشغله”، و همه باجه‌های خطوط هوایی، از جمله بسته بودن آنها را نمایش دهند. مسافران همچنین می‌توانند وضعیت چمدان (گم شدن، تأخیر، تحویل در حال انجام) و همچنین شماره پرواز، ترمینال و چرخ فلکی را که مسافران می‌توانند انتظار رسیدن چمدان‌هایشان را داشته باشند، مشاهده کنند.

در سمت ورودی‌ها، داشبورد نشان می‌دهد که در هر پایانه چقدر خط در آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) است.

با این حال، این وب سایت می گوید:زمان انتظار ممکن است متفاوت باشد. تمام زمان های انتظار ارائه شده فقط باید به عنوان تخمین در نظر گرفته شوند. ممکن است زمان‌های انتظار طولانی‌تری از آنچه نشان داده شده است را تجربه کنید

بر اساس نظرسنجی سالانه رضایت مشتریان JD Power، این داشبورد پس از آن منتشر شد که فرودگاه پیرسون یکی از بدترین فرودگاه‌های بزرگ در آمریکای شمالی از نظر رضایت کلی قرار گرفت، که عمدتاً به دلیل تعداد تاخیرهای پرواز، لغو، صف‌های طولانی و چمدان‌های گمشده بود.

بیشتر برای کاوش

استنفورد بنیانگذار میلا را سومین دانشمند تأثیرگذار در جهان معرفی می کند

پروفسور یوشوا بنجیو، مدیر علمی و بنیانگذار میلا، موسسه هوش مصنوعی (AI) کبک، در فهرست شناخته شده ترین و تأثیرگذارترین محققان در هر زمینه ای که توسط دانشگاه استنفورد در کالیفرنیا منتشر شده است، در رتبه سوم قرار گرفته است.

متا تهدید به لغو اشتراک‌گذاری اخبار در مورد لایحه C-18 کرد

لابی ها تشدید شده است و اکنون سوال اصلی این است که آیا لایحه C-18، قانون خبر آنلاین که اکنون در یک کمیته پارلمانی مورد بحث قرار می گیرد، در نهایت اصلاح می شود یا زمانی که رای گیری نهایی در مجلس عوام برگزار می شود، باقی می ماند.

حتما بخوانید:
شرکای غیرانتفاعی مایکروسافت و تورنتو برای کمک به شرکتها در تنظیم سریع برنامه غربالگری محل کار فقط در عرض یک هفته

گفتگوی Fireside در MapleSEC: مدیر عامل IOSecure در مورد درس های آموخته شده

تام جاکوبی می تواند کتابی در مورد آنچه که در حدود 30 سال گذشته در فضای امنیت سایبری آموخته و تجربه کرده است بنویسد. شرکت Coquitilam، BC که او تأسیس کرد – IOSecure Internet Operations Inc. – در سال 1994 پا به عرصه وجود گذاشت و پس از آن، مانند اکنون، یک شرکت خدمات فناوری اطلاعات بود که بر امنیت آنلاین تمرکز داشت.

پروژه بونسای سنگ بنای TCS جدید، ابتکار مایکروسافت

خدمات مشاوره تاتا (TCS) همکاری خود را با شرکت مایکروسافت راه اندازی کرده است. که شاهد توسعه راه‌حل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی برای کنترل‌های صنعتی در Project Bonsai، یک پلت‌فرم هوش مصنوعی کم‌کد موجود در Microsoft Azure Cloud خواهد بود.

رشد پنج درصدی هزینه‌های فناوری اطلاعات در سراسر جهان در سال 2023: گارتنر

آخرین پیش‌بینی گارتنر نشان می‌دهد که هزینه‌های فناوری اطلاعات در سراسر جهان در سال ۲۰۲۳ به ۴.۶ تریلیون دلار آمریکا پیش‌بینی می‌شود که نسبت به سال ۲۰۲۲، ۵.۱ درصد افزایش داشته است.

کارمند همیلتون به اشتباه ایمیلی را با نام و نشانی قابل مشاهده ارسال می کند

واحدهای مبتنی بر کربن دوباره مسئول نقض گسترده کنترل های امنیتی در یک سازمان هستند.

بایت های کانال 21 اکتبر 2022 – پرداخت های Versapay برای Dynamics 365 اکنون در AppSource؛ نایلاس با UpStack در برنامه کانال شریک است. Mandiant تجزیه و تحلیل نقض را برای Google Cloud Chronicle راه اندازی کرد. و بیشتر

مطلع ماندن یک چالش همیشگی است. کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد، و زمان کمی. اما ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. یک قهوه بگیرید و در حالی که این چیزها را می نوشید، پنج تا قهوه بخورید.

جلسه MapleSEC به بررسی بهترین روش پایان دادن به خرابکاری ایمیل می پردازد

هم رقمی ترسناک و هم نگران کننده است. طبق آمار Statista، در طول سال 2022، تخمین زده می شود که 333.2 میلیارد ایمیل در سراسر جهان ارسال و دریافت شود، این رقم در سال آینده به 347.3 میلیارد خواهد رسید و تا سال 2025 به رقم 376.4 میلیارد خواهد رسید.

تحقیقات Juniper: مجموع هزینه های تجاری در SIEM تا سال 2027 در سطح جهان از 6.4 میلیارد دلار فراتر خواهد رفت.

شرکت تحقیقات بازار مستقر در بریتانیا در مطالعه جدیدی پیش‌بینی می‌کند که مجموع هزینه‌های تجاری در مدیریت اطلاعات امنیتی و رویدادها (SIEM) تا سال 2027 از 4.4 میلیارد دلار در سال 2022 بیش از 6.4 میلیارد دلار در سطح جهان خواهد بود.

به آخرین قسمت از هشتگ ترند گوش دهید

هشتگ پرطرفدار اکتبر 25 – TikTok، فیس بوک دارای مشکلات عمده اطلاعات غلط هستند. استارلینک برای ایران; فناوری بزرگ در کره جنوبی به دلیل هزینه های شبکه تحت بررسی است

به آخرین قسمت از Cyber ​​Security Today گوش دهید

امنیت سایبری امروز، اکتبر 24، 2022 – یک ابزار حذف داده های باج افزار جدید پیدا شد، هشداری مبنی بر اینکه ممکن است سوء استفاده از مفاهیم اثبات شده در Github ایمن نباشد، و بیشتر

آخرین قسمت هشتگ Tendances را بشنوید (میزبانی شده توسط Direction Informatique)

اگر در کبک زندگی می‌کنید یا ترجیح می‌دهید آخرین اخبار فناوری را به زبان فرانسوی مصرف کنید، نشریه خواهر ما Direction Informatique شما را پوشش می‌دهد. آنها را دنبال کنید توییتر همچنین.
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید