جلسه توجیهی قهوه 15 نوامبر 2022 – شریک Walmart و Telus Health. 30 درصد از ترافیک تبلیغات در مرورگرهای خاص توسط ربات ایجاد می شود. جشن راه اندازی کلگری برای توجه به 10 استارت آپ فناوری. و بیشتر


Coffee Briefings تحویل به موقع آخرین سرفصل ها، مصاحبه ها و پادکست های ITWC است. جلسه توجیهی قهوه امروز توسط تیم تحریریه IT World Canada ارائه می شود!

جلسه توجیهی قهوه هفته گذشته را از دست داده اید؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

این هفته چه خبر است

Photomath به دانش آموزان کمک می کند تا معادلات پیچیده را حل کنند
منبع: Photomath

Photomath، یک برنامه یادگیری ریاضی برای دبیرستان تا دانش‌آموزان، راه‌حل‌ها و آموزش‌های گام به گام را ارائه می‌دهد تا دانش‌آموزان بتوانند «چگونه» معادله تکمیل شده است و «چرا» هر مرحله باید برداشته شود.

از فناوری تشخیص عکس هوش مصنوعی برای کمک به دانش‌آموزان برای درک مسائل پیچیده ریاضی با اسکن کردن یک مسئله با گوشی هوشمند خود استفاده می‌کند. طبق مطالعه اخیر Photomath، 79 درصد از والدین گفتند که احساس می‌کنند اپلیکیشن‌های یادگیری می‌توانند به عنوان یک ابزار عالی برای فرزندانشان عمل کنند.

برنامه اصلی برای همه کاربران رایگان است و برای دانلود در هر دو دستگاه اپل و اندروید در دسترس است. کاربران می توانند برای ارتقای برنامه خود با توضیحات عمیق تر و ویژگی های اضافی هزینه پرداخت کنند.

Walmart Canada و TELUS Health شریک هستند تا به همکاران Walmart خدمات بهداشتی و سلامتی مجازی ارائه دهند

Walmart Canada و TELUS Health یک ابتکار راهبردی جدید را برای ارائه مجموعه کامل راه حل های بهداشتی و رفاهی TELUS Health، از جمله مراقبت مجازی، فعال سازی کارکنان، و رفاه، برای همه همکاران Walmart در کانادا اعلام کرده اند. این خدمات به همکاران Walmart Canada و خانواده‌های آنها دسترسی محرمانه به صدها متخصص بهداشت را ارائه می‌دهد.

همکاران به مشاوره در مورد موضوعات مختلف مانند سلامت روان، مشاوره تغذیه و موارد دیگر دسترسی خواهند داشت. این مشارکت همچنین مشاوره مجازی با یک پزشک و خدماتی را برای کمک به بهبود عادات سبک زندگی آنها از طریق کاهش وزن، ورزش بیشتر یا غذا خوردن بهتر ارائه می دهد.

همکاران می توانند به مجموعه راه حل های TELUS Health به زبان های فرانسوی و انگلیسی 24/7 از طریق یک برنامه تلفن هوشمند یا شماره تلفن مستقیم دسترسی داشته باشند. آنها همچنین می توانند از طریق خدمات ترجمه تخصصی به این خدمات به 220 زبان و گویش دیگر دسترسی داشته باشند.

مطالعه نشان می دهد که تقریبا 30 درصد از ترافیک تبلیغات در مرورگرهای خاص توسط ربات ها ایجاد می شود

منبع: Emils Vanags | گتی ایماژ

یک مطالعه نشان می دهد که نزدیک به 30 درصد از ترافیک تبلیغات در مرورگرهای Yandex و Opera توسط ربات ها ایجاد می شود.

عوامل تهدید از ربات‌های کامپیوتری استفاده می‌کنند تا فعالیت‌های مشتریان واقعی را تکرار کنند و تبلیغ‌کنندگان را فریب دهند تا برای ترافیک تبلیغات پرداخت کنند. روش‌های مختلفی برای تولید ترافیک کاذب استفاده می‌شود، مانند آلوده کردن رایانه‌ها و تلفن‌های شخصی مشتریان با بدافزاری که وب‌سایت‌ها را بدون اطلاع آنها بارگیری می‌کند یا حتی سرویس‌های ابری را آلوده می‌کند.

تحقیقات انجام شده توسط Fraudlogix، یک شرکت پیشگیری از کلاهبرداری تبلیغاتی، نشان داد که به طور متوسط، 21 درصد از تبلیغات ترافیکی که هزینه آن را می پردازند، توسط رایانه ها و اسکریپت ها تولید می شود، نه افراد واقعی.

حتما بخوانید:
هشتگ پرطرفدار 12 آگوست - بارگیری ترین برنامه TikTok ؛ رابط کاربری جدید توییتر ؛ فیس بوک با اطلاعات ضد موم مبارزه می کند

این نشان داد که بیشترین درصد ترافیک غیرقانونی از طریق مرورگر Yandex مستقر در روسیه انجام می شود. این گزارش نشان داد که تقریباً از هر سه نمایش تبلیغاتی که در Yandex منتشر می‌شود، یک نفر غیرانسانی است. مرورگر اپرا برای ترافیک تقلبی نیز محبوب است. بیش از 26.3 درصد از ترافیک تبلیغاتی که از طریق موتور جستجوی اپرا ارسال می‌شد، به عنوان «غیر انسانی» برچسب‌گذاری شد.

تنها 13.5 درصد از ترافیک موزیلا فایرفاکس توسط رایانه تولید شده است.

گوگل کروم، سافاری اپل و مایکروسافت اج همگی از نظر درصد ترافیک ربات مشابه بودند و حدود 20 درصد بودند.

جشن راه اندازی سالانه کلگری برای درخشش در کانون توجه 10 استارت آپ فناوری

ده استارت‌آپ مستقر در کلگری که در همه چیز از ارائه خدمات بهداشتی و درمانی نانوتکنولوژی گرفته تا معاملات دیجیتال شخصی‌شده املاک و مستغلات مشارکت دارند، در سیزدهمین جشن راه‌اندازی سالانه شرکت خواهند کرد، جایی که آنها همچنین پیشنهادات خود را برای سرمایه‌گذاران و جامعه نوآوری بزرگ‌تر ارائه خواهند کرد. سازمان‌دهی شده توسط پلتفرم کلگری، نوامبر. رویداد 24 در هفته نوآوری YYC برگزار خواهد شد که توسط برگزارکنندگان به عنوان “جشن سالانه بخش فناوری” شهر توصیف شده است.

آنها می گویند که هفته نوآوری «تنوع و عمق آنچه در نوآوری و فناوری در کلگری اتفاق می افتد را برجسته می کند و از مردم و ایده هایی که تأثیرگذار هستند تجلیل می کند».

شرکت های درگیر توسط جامعه نوآوری کلگری نامزد شده و توسط کمیته ای متشکل از سه بنیانگذار فارغ التحصیل حزب راه اندازی انتخاب می شوند.

برای انتخاب، شرکت ها باید کمتر از سه سال در حال فعالیت باشند، درآمد مثبت داشته باشند و پتانسیل رشد را نشان دهند (از جمله معیارهای دیگر). سه جایزه اعطا خواهد شد: جایزه برگزیده مردم، جایزه منتخب فارغ التحصیلان و جایزه Alex Raczenko Pitch.

شرکت هایی که امسال در حال اجرا هستند عبارتند از Caret، Communal، iBUILD Applications، Quickly، Reserve Plus، NanoTess، Propra، WaitWell، Wild Rose Mining و The Smart Benefit.

اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام را می توانید با مراجعه به این لینک پیدا کنید.

بیشتر برای کاوش

بهای بی توجهی، بهای پرداخت نکردن و باج افزار بدون دلیل: این هفته در باج افزار – 12 نوامبر 2022

باج افزار پنهان شده به عنوان اسناد word. چرا باید به کاربران آموزش دهیم که توجه دقیق داشته باشند.

کانال بایت 11 نوامبر 2022 – مدیر عامل جدید Auvik؛ تغییر نام NortonLifeLock؛ فروش دارایی سونگارد; و بیشتر

مطلع ماندن یک چالش همیشگی است. کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد، و زمان کمی. اما ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. یک قهوه بگیرید و در حالی که این چیزها را می نوشید، پنج تا قهوه بخورید.

پس از اعتراف والدین سوپرمارکت‌های سوبی به «مشکل سیستم‌های فناوری اطلاعات»، گزارش‌ها در حال چرخش هستند.

به گزارش یک سایت خبری، یکی از بزرگترین سوپرمارکت های زنجیره ای کانادا یک هفته پیش مورد حمله باج افزار Black Basta قرار گرفت.

TCS، UofT با طرحی برای ایجاد «مجموعه داده‌های شهری» برای شهرهای هوشمند همکاری می‌کنند

برای ساختن یک شهر هوشمند، نیاز به داده است، زیرا بدون آن، هیچ راهی وجود ندارد که برنامه‌ها و خدمات آنلاین طراحی شده برای کمک به ساکنان طراحی شوند. شرکت مشاوره Tata Consultancy Services (TCS) خاطرنشان می‌کند که شهرداری‌ها در سراسر جهان به منابع عظیم داده‌های شهری با پتانسیل بهبود تجربه شهروندان دسترسی دارند – از حسگرها روی پل‌ها و دیگر منابع اینترنت اشیا گرفته تا پایگاه‌های اطلاعاتی آنلاین جدید اطلاعات عمومی.

حتما بخوانید:
امنیت سایبری امروز ، 8 سپتامبر 2021 - اهداف باند علیه Ransomware ، حمله به سرورهای Confluence و هشدار به توسعه دهندگان Firebase

EXFO مرکز تعالی 5G را در مونترال افتتاح می کند

EXFO، یک شرکت کبک متخصص در تست، نظارت و تجزیه و تحلیل برای بخش مخابرات، قرار است یک مرکز عالی 5G در مونترال ایجاد کند و 50 شغل تخصصی ایجاد کند که اکثر آنها در شهر واقع شده اند. بودجه این طرح در قالب کمک مالی 15.9 میلیون دلاری توسط شرکت نوآوری، علم و توسعه اقتصادی کانادا به عنوان بخشی از صندوق نوآوری استراتژیک آن ارائه می شود.

کنفرانس هارد تک 2022 مسائل زنجیره تامین و نیاز به حمایت دولت در صنعت نیمه هادی را برجسته می کند.

مرکز فناوری VentureLAB مستقر در مارکهام میزبان دومین نشست سالانه HardTech خود بود که رهبران فناوری را گرد هم می آورد تا نوآوری سخت افزار و نیمه هادی در کانادا را برجسته کنند.

پیوست‌های ایمیل Outlook.com از سال آینده برای ذخیره‌سازی OneDrive به حساب می‌آیند

مایکروسافت در به‌روزرسانی ایمیلی برای دارندگان حساب مایکروسافت اعلام کرد که پیوست‌های ایمیل Outlook.com از تاریخ فوریه به‌عنوان ذخیره‌سازی ابری Microsoft OneDrive به حساب می‌آیند. 1، 2023.

تعطیلی کارخانه در چین به طور قابل توجهی تولید آیفون 14 اپل را کند می کند

اپل اعلام کرده است که اقدامات قرنطینه ای چین برای کووید، یک مرکز مونتاژ آیفون کلیدی را تعطیل کرده است و به طور قابل توجهی قابلیت های تولید آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس را محدود کرده است.

شریک IBM و Net Zero Atlantic برای تقویت انتقال انرژی پاک برای جوامع بومی

امروز IBM اعضای جدید برنامه شتاب دهنده پایداری IBM خود را معرفی کرد که Net Zero Atlantic مستقر در هالیفاکس یکی از پنج سازمانی است که توسط این شرکت برای عضویت در گروه انرژی پاک آن انتخاب شده است.

تصاحب توییتر ایلان ماسک: چه اتفاقی برای پلتفرم می افتد؟

پس از تسلط ایلان ماسک بر توییتر، سرنوشت این پلتفرم رسانه های اجتماعی اکنون در هوا مشخص است.

به آخرین قسمت از هشتگ ترند گوش دهید

یک کارمند متا پس از نقل مکان در سراسر کشور، تنها دو روز قبل از شروع کارش، اخراج شد، جف بزوس به دنبال اهدای اکثریت دارایی خالص خود است و اخراج در آمازون در حال وقوع است.

به آخرین قسمت از Cyber ​​Security Today گوش دهید

این قسمت در مورد اشتباهاتی که منجر به هک در اوکراین، موجی از ایمیل‌های تهدیدآمیز، بسته شدن وب‌سایت‌های کار از خانه و موارد دیگر شد، گزارش می‌کند.

آخرین قسمت هشتگ Tendances را بشنوید (میزبانی شده توسط Direction Informatique)

اگر در کبک زندگی می‌کنید یا ترجیح می‌دهید آخرین اخبار فناوری را به زبان فرانسوی مصرف کنید، نشریه خواهر ما Direction Informatique شما را پوشش می‌دهد. آنها را دنبال کنید توییتر همچنین.
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید