جایزه بهترین زنان کانادا در جایزه Fintech و Blockchain


بی شباهت به ITWC نیست بهترین زنان در جشن امنیت سایبری ، علاقه به ریاست امسال زنان برتر در جشن Fintech و Blockchain حیرت آور بود

قضات ما مملو از نامزدی برای زنانی بودند که به روش خود بر فین تک و فضای بلاکچین تسلط دارند. آنها موفق شدند این لیست را به 12 جایزه کوتاه کنند.

هیلاری کارتر ، معاون تحقیقات بنیاد لینوکس

عکس پروفایل هیلاری کارتر

تعداد کمی از افراد بهتر از هیلاری کارتر با کاربردهای واقعی فناوری بلاکچین آشنا هستند. وی در وظیفه قبلی خود به عنوان مدیر عامل در انستیتوی تحقیقات Blockchain ، در راه اندازی و مدیریت برنامه تحقیقاتی آنها در سال 2017 کمک کرد و بیش از چهار سال این موسسه بیش از 100 پروژه تحقیقاتی ایجاد کرده است که نحوه تغییر فناوری بلاکچین در بخشهای خصوصی و دولتی را بررسی می کند. کارتر قاطع است که تعداد درخواست ها ، به ویژه در دنیای مالی ، در حال افزایش است.

آن کانلی ، کارآفرین و مدرس دانشگاه Singularity و SU کانادا

عکس پروفایل آن کانلی

آن کانلی یک کارآفرین و مدرس دانشگاه Singularity و SU کانادا است که بخشی از یک سازمان جهانی است که برنامه های آموزش اجرایی را ارائه می دهد. کانلی می گوید جهان فقط یک درصد از کل پتانسیل زنجیره بلوک را در دنیای واقعی مشاهده کرده است. انتظار داشته باشید که این تعداد بالا برود.

کانلی می گوید که کانادایی ها باید روی ارزهای دیجیتال شرط بندی کنند و ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین و اتریوم را به عنوان آینده پول و تمرکززدایی توصیف کند.

النا سینلنیکووا ، مدیر عامل و بنیانگذار CryptoChicks.ca

بخش مالی پر از استارت آپ های با استعداد و مشتاق توجه است. فقط از مدیر اجرایی و بنیانگذار سازمان آموزشی غیرانتفاعی CryptoChicks.ca ، النا سینلنیکووا س askال کنید.

سینلنیکووا تجربه گسترده ای در زمینه تولید راه حل های نرم افزاری شرکتی برای دولت و صنعت اجرای قانون دارد. او فوق لیسانس علوم کامپیوتر است و گرایش های او در زمینه زنجیره بلوک ، امنیت سایبری و برنامه نویسی کامل است.

فشارهای زیادی بر روی بانک های بزرگ در کانادا برای نوآوری وجود دارد ، و با ظهور استارتاپ های کوچک تر فین تک برای پر کردن برخی از این خلا gapها ، برجسته کردن استارتاپ ها به طور فزاینده ای دشوار است.

بیشتر این استعداد نوپا توسط زنان با ایده های عالی هدایت می شود و Sinelnikova هر کارآفرینی را که در یک زندگی ابتدایی زندگی می کند تشویق می کند تا برای کمک به او اعتماد کند.

امی تر هار ، وکیل مدافع Templeman LLP

عکس پروفایل امی تر هار

امی تر هار ، یک وکیل معبد تمپلمن ، می گوید همه باید در نحوه اداره امور مالی خود با تغییرات اساسی روبرو شوند.

فناوری Blockchain در حال حاضر در فضای پرداخت های مساوی خانه ای ایجاد کرده است. ter Haar می گوید که پرداخت های معادل هدایت شده توسط بلاکچین می تواند به از بین بردن متولیان مالی سنتی و “مردم عادی” کمک کند.

حتما بخوانید:
راه شدن بالاتر با اسباب بازی در 10 دقیقه

ter Haar می گوید علاقه به ارز رمزنگاری شده و قابلیت های چشمگیر شرکت های پر رونق fintech فشار زیادی را برای ادامه فعالیت موسسات مالی وارد می کند.

کریستین دی ، مدیر فناوری اطلاعات Questrade

عکس پروفایل کریستین دن

به مناسبت کریستین دن ، کمک به اداره یک کارگزار آنلاین نسبتاً کوچک و “کمیاب” مانند Questrade ، در رقابت با حقه های مالی است ، به این معنی که او مجبور است در لبه خونریزی زندگی کند.

این کلاهبرداری به Questrade کمک کرد تا به یک فروشنده سرمایه گذاری ثبت شده ، عضو سازمان تنظیم مقررات صنعت سرمایه گذاری کانادا (IIROC) و عضو صندوق حمایت از سرمایه گذاران کانادایی تبدیل شود. بانک های بزرگ به خوبی با تجارت fintech آشنا هستند ، اما به گفته Day ، مدیر ارشد اطلاعات Questrade ، تمرکز آنها در جای دیگری است.

بانی موری ، شریک Blake Cassels و Gradon

عکس پروفایل بانی موری

جایزه بعدی ما یک شریک در گروه تنظیم خدمات مالی در Blake Cassels and Graydon است. بانی موری تجربه قابل توجهی در برقراری ارتباط با نهادهای نظارتی فدرال و استانی در مورد موضوعات پیچیده مانند موارد انطباق ، برنامه های تأیید نظارتی و ادغام و ادغام شرکت ها دارد. موری دیدگاه منحصر به فردی در مورد خدمات مالی و فضای پرداخت دارد و می گوید زیرساخت های بانکی سنتی آشفته جدی است.

موری می گوید جهان نظارتی از نظر حقوقی در تورنتو کاملاً کوچک است. اما او اولین کرسی نوآوری در حاشیه را به دست می آورد و می گوید مربیان بسیار خوبی برای کمک به او در این راه داشته است.

الیس اودین ، ​​مدیر اجرایی و مدیر عامل هوش مصنوعی در موسسه مالی دیجیتال

عکس پروفایل آلیس اودین

الیس اودین ، ​​مدیر عامل و مدیر عامل هوش مصنوعی در موسسه مالی دیجیتال ، می گوید که بانک های بزرگ در سال های اخیر پیشرفت های بزرگی برای پاسخگویی به تقاضای مصرف کننده و انتظارات انجام داده اند. این موسسه یک اتاق فکر است که در مرکز شهر تورنتو واقع شده و درگیر روندهای محلی و جهانی مربوط به fintech ، AI و بلاکچین است.

اودین می گوید افزایش علاقه به ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین و اتریوم فقط نوک کوه یخ است.

ایلیانا اوریس والینته ، مدیر عامل Accenture ، استراتژی نوآوری و بلاک چین

عکس پروفایل ایلیانا اوریس والینته CPA ، کالیفرنیا

یکی از بزرگترین شرکتهای مشاور فناوری در جهان اهمیت فناوری بلاکچین را به خوبی درک کرده است. مدیر عامل Accenture و مدیر نوآوری در کانادا ، ایلیانا اوریس والینته، به مشاغل کمک می کند تا راه حل های شرکتی ایجاد کنند که از فناوری کتاب توزیع شده استفاده می کنند.

حوزه های صلاحیت آن خدمات مالی ، زنجیره تأمین و حوزه های بخش دولتی را شامل می شود. او قبلاً به عنوان یک نوآوری در زمینه بلاکچین جهانی در Accenture فعالیت می کرد و قبلاً یکی از بنیانگذاران Rubix و رهبر استراتژی بلاکچین در Deloitte کانادا بود. عبور از فناوری بلاکچین و مدیریت هویت چیزی است که مردم باید به آن بسیار توجه کنند.

حتما بخوانید:
طریقه گرفتن شماره شبا بانک ملی از طریق پیامک - ❤️ نکس 98

والینته می گوید او انتظار دارد که بلاکچین علاوه بر نفوذ بیشتر در بخش های مالی از طریق بخش مالی ، بلکه فرصت های جوامع محروم با دسترسی کم یا دسترسی به خدمات مالی را نیز باز کند.

Ly Nguyen ، رئیس کانادایی Blockchain Practice Build Lead at Accenture

عکس پروفایل Ly Nguyen، MBA، FRM

Ly Nguyen رهبر ساخت بلاکچین تمرین کانادایی در Accenture است. نگوین در نقش فعلی خود ، از طریق تعهدات استراتژیک با مشتریان در صنایع مختلف ، مسئول تحریک رشد در عمل بلاکچین کانادایی است.

امبر اسکات ، بنیانگذار ، مدیر عامل و رئیس AML Ninja در Outlier Solutions

عکس پروفایل Amber D. (Varley) Scottجایزه بعدی تیم ما از طرف AML در Outlier Compliance Group تعلق می گیرد. بنیانگذار ، مدیر عامل و مدیر عامل شرکت AML Ninja Amber Scott می گوید که او هرگز به اندازه کافی بانک های بزرگ را برای نوآوری تحت فشار قرار نمی دهد و از شرکت هایی مانند Wealthsimple و Mogo الهام گرفته است که به ارائه خدمات مالی غالباً غیرقابل دسترسی به شهروند عادی کمک می کنند. او می گوید از تأثیر اشکال اولیه ارز دیجیتال نیز الهام گرفته است.

اسکات علاقه زیادی به رعایت اصول اخلاقی و قانونی دارد. وسواس وی در درک خطرات و ابداع راه حل های عملی باعث شده است که وی در بخش خدمات مالی و همچنین در شرکت های حسابداری و مشاوره ای کانادا کار کند. در سال 2013 ، او Outlier Solutions Inc را تأسیس کرد تا راه حل های ضد پولشویی (AML) را به نمایندگان گزارشگر کانادایی ارائه دهد. اسکات می گوید ایده یک پلت فرم غیرمتمرکز و بدون اجازه ، که در آن هر کسی می تواند در آن شرکت کند ، چیزی است که همه می توانند از آن قدردانی کنند.

هانا زیدی ، مدیر تحقیقات و توسعه تنظیم مقررات در Wealthsimple

عکس پروفایل هانا موزیکال

صحبت از WealthSimple … مدیر تحقیقات و توسعه تنظیمات جایزه بعدی ما است. هانا زیدی می گوید قبل از شروع استفاده از فناوری های نوظهور مانند بلاکچین ، برای رسیدن به پتانسیل کامل خود در بخش مالی ، مسیری طولانی در پیش است.

او می گوید وجود دارد رشد عظیم محصولات مالی غیرمتمرکز در خارج از فضای سنتی موجود.

تانیا وودز ، مشاور ارشد و معاون اجرایی رئیس امور تنظیم مقررات برای Hut 8 Mining Corp.

عکس پروفایل تانیا وودز

لیست کامل جوایز ما تانیا وودز است. مشاور ارشد و معاون اجرایی رئیس جمهور در امور تنظیم مقررات برای Hut 8 Mining Corp. Hut 8 یک شرکت استخراج ارز رمزنگاری شده است که بر استخراج بیت کوین تمرکز دارد. منافع سودآور استخراج بیت کوین علی رغم غیرقابل پیش بینی بودن آن در بازار مشهود است ، اما این مانع از علاقه وودز به ارزهای رمزپایه نمی شود.

فناوری اصلی که این ارزهای رمزپایه را تأمین می کند به همان اندازه هیجان انگیز است. وودز مصمم است که شفافیت و ظرفیت تأیید در معاملات اینترنت در فضای دیجیتال را به همراه دارد.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید