توییتر یک مرکز مهندسی جدید در تورنتو راه اندازی خواهد کرد


امروز شرکت اعلام کرد که توییتر در حال ساخت اولین تیم مهندسی کانادایی خود است و در ماه های آینده دهها عضو جدید به دفتر مرکز شهر خود در تورنتو اضافه می کند.

این شرکت می گوید که هنوز در حال تعیین تعداد تیم بر اساس نیاز و مقیاس است ، اما قصد دارد در روزها و هفته های آینده حداقل 24 نقش را در صفحه مشاغل خود منتشر کند و نقش های بیشتری در سال 2021 ارائه می شود.

سخنگوی توییتر به گوردون گفت که استخدام های اولیه در تیم های Discovery & Connection ، Health و Content خواهد بود که با تیم های فروش ، مشارکت ، سیاست ، بازاریابی و تحقیق کار خواهند کرد. ITBusiness.ca در ایمیل

این اطلاعیه بخشی از هدف گسترده توئیتر از ایجاد حضور مهندسی قوی در بازارهای مختلف در سراسر جهان است. این شرکت می گوید بنا به دلایل مختلف تورنتو را به عنوان شهر برای راه اندازی اولین مرکز مهندسی کانادا انتخاب کرده است ، از جمله بودجه زیادی از استعدادها از دانشگاههایی مانند دانشگاه واترلو ، دانشگاه تورنتو ، دانشگاه کوئینز و دانشگاه مک مستر. ناگفته نماند از تنوع غنی تورنتو به عنوان بازاری با افرادی از بسیاری از زمینه های مختلف.

در ماه مه سال 2020 ، این شرکت سیاست دائمی ارتباط از راه دور برای کارمندان خود را اعلام کرد و خاطرنشان کرد “افتتاح دفاتر تصمیم ما خواهد بود و اگر کارمندان ما برگردند ، این از آنها خواهد بود.” تیم توییتر در کانادا هنوز در “کار از خانه” کار می کند و هیچ مهلت فعلی برای بازگشایی وجود ندارد.

حتما بخوانید:
داشتن برج خنک کننده تحریک آمیز فقط تحت این شرایط کار می کند


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید