توییتر با Wealthsimple همکاری می کند تا پول نقد را از طریق Tip Jar برای سازندگان ارسال کند


کاربران توییتر که ویژگی جدید Tip Jar را فعال کرده اند ، می توانند برای مشاوره آن را مستقیماً به حساب Wealthsimple Cash پیوند دهند.

این اعلامیه امروز Wealthsimple Cash را به اولین سرویس پرداخت کانادایی تبدیل می کند که مستقیماً به این ویژگی متصل شده است.

Wealthsimple Cash یک برنامه انتقال پول است که توسط Wealthsimple ، یک شرکت خدمات مالی آنلاین ایجاد شده است. خدمات کارگزاری این شرکت از دیگران در کانادا متمایز است زیرا برای معاملات کارمزد نمی گیرد.

وقتی کاربران روی دکمه اشاره توییتر کلیک می کنند ، گزینه منوی کشویی Wealthsimple را انتخاب کنید.
منوی کشویی Wealthsimple زمانی ظاهر می شود که کاربران روی دکمه اشاره توییتر کلیک کنند.

Jar Tip Jar که برای اولین بار در ماه مه منتشر شد ، با فشرده سازی کانال های پشتیبانی مختلف خود در یک دکمه ، پشتیبانی از سازندگان را برای کاربران آسان کرد. توییتر توضیح داد که این ویژگی منطقی است زیرا سازندگان پیوندهایی را به PayPal ، Patreon و Venmo در بیوگرافی خود اضافه کرده اند. Tip Jar به سادگی فرآیند را ساده می کند و تعداد مراحلی را که کاربران باید برای ارسال راهنمایی طی کنند ، کاهش می دهد. داشتن پیوندهای برجسته تر نیز دید را افزایش می دهد.

از آنجا که این ویژگی هنوز در حالت بتا است ، فقط گروه خاصی از کاربران انگلیسی توییتر می توانند یک اشاره Jar به حساب های خود اضافه کنند ، اما هر کسی می تواند در صورت مواجه شدن با یک حساب فعال شده راهنمایی ارسال کند. توییتر به تدریج این ویژگی را برای کاربران بیشتر به زبان های بیشتر معرفی می کند.


منبع: night-sky.ir

حتما بخوانید:
هشتگ روند - اخبار CES 2021 در حال سقوط است. مشکلات پارلر ؛ سیاست جدید بازگشت چرخش است

دیدگاهتان را بنویسید