تمام به روزرسانی های تیم در Microsoft Build 2021 اعلام شده است


تیم های مایکروسافت به روزرسانی می شوند – بسیاری از به روز رسانی ها. این شرکت در رویداد دیجیتال مایکروسافت بیلد 2021 این هفته از ویژگی های جدید ، پورتال توسعه دهنده جدید ، تجربه اشتراک جدید و موارد دیگر رونمایی کرد.

توسعه پذیری بهبود یافته تیم های جلسات

مایکروسافت ویژگی های جدیدی را به برنامه Teams Meeting اضافه کرده است که سال گذشته راه اندازی شده است تا ابزارهایی را برای توسعه دهندگان ایجاد کند تا برنامه های تعاملی و مثمر ثمرتری ایجاد کنند که در اتصال افراد به اهداف مشترک و تجارب طراحی در طول چرخه زندگی کمک می کند. این شرکت می گوید ویژگی های جدید زیر به توسعه دهندگان اجازه می دهد سناریوهای منحصر به فرد جلسه را ایجاد کنند.

ادغام صحنه مشترک: در حال حاضر در حال پیش نمایش ، این ویژگی جدید به توسعه دهندگان دسترسی جدید به مرحله اصلی را می دهد تا اشتراک گذاری در زمان واقعی برای برنامه های تیم خود را فعال کند ، این همه از طریق یک پیکربندی ساده در مانیفست برنامه آنها است. برخی از این تجارب مشترک شامل تخته ، طراحی و تابلوهای پروژه است.

API های رویداد جلسه جدید: همچنین برای پیش نمایش ، API های رویداد جدید به توسعه دهندگان این امکان را می دهند تا گردش کار مربوط به جلسات را از طریق رویدادهایی مانند شروع و پایان یک جلسه به صورت خودکار انجام دهند. این شرکت می گوید که بسیاری از API های دیگر را برای رویدادهای بعدی امسال منتشر خواهد کرد.

مقیاس پذیری حالت با هم: مایکروسافت می گوید که به زودی منتشر خواهد شد ، این ویژگی جدید به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا با ایجاد صحنه های تیمی سفارشی و به اشتراک گذاری آنها با کاربران ، جلسات را جذاب تر کنند.

API رسانه و محتوای خاص منابع: به زودی ، این ویژگی جدید به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا برای یادداشت برداری ، ترجمه ، رونویسی و جمع آوری بینش به جریانهای صوتی و تصویری در زمان واقعی دسترسی داشته باشند.

حتما بخوانید:
معامله راجرز شاو به دادگاه فدرال می رود. دفتر رقابت می گوید پیشنهاد فروش Freedom به Vidéotron "انگلی" است

ویژگی های جدید برای ساده کردن برنامه توسعه تیم ها

مایکروسافت در یک پیش نمایش می گوید ویژگی های جدید در جعبه ابزار Visual Studio و کد ویژوال استودیو با کاهش مقدار کد مورد نیاز با ارائه یکپارچه سازی فوری با Microsoft Azure ، تجربه توسعه برنامه Teams را ساده می کند. مایکروسافت گراف ، از جمله یک مشتری مایکروسافت نمودار تک خط ، و میزبانی ساده به یک محیط توسعه یکپارچه

پورتال جدید برای توسعه دهندگان تیم

پورتال توسعه دهنده جدیدی برای Microsoft Teams (App Studio سابق) اکنون در دسترس است که به هر توسعه دهنده یک کنسول مدیریت برنامه اختصاصی ، از طریق شبکه یا Teams ، برای ثبت و پیکربندی برنامه ها در یک مکان مرکزی واحد ارائه می دهد.

تصویر پورتال برنامه نویس Microsoft Teams
برای بزرگنمایی کلیک کنید. منبع: مایکروسافت

مایکروسافت به عنوان بخشی از ویژگی های جدید پورتال توسعه دهنده ، می گوید که به توسعه دهندگان اجازه می دهد از هر دستگاه و مرورگری به پورتال دسترسی داشته باشند. تنظیمات محیط را مدیریت می کند ، و نیازی به مدیریت چندین برنامه آشکار در محیط های مختلف نیست. با فراهم کردن دسترسی خواندن / نوشتن به دیگران برای همکاری و به روزرسانی برنامه ها ، با همتایان خود همکاری کنید و به ارائه دهندگان خدمات مستقل اجازه دهید نرم افزار را به عنوان سرویس ارائه می دهند به برنامه های خود برای تجربه جدید خرید تیم ، متصل کنید.

برنامه های افزودنی برای پیام رسانی در Teams و Outlook در شبکه

مایکروسافت اعلام کرده است که Outlook اکنون از برنامه های افزودنی پیام رسانی پشتیبانی می کند و یک تجربه واحد برای ساخت برنامه های افزودنی پیام رسانی است که با Microsoft Teams و Outlook در شبکه کار می کنند. این بدان معناست که کاربران هنگام نوشتن پیام می توانند منوی جدیدی از برنامه های افزودنی پیام رسانی مبتنی بر جستجو انتخاب کنند. به عنوان مثال ، شرکت توضیح داد ، کاربر ممکن است بتواند یک ایمیل بسازد و سپس یک پسوند پیام را انتخاب کند که وظایف برنامه مدیریت پروژه Teams را برای ارسال به هم تیمی ها نشان می دهد.

اقدامات جهانی برای نقشه های سازگار در Teams و Outlook

دیگر کاربران نیازی به ایجاد دو ادغام نقشه تطبیقی ​​جداگانه برای Outlook و Teams ندارند. نقشه های انطباقی به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا داده ها را از طریق رابط کاربر به راحتی به اشتراک بگذارند تا تجربه در چندین برنامه و خدمات سازگار باشد.

حتما بخوانید:
چگونه میتوان راهنما: لباس بچگانه نیازها برای تازه‌آموزان

مایکروسافت اقدامات جهانی را معرفی کرده است که به شما امکان می دهد ادغام مبتنی بر ربات هم در Outlook و هم در تیم ها کار کند ، به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا با استفاده از اقدام جهانی جدید ، نقشه ای تطبیقی ​​ایجاد کرده و آن را در Microsoft Teams و Outlook مستقر کنند. الگوی عمل را دنبال کنید.

یک تلاش جدید برای خرید اشتراک

به زودی ، این ویژگی جدید به کاربران و مدیران فناوری اطلاعات امکان می دهد اشتراک مجوز برنامه شخص ثالث را مستقیماً از فروشگاه برنامه Teams و مرکز سرپرستی خریداری کنند ، این امر روند خرید مجوزهای کاربر را ساده می کند و به شرکای مایکروسافت امکان ایجاد درآمد اضافی برای راه حل های آن این شرکت می گوید که صورتحساب و کارت های اعتباری در فروشگاه برنامه و مرکز مدیریت Teams پذیرفته می شوند.

اجزای مایع در گپ تیم ها

مایکروسافت در حال معرفی م fluidلفه های روان برای گپ Teams است ، که به گفته آنها این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا پیامی را با یک جدول ، موارد اقدام یا لیستی ارسال کنند که می تواند توسط هر کسی بصورت آنلاین تألیف و ویرایش شود و نیاز به موضوعات چت طولانی و جلسات را به حداقل برساند.

کاربران می توانند اجزای مایع را در زمان واقعی یا به صورت غیرهمزمان ویرایش کنند و در سطوح مختلف مانند برنامه های Teams و Office کار کنند. آنها همچنین می توانند برای افزایش کارایی ، گپ های تیم را کپی و جایگذاری کنند. مایکروسافت در حال بررسی خصوصی است و مایکروسافت می گوید در ماه های آینده مایع سازنده در چت تیم ها را گسترش می دهد.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید