تعمیر ماکروفر در منزل تعمیرات تخصصی ماکروفر در استان تهران

علت خاموش شدن ماکروفر در حین کار به دلایل زیادی بستگی دارد. برخی از این دلایل را می توان در خانه تشخیص داد و تا حدودی برطرف کرد، در حالی که برخی دیگر نیاز به حضور متخصص در محل دارد. با این مقاله از آی پی امداد همراه باشید تا عیب یابی 0 تا 100 و نحوه رفع خاموش شدن ناگهانی مایکروفر در حین کار را بیاموزید. آی پی امداد تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی در تهران، کرج، فردیس، اندیشه، شهر قدس، شهریار، اندیشه، پردیس، لواسانات، دماوند، رودهن، بومهن و …

  • در ضمن این اجاق ها (چه انواع قدیمی و چه انواع پیشرفته ی امروزی)، هیچ نوع تشعشع رادیو اکتیویته ای تولید نمی نمایند.
  • سولار خوب غذا را می پزد و به اندازه اجاق هایی که ترکیبی از انرژی های مایکروویو، گریل(کباب پز) و همرفت (کانکوشن) هستند، کارآمد است.
  • درست است که در فر معمولی حدود ۳۵ تا ۴۵ دقیقه طول می‌کشد تا کیک بپزد.
  • از آنجایی که جنس گیره دسته مایکروفر از پلاستیک می باشد، ممکن است در اثر سایش طبیعی شکسته شود.

این نکته را باید بدانید که ماکروفر می تواند مقدار مرگباری از الکتریسیته را در خازن های ولتاژ بالای خود نگهداری کند. بنابراین حتی اگر ماکروفر به برق وصل نباشد به خاطر وجود این ولتاژ بالا امکان شوک الکتریکی و خطر مرگ وجود دارد. به همین علت توصیه می شود که برای تعمیر ماکروفر حتماً از یک تعمیرکار حرفه‌ ای کمک بگیرید. حال که با انواع مختلف ماکروویو و روش کارکرد آن‌ها آشنا شدیم می‌خواهیم به بررسی یکی از مشکلات رایج در ماکروویوها که گرم نکردن غذا در مایکروویو هست بپردازیم. یکی دیگر از علت های خاموش شدن ماکروفر در حین کار مربوط به داغ شدن بیش از حد آن است. در مایکروفرهای امروزه سنسور حرات تعبیه شده است که با داغ شدن بیش از اندازه، دستگاه را خاموش میکند تا از آسیب جلوگیری کند.

چرا ماکروفر صدا می‌دهد؟ 7 علت صدا دادن مایکروفر

از جمله علت های این اتفاق می توان به وجود اشکال در قطعاتی مانند میکروسوئیچ درب ماکروفر، فیوز سرامیکی، فیوز حرارتی و مجموعه‌ی قفل درب اشاره کرد. به علت وجود حساسیت ها در ساختار دستگاه و همچنین خطر برق گرفتگی و تشعشع اکیدا توصیه می شود تا برای تعمیر این دستگاه به یک تعمیرکار باتجربه مراجعه کنید. در این حالت توصیه می‌شود که به سرعت آن را خاموش کنید و برای تعمیر ماکروویو اقدام نمایید.

فقط باید مطمئن شوید که این گونه مواد برچسب مقاومت در برابر امواج مایکروویو را داشته باشند. معمولا وقتی فلفل تند را درون مایکروویو قرار دهیم، هیچ گونه اتفاق خاصی نمی‌افتد. البته توجه داشته باشید، وقتی درب مایکروویوی که درون آن فلفل تند را داغ کرده‌اید را باز می‌کنید، ممکن است گازهای تولید ای پی سرویس اصفهان شده بر اثر گرما، باعث سوزش چشم و گلوی شما شود. این امر برای کسانی که به آن حساس هستند، می‌تواند خطرناک باشد. شاید ظروفی که از جنس پلی استایرن باشند، در نگاه اول مشکلی را برای شما به وجود نمی‌آورند اما باید توجه داشته باشید که برخی از ظروف یکبار مصرف جنس‌شان از پلی استایرن است.

نمایندگی فروش قطعات ماکروفر سامسونگ

اهرم درب ماکروفر یک قفل از جنس پلاستیک است که به چفت درب متصل است و هنگام بستن درب ماکروفر آن را می‌کشد و با باز کردن، قلاب های درب را رها می‌کند. اگر اهرم درب ماکروفر شکسته یا آسیب دیده باشد، گیر می‌کند و در مایکروفر باز نمی‌شود. بنابراین اگر علت باز نشدن درب ماکروفر شما شکستن repair microwave near me اهرم در باشد، باید درپوش دستگاه برداشته شود تا بتوان آن را تعویض کرد. از متداول ترین دلایل نچرخیدن سینی ماکروفر، موتور گردان آن است. زیر سینی ماکروفر، یک موتور قرار دارد که باعث چرخیدن صفحه یا همان سینی می‌شود. اگر این موتور بسوزد یا صدمه ببیند، صفحه ماکروفر نمی‌چرخد.

حتما بخوانید:
دریچه فن کویل

برندهای ماکروفر که سرویس برتر به تعمیر آن می پردازد:

شاید عجیب و باورنکردنی به نظر برسد اما همه چیز به یک آب نبات باز میگردد! پرسی اسپنسر یکی از نیروهای حرفه ای در صنعت دفاع در طی جنگ جهانی دوم بود. او در یکی روزهایی که در آزمایشگاه مشغول تست سیستمهای رادار هواپیما بود موفق به اختراع مگنترون شد. در حالیکه بعد از اختراع مگنترون با پدیده عجیب و غریبی روبرو شده بود؛ آب نباتی که پرسی اسپنسر در جیب داشت کاملا ذوب شده بود. او متوجه شد که این دستگاه میتواند امواج مایکروویو تولید کند و باعث گرم شدن غذا شود. بنابراین پروژه اختراع دستگاه ماکروفر استارت خورد و این تجهیز کارآمد در اکتبر سال 1945 توسط شرکت ریتون اختراع شد و چند سال بعد به ثبت قانونی رسید.

موبایل مدیر فنی

وقتی یک لیوان آب را در مایکروویو گرم می‌کنید، بدون آنکه به جوش آید به دمای بسیار زیادی می‌رسد. گاهی این دمای زیاد ولی نهفته می‌تواند به قلیان، جوشش و پاشِشِ ناگهانی منجر شود و آب بسیار داغ را به دست یا صورت شما پرتاب کند. مثلا زمانی که چای کیسه‌ای داخل آن می‌گذارید یا مایع دیگری (مثلا شیر برای قهوه) درون لیوان می‌ریزید.

تاثیر گرما و نور بر سیب زمینی

نمایندگی مجاز تک لند سرویس نیز با نظارت بر تمامی خدمات، مسئولیت کلیه خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران را برعهده خواهد گرفت. به طور کلی دلایل باز نشدن درب مایکروفر ‌می تواند مربوط به موارد مختلفی شامل مجموعه قفل، درب، چفت، قلاب ها، اهرم و … باشد. شما ای پی سرویس اصفهان می توانید به کمک این موارد علت باز نشدن درب مایکروفر خود را پیدا نموده و سپس مطابق با راه حل آن اقدام به رفع عیب دستگاه خود نمایید. همچنین در صورتی که قادر به تعمیر درب مایکروفر خود نیستید، بهتر است از تعمیرکار متخصص برای حل این مشکل کمک بگیرید.

فن مایکروویو وظیفه خنک کردن مگنترون را به عهده دارد. این قطعه درون کابین مایکروفر قرار دارد و اگر علت صدای

به این صورت که با بستن درب، ترمینال ها باید در مولتی متر رسانندگی داشته باشند. زمانی که به ماکروویو احتیاجی ندارید، دو شاخه آن را از پریز برق بکشید. دیبا پشتیبان تماس بگیرید و از آنها بخواهید تامشکل دستگاه شما رابرطرف کند. یک روش دیگر برای رطوبت رساندن نان در ماکروفر؛ قرار دادن یک ظرف آب در کنار نان است تا با بخار آب آن، نان نرم بماند.
پس از پایان کار و تعمیر دستگاه خیالتان از بابت خدمات و گارارنتی قطعات استفاده شده راحت باشد و علاوه بر این در صورت بروز هر گونه مشکلی با تماس با مراکز ما به سرعت برای رفع مشکل اقدام خواهد شد. تعمیر ماکروفر با توجه به تکنولوژی‌های به کار رفته جدید لازم است که تعمیرکاران احاطه کامل برای تعمیرات داشته باشند. شرح خرابی بدهید و پس از ثبت درخواست کمتر از ۳۰ دقیقه طول خواهد کشید که تعمیرکار درب منزل شما باشد. با تامین قطعات لوازم خانگی در آی پی یدک، هزینه تعمیرات را به حداقل برسانید. ایراد صفحه نمایش و دکمه خاموش روشن می تواند ناشی از خرابی برد کنترل اصلی باشد.

حتما بخوانید:
Communitech هیئت مدیره Prospect کانادا را بر عهده می گیرد

چسبیدن مواد بین درب دلیل بسته ماندن درب مایکروفر است

این یک مکانیسم ایمنی خوب است، زیرا مایکروویو با باز بودن درب به طور ناایمن کار می کند. اگر درب مایکروفر را بسته اید و چراغ روشن باقی می ماند، می تواند به دلیل خرابی میکروسوئیچ و بسته نشدن کامل درب باشد. یکی از رایج ترین مشکلات مایکروویو این است که غذا را به خوبی گرم نمی کند. در این صورت زمان گرم شدن هر چقدر هم باشد، غذا به اندازه کافی گرم نمی شود.
از دیگر علت‌های ایجاد بوی سوختگی و دود کردن ماکروفر در داخل دستگاه ماکروفر می توان به وجود ۳ قطعه در داخل دستگاه اشاره کرد. این مشکل به علت ساز و کار مایکروفر و فرآیند گرم شدن غذا در آن امری طبیعی است و دستگاه شما ایراد فنی ندارد. زیرا مانند ظروف فلزی، امواج را از خود عبور نمی‌دهد و موجب خاموش شدن ماکروفر و خرابی مایکروفر نیز خواهد شد. 1 لیوان آب را به مدت 15 دقیقه در حالت گریل قرار دهید تا بجوشد. داخل دستگاه و پره‌های زیر سینی را از ذرات و چربی پاک کنید.

عدم رعایت هر یک می تواند علت گرم نکردن مایکروفر سامسونگ ، ال جی، کنوود و تمامی برندها باشد. چنانچه دیود سالم بود برای یافتن علت گرم نکردن مایکروفر و سولاردام سامسونگ، دوو، فوما، بلک اند دکر، فلر، دلونگی و … می توانید قطعات دیگر را طبق دستور العمل زیر بررسی کنید. یکی از مشکلات مایکروفر بعد ز مدتی ممک است رم نشدن غذا به اندازه انتظار باشد. مواردی از جمله پختن بیش از حد غذا، ایجاد اتصالی در مایکروفر و چربی گرفتن المنت باعث ایجاد این مشکل است. نظافت نامناسب درون دستگاه سبب ایجاد بوی دود و سوختگی است که استفاده از درپوش مخصوص حین گرم کردن غذا عدم ایجاد این مشکل می شود. استفاده از لوازم آشپری نادرست نیز در ایجاد این مشکل نقش دارد؛ قرار دادن مواد فلزی درون مایکروفر سبب جرقه زدن و ایجاد آتش است.

طرز تهیه کوکو سیب زمینی پخته خوشمزه و مجلسی در تابه و فر

ما با نیم قرن تجربه در تعمیرات و شبکه‌ای بزرگ از تعمیرکاران متخصص در کنار شماییم تا بهترین و ارزان‌ترین خدمات تعمیرات لوازم خانگی را برای شما به ارمغان آوریم. اولین احتمال در هنگام گرم نشدن غذا خرابی لامپ مگنترون است. شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله دلایل گرم نشدن غذا در ماکروفر به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید. سرویس برتر با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات لوازم خانگی را به شما ارائه می‌کنیم.