بک لینک چیست و روش های بدست آوردن آن چگونه است

همین امر موجب خرید بک لینک از سایتهای قدرتمند با قیمت بالا در چند سال گذشته شده است. ده ها فاکتور مختلف قیمت بک لینک را تعیین می کنند. ویژگی این بک لینک ها چیست؟ برخی از ویژگی ها وجود دارند که اگر در بک لینک باشند می توان آن بک لینک را جزو بک لینک های مفید دسته بندی کرد. وب سایت هایی با بک لینک های درست و مناسبی می توانند کلمات کلیدی لینک شده بهتری را داشته باشند (Anchor Text) و علاوه بر آن نیز می توانند در روند افزایشی دامنه و صفحه سایت که اصطلاحا da و pa نامیده می شوند نیز موثر باشند. در مواردی که تمامی کلمات کلیدی موجود در سایت لینک داده بشوند نیز لینک ها جزو لینک های مضر محسوب می شوند چرا که این رفتار از یک کاربر سر نخواهد زد به همین دلیل جزو رفتارهای بد و غیر طبیعی دسته بندی خواهد شد. اتوریتی سایت یا همان pa جزو مواردی است که افزایش آنها برای سایت ابدا مشکلی را ایجاد نخواهد کرد و حتی جزو موارد مفید و خوبی های سایت نیز می باشند.اما باید عنوان کرد که اینکه سایتی دارای اتوریتی بالایی باشد الزاما به این معنی نیست که دارای رتبه بندی بالاتری در گوگل می باشد، چرا که گاها سایت هایی وجود دارند که اتوریتی بالایی را ندارند اما در رتبه های بالایی در گوگل و موتورهای جستجوگر قرار دارند.

سایت هایی که لینک ها را در قسمت پایینی (فوتر) و یا در قسمت بالایی (ساید بار) قرار خواهند داد نیز لینک ها را به لینک های مضر تبدیل خواهند کرد. همین موارد باعث می شوند که گاها فکر خرید بک لینک به ذهن برخی از افراد و دارندگان سایت خطور کند. در این مقاله به خرید بک لینک و موارد مربوط به آن می پردازیم. در بک لینک ها مواردی مانند زمان آنها و نوع لینک گذاری ها دارای اهمیت هستند و اگر به این موارد دقت نشود باعث می شود که نتایج منفی را برای سایت در برداشته باشد و به سئو سایت آسیب و ضرر وارد کند. چرا که عملیات دریافت بک لینک ها و ساختن بک لینک در سئو سایت حائز اهمیت بالایی می باشد و رفته رفته می توانند سایت شما را در صفحات اول گوگل جای بدهند. البته انجام بک لینک باید در سایت هایی باشد که از Domain Authority و Page Authority بالایی برخوردار باشد.

پس هیچ وقت پس از ثبت بک لینک، ولو با داشتن اشکال در آن، بک لینک را تغییر ندهید. لینک گرفتن از سایت های اسپم ( سایت های اسپم : سایت هایی هستند که اعتبار آنها به شدت پایین است و از نظر موتور های جستجو هیچگونه اعتباری ندارند ) به شدت در کاهش رتبه سایت ما تاثیر خواهد گذاشت و نه تنها اعتباری به ما منتقل نمی کنند بلکه ما را نیز در نزد موتور های جستجو کم اعتبار خواهند کرد . از این رو که اگر در وب سایتی لینکی وجود داشته باشد که به وب سایت شما پیوند شده باشد، وب سایت مذکور، وب سایت شما را منبع و مرجع خود قرار داده است و گوگل شما را یک وب سایت مرجع خواهد شناخت و از این رو بر اعتبار وب سایت شما خواهد افزود. آیا لینک های خروجی سایت مرتبط با حوزه فعالیت سایت هستند؟ راجعبه موضوعاتی که در آنها فعالیت میکنید با دیگران صحبت کنید و لینک صفحات خود را به آنها معرفی کنید با روزنامه نگاران، عکاسها و مدیران وبسایتها و سایر افراد فعال در حوزه کاری خودتان در تعامل باشید.

به عبارت دیگر، بهتر است که از 100 لینک از 100 سایت داشته باشید تا اینکه 1000 لینک از یک سایت بگیرید. دقت داشته باشید که هیچ روش سادهای برای بک لینک سازی وجود ندارد و ساخت هر نوع بک لینکی نیز برای هر وب سایتی منطقی نیست. دانستن ارزش لینک و بک لینک و به کارگیری آنها در بهینه سازی موتور جستجو و رتبه سایت اهمیت دارد. از سال 2017 به بعد در مواردی که فرد بک لینک ها را به صورت کلی و با گستردگی بالا دریافت کند می تواند خطر بزرگی را برای سایت خود به وجود بیاورد و با این کار سایت فرد از نظر اسپم دارای ریسک بالاتری خواهد بود.گرفتن بک لینک های بالا از سایت های فراوان هم می توانند جزو بک لینک های مضر محسوب بشوند. در پاسخ به این سوال باید گفت که برخی از سایت ها وجود دارند که به عنوان اسپم به وجود خواهند آمد و لینک های غیر نرمال را به وجود آورده و یا دریافت می کنند و با این کار در رتبه بندی های سایت به رتبه های بالا دست خواهند یافت اما بعد از مدت کوتاهی به وسیله گوگل پنالایز خواهند شد و توسط گوگل به لیست سیاه گوگل فرستاده خواهند شد.سایت هایی که خود تولید محتوا ندارند و Anchor Text سایت شما را نیز خیلی تکرار می کنند جزو سایت هایی می باشند که برای گرفتن بک لینک مضر خواهند بود.

برای جواب این سوال می توان قاطعانه گفت که پاسخ خیر است. انکر تکست(anchor text): متنی که برای هایپر لینک ها استفاده می شود «انکرتکست» نام دارد. چرا که در این صورت است که می توان بک لینک هایی مفید و طبیعی را به وجود آورد، اما از جمله مواردی که در این باره اهمیت دارد و باید به آن توجه کرد رتبه سایت لینک دهنده می باشد. سوالی که در اغلب موارد به وجود می آید این است که آیا لینک مضر هم وجود دارد؟ سوالی که در هنگام خرید بک لینک برای اغلب افراد و دارندگان سایت به وجود می آید این است که آیا استفاده از بک لینک های پولی می توانند جریمه و پنالتی را از سمت گوگل برای سایت به بار بیاورند یا خیر؟ اما اگر سایتی لینک هدفمند و باکیفیتی بدهد این بک لینک ایجاد شده ، موجب بهبود و افزایش رتبه سایت می شود.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme