بل برای خرید Distributel، یک ارائه‌دهنده خدمات شبکه مستقل بزرگ


بل امروز از خرید Distributel، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات شبکه مستقل کانادا خبر داد.

این معامله در حال بررسی نظارتی است. جزئیات معامله، از جمله تاریخ بسته شدن و اطلاعات مالی، فاش نشده است.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، Distributel پس از بسته شدن معامله، تحت رهبری مدیر اجرایی فعلی مت استاین، به طور مستقل به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

Distributel به عنوان یک ارائه‌دهنده خدمات ارتباطی مستقل برای خدمات تلفن و اینترنت، مدت‌هاست که از رقابت در بازار مخابرات کانادا دفاع کرده است. علاوه بر مدیرعاملی Distributel، در سال 2018 مت استین به عنوان رئیس و رئیس اپراتورهای شبکه رقابتی کانادا (CNOC)، یک گروه حمایت از رقابت مخابراتی که توسط اپراتورهای شبکه مستقل کانادا تشکیل شده است، انتخاب شد.

استین در بیانیه مطبوعاتی گفت: “با این اعلامیه، Distributel موقعیت بهتری برای رقابت و اجرای تعهد چند دهه ما برای ارائه انتخاب و مقرون به صرفه بودن برای کانادایی ها از ساحلی به ساحلی به ساحل دیگر دارد.” ما امیدواریم که کانادایی ها به همان اندازه که ما در مورد مزایای بسیاری که از این مشارکت حاصل می شود هیجان زده باشند. تیم‌های ما همچنان بر ارائه خدمات عالی به مشتریان خود در همه برندهایمان متمرکز می‌شوند، زیرا ما از منابع Bell برای گسترش و ارتقای پیشنهادات محصولات خود استفاده می‌کنیم.

پیتر نواک، معاون بینش و مشارکت در Teksavvy، ارائه‌دهنده خدمات شبکه مستقل در شرق کانادا، در مصاحبه‌ای گفت: «دانشمند راکتی لازم نیست که بداند این یک کاهش رقابت است. IT World Canada. “در درک من، Distributel به ویژه در زمینه خدمات برای مشاغل مهم بود. بنابراین کسب و کارها فقط یک انتخاب کمتر برای خدمات مخابراتی خود خواهند داشت.»

حتما بخوانید:
تکنولوژی خودش را تغذیه می کند

“[In the wire report] آنها دارند با مت استاین صحبت می کنند، و او می گوید، “اوه، این شما می دانید، فقط طبق معمول کار می کنید.” غیرممکن است. آنها اکنون متعلق به بل هستند. قرار نیست مثل همیشه تجارت پیش برود و روشی که معمولا این کارها پیش می رود همین خریدهاست [acquired companies] ناگزیر پس از یک دوره زمانی مشخص خاموش می شود.

این نشریه برای نظرات با Distributel، کمیسیون رادیو تلویزیون و مخابرات کانادا (CRTC) و CNOC تماس گرفته است و در صورت دریافت پاسخ، مقاله را به روز می کند.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید