بسیاری از کارکنانی که از خانه کار می کنند ، امنیت سایبری را مانعی می دانند: یک گزارش


بر اساس یک مطالعه جدید ، بسیاری از کارکنان که در خانه کار می کنند – به ویژه کسانی که زیر 24 سال سن دارند – امنیت سایبری را یک مانع می دانند و سعی کرده اند کنترل را دور زده و سازمان ها را تهدید کنند.

گزارشی که روز پنجشنبه توسط HP Wolf Security منتشر شد نشان داد که تقریباً نیمی (48)) از کارمندان اداری جوان که به نظرسنجی آنلاین پاسخ دادند ، ابزارهای امنیتی را مانعی می دانند که تقریباً یک سوم (31)) را شامل می شود. کار انجام شده

در این گزارش آمده است که کارکنان از محدودیت های امنیتی هنگام کار در منزل به طور فزاینده ای ناامید شده و منجر به افزایش تنش با تیم های فناوری اطلاعات و قرار گرفتن در معرض امنیت مشاغل می شوند.

کارکنان “انتظار دارند همه چیز به سرعت کار کند و از مشغله خودداری می کند ، به ویژه نسل های جوان. در نتیجه ، تیم های امنیت سایبری با نبرد دشواری روبرو هستند و سعی می کنند محیط کار خود را کمتر و کمتر فراهم کنند و در صورت نادیده گرفتن تلاش های آنها سوخته و افسرده شوند.

وی هشدار داد: ایجاد پل بین مصرف کنندگان و تیم های امنیت سایبری نقش مهمی در تأمین آینده کار خواهد داشت.

این گزارش با عنوان “شورش و طرد شدن” بر اساس یک نظرسنجی آنلاین آنلاین از YouGov در بین 8443 کارمند اداری که در طول بیماری همه گیر از خانه خارج شده اند (WFH) و یک نظرسنجی جهانی از 1100 تصمیم گیرنده در زمینه فناوری اطلاعات است.

حتما بخوانید:
آنچه که زامبی ها می توانند در مورد لباس بچگانه به شما آموزش دهند

یافتههای اصلی

با انعکاس نتایج حاصل از کانادا ، این نظرسنجی نشان داد که فقط کمتر از 60 درصد از پاسخ دهندگان فناوری اطلاعات کانادا گفتند که فشار قابل توجهی را برای به خطر انداختن امنیت در صورت مساعد بودن تداوم تجارت احساس می کنند.

شصت و چهار درصد از کارکنان دفتری که مورد بررسی قرار گرفتند آموزش های بیشتری در مورد نحوه حفاظت از شبکه خانگی خود دریافت نکردند. بر اساس این گزارش ، تفاوت های جغرافیایی قابل توجه است. پاسخ دهندگان از انگلستان در انتها هستند و تنها 23 of از کارکنان این نوع آموزش را می بینند ، در حالی که ایالات متحده (38)) و کانادا (44)).

از جمله یافته های دیگر

  • 48 of از کارکنان دفتر مورد بررسی موافقت کردند که اقدامات امنیتی منجر به زمان زیادی از دست رفته می شود – این میزان در بین افراد 18 تا 24 سال به 64 increases افزایش می یابد.
  • 37 درصد از کارکنان ادارات می گویند که سیاست ها و فناوری های امنیتی اغلب بیش از حد محدود کننده هستند.
  • 83 درصد از مدیران فناوری اطلاعات معتقدند که افزایش کارگران خانگی باعث ایجاد “بمب ساعتی” برای نفوذ به شبکه شرکتی شده است.
  • 80 درصد از مدیران فناوری اطلاعات گفتند که امنیت فناوری اطلاعات به یک “کار ناشکری” تبدیل شده است زیرا هیچ کس به آنها گوش نمی دهد ، و 69 درصد از آنها گفته اند که برای ایجاد محدودیت ها احساس می کنند “بد” هستند.

در حالی که این ایده که بین کارکنان و تیم های امنیت سایبری اصطکاک وجود دارد چیز جدیدی نیست ، این گزارش اذعان می کند ، او نتیجه می گیرد که این مشکلات در اثر همه گیری تشدید شده است ، که روابط را بیشتر مخدوش کرده و مشکل را تشدید کرده است.

حتما بخوانید:
10 برترین توییت‌های تمام دوران درباره لباس بچگانه

بر اساس این گزارش ، CISO باید از طیف گسترده ای از مهارت ها برای اطمینان از انتقال و درک ریسک استفاده کند تا بتوان آن را به طور موثر مدیریت کرد. “کلید این امر این است که اطمینان حاصل شود که فرهنگ امنیت مثبت در سازمان ریشه دارد و مورد قبول همه است. فرایندهای امنیتی برای قابلیت استفاده و تداوم تجارت طراحی شده اند ، در حالی که تیم های امنیت سایبری مجهز به ابزارهای امنیتی پیشرفته برای بهبود دید و امکان کنترل از راه دور خواهند بود. آنها به عنوان شرکای امنیتی قرار خواهند گرفت ، نه به عنوان پیمانکاران امنیتی. “


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید