برنامه New Lighthouse Labs برای ارائه مهارت های دیجیتالی به 250 فرد انتاریایی واجد شرایط


شرکت آموزشی فناوری کانادایی Lighthouse Labs ، با همکاری پروژه اشتغال انتاریو ، که بخشی از آن توسط دولت کانادا و دولت انتاریو تامین می شود ، ابتکاری را برای ارائه 250 مهارت واجد شرایط اونتاریایی مورد نیاز برای توسعه دهندگان وب آغاز کرده است.

یک پروژه آزمایشی مشابه سال گذشته تنها بر تازه واردان انتاریو متمرکز بود و Lighthouse Labs می گوید که در نتیجه موفقیت برنامه ، این تکرار جدید برنامه اکنون برای مخاطبان بیشتری باز است. اولین گروه در ماه مه 2021 برگزار شد و شرکت آموزش فناوری تا 22 نوامبر 2021 پذیرش ماهانه دانش آموزان را ادامه خواهد داد.

تمرکز بر توسعه وب و تازه واردان است

این طرح که به نام شبکه توسعه دهندگان وب انتاریو (OWN) نامیده می شود ، تا 29 مارس 2022 ادامه خواهد داشت و انتاریو واجد شرایط را با تمرکز بر تازه واردان ، با مهارت های لازم (اعم از فنی و مهارت های پیش از اشتغال / نرم) برای دستیابی به شغل در اختیار شما قرار می دهد. توسعه وب از طریق بورسیه کامل برای Bootcamp آنلاین برای توسعه وب در Lighthouse Labs.

بوتکامپ غوطه وری 12 هفته ای شرکت کنندگان را در JavaScript و Node.js آموزش می دهد. ReactJS ؛ پایگاه داده ها و مدل سازی داده ها ؛ HTML و CSS ؛ معماری نرم افزار ؛ Ruby on Rails؛ آزمایش کردن؛ و مبانی علوم کامپیوتر

“این برنامه اکنون برای همه ساکنان بیکار و بیکار انتاریو باز است. با این حال ، ما معتقدیم که پرورش زنان در نیروی کار فناوری مهم است. ” itbusiness.caبه وی ادامه داد: فرصت های شغلی وجود دارد ، اما یافتن زمان ، بودجه و پشتیبانی برای آموزش مجدد در این موقعیت ها برای تازه واردان بسیار دشوار است ، به همین دلیل است که ما تلاش ویژه ای برای بازاریابی مستقیم جوامع جدید برای زنان انجام داده ایم.

حتما بخوانید:
باربری بلوار تعاون - اتوبار بلوار تعاون - 20% تخفیف - 44440426

شاکی گفت ، حمایت های اضافی با آموزش مهارت های نرم ، شبکه سازی با کارفرمایان و حمایت از اشتغال وجود دارد. شرکت کنندگان حداکثر 60 ساعت آموزش پیش مهارت خواهند آموخت. پس از اتمام برنامه ، شرکت کنندگان یک دیپلم توسعه وب شناخته شده از صنعت از Lighthouse Labs و همچنین خدمات تطبیق کارفرما دریافت خواهند کرد. آنها در توسعه کامل به کارفرمایان متصل می شوند ، شغلی که به دنبال آن در انتاریو هستند.

شاکی گفت: “بیماری همه گیر آینده کار را تسریع کرده است و در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری وجود مهارت های فنی برای ورود نیروی کار ضروری است.” “انتاریو خانه برخی از مشهورترین مراکز فناوری جهان است. فرصت هایی مانند ابتکار OWN نه تنها مهارت های لازم برای شرکت در این صنعت پررونق را به شرکت کنندگان می دهد ، بلکه به تقویت و بازسازی اقتصاد ما نیز کمک می کند.

این شرکت آموزشی فناوری می گوید هدف این برنامه کمک به 90 درصد از شرکت کنندگان در یافتن کار در اقتصاد دیجیتال انتاریو در 180 روز پس از اتمام برنامه ، با کمک بیش از 500 کارفرما است.

آیا شما حق درخواست دارید؟

این ابتکار برای انتاریایی ها مجاز است:

  • سن 18 سال ؛
  • افراد دارای اقامت دائم ، وضعیت پناهندگی یا دارندگان تابعیت کانادا (بدون داشتن مجوز تحصیل یا کار) ؛
  • بیکار ، شاغل بی ثبات یا شاغل با درآمد کم در خانه ؛
  • عدم شرکت در آموزش یا آموزش منظم ؛
  • CLB 6 / IELTS 5.5 / TOEFL 46-59 و بالاتر ؛ و
  • به حرفه ای در زمینه فناوری اطلاعات علاقه مند هستند
حتما بخوانید:
معرفی بهترین صفحه ساز وردپرس در سال 2021

متقاضیان در گروه های ماهانه ثبت نام می کنند و داوطلبان علاقه مند می توانند برای شروع یک جلسه اطلاعات رایگان در اینجا ثبت نام کنید. آخرین مهلت ثبت نام 21 اکتبر 2021 است.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید